RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

 

 Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for?

Go down 
+75
silian
Сакс
JustKeepOnLaughing
Unforgiven
kit-kat
Morticia
TripleBrutal
evil_cinderella
oddcore vampyre
Nox
Annieh
Phantom 1912
Жоро
Adept
nikoletito
byybka
Хаджи
Kaamos
Биби
little_creepy_devil
Rainoffire
Nienor
Цвет
VampireHeart
Ash....
Вилито
irrealiste
Бавен_Клошар
Ади_Психаря
Йен
demona15
debora
y0ni!
L_A_N_A
kashonche
I Cum Blood !
nutty
Dizzle_Wizzle
Borgi
Михаил
Zupaman
Jonsey
The_Eyes_Set_To_Kill
Cheshire Cat
DevilFromHell
Лили.
Щорко
Human Defective
SneJanKa_
D(emo)n_Hunter
Кент
Алфонсин
Tincheto_
Rally_Shadows
RoZzi
temples of death
Руто
CrazY
fonix
Puppet Master
Илмари
littleMICROBE
stan
Ania
Немезида
Overkill_86
chewy
remy
nameless
In_Flames91
Пате
Jacob
Bryan
Eleutheria
Марто!
79 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Марто!
Unique
Unique
Марто!


Male
Age : 111
Брой мнения : 802
Location : At Home
Рейтинг : 48
Registration date : 17.07.2008

Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for?   Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 EmptyВто 13 Яну 2009, 22:44

First topic message reminder :

Twilight

Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 Posterqv3

The Forbidden Fruit Tastes the Sweetest


Режисьор: Катрин Хардуйк
Сценаристи: Стефани Майер (роман); Мелиса Розенбърг (сценарий)
Премиера: 21 Ноември 2008
Премиера в България: 18 Февруари 2009
Жанр: Фантазия / Романс / Екшън / Трилър
Връзки: IMDB , неофициален сайт, официален сайт.
Трейлър: YouTube.Com
Ревю:
Twilight пресъздава историята на една невъзможна любов. История изпълнена с много приключения и опасности. История за приятелство. История за игра на живот и смърт.
Когато Бела Суон пристига в мрачното и усойно градче Форкс, тя няма и идея, как решението й да отиде да живее при баща си, ще промени живота й завинаги. Първата любов винаги е истинска. Дали и този път ще е така? Ще успеят ли Бела и Едуард да преодолеят опасностите пред които ги изправя съдбата?Ще може ли Хищникът да устои на така апетитната Плячка? Дали любовта ще победи смърта?


Последната промяна е направена от Марто! на Пон 02 Мар 2009, 00:45; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
temples of death
Newbie
Newbie
temples of death


Female
Age : 30
Брой мнения : 95
Location : Каварна
Интереси : Каварна, мишки, Естония, езици и най-различни интересни такива.
Рейтинг : 4
Registration date : 07.12.2008

Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for?   Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 EmptyСъб 04 Апр 2009, 17:26

Какво да кажа... Всички момичета от моя клас са пощурели по филма и книгите, а на мен ми действат изключително дразнещо.
Въпреки всичко гледах филма, за да имам поне някаква представа какво толкова не ми харесва. Не останах особено очарована, с нищо не успя да ме грабне филма. Казват, че книгите са 10 пъти по-добри от екранизацията, но пък за мен има доста по-стойностни неща за четене, отколкото една изтъркана история с вампири biggrin .


Последната промяна е направена от temples of death на Съб 04 Апр 2009, 21:51; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
nameless
Rockplacer
Rockplacer
nameless


Female
Age : 31
Брой мнения : 2705
Location : Варна
Рейтинг : 37
Registration date : 15.07.2008

Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for?   Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 EmptyСъб 04 Апр 2009, 19:14

Поне истински вампири да бяха.. : D
Доколкото съм чувала филма е някаква изтъркана любовна история между момиче и wannabe вампир.. :д
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for?   Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 EmptyСъб 04 Апр 2009, 19:16

хубав е филма но от части,по голямата е bullshit...
Върнете се в началото Go down
Jacob
Advanced
Advanced
Jacob


Female
Age : 28
Брой мнения : 163
Рейтинг : 9
Registration date : 10.11.2008

Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for?   Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 EmptyСъб 04 Апр 2009, 19:17

ЕДУАРД БЛЕСТЕШЕ КАТО АЗИС В КЛИПА СИ С ЛЕДЕНАТА КРАЛИЦА : DDD
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for?   Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 EmptyСъб 04 Апр 2009, 21:17

много бъгав флим човек biggrin вампир на светлина трябва да умре,пича си блестеше като диско топка
Върнете се в началото Go down
temples of death
Newbie
Newbie
temples of death


Female
Age : 30
Брой мнения : 95
Location : Каварна
Интереси : Каварна, мишки, Естония, езици и най-различни интересни такива.
Рейтинг : 4
Registration date : 07.12.2008

Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for?   Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 EmptyСъб 04 Апр 2009, 21:53

Ъх, няма да споменавам Едуард какъв вид има...




...на еволюирал кон.
Ужасен е ;/
Върнете се в началото Go down
Илмари
Rockplacer
Rockplacer
Илмари


Male
Age : 31
Брой мнения : 1492
Location : Пловдив
Интереси : интересни
Рейтинг : 9
Registration date : 24.01.2009

Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for?   Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 EmptyСъб 04 Апр 2009, 22:36

temples of death написа:
Какво да кажа... Всички момичета от моя клас са пощурели по филма и книгите, а на мен ми действат изключително дразнещо.
Въпреки всичко гледах филма, за да имам поне някаква представа какво толкова не ми харесва. Не останах особено очарована, с нищо не успя да ме грабне филма. Казват, че книгите са 10 пъти по-добри от екранизацията, но пък за мен има доста по-стойностни неща за четене, отколкото една изтъркана история с вампири biggrin .

КЛАНЯ ТИ СЕ ЧОВЕК, евала някой да знае кво ми е biggrin
Върнете се в началото Go down
RoZzi
Great
Great
RoZzi


Female
Age : 29
Брой мнения : 244
Location : ВТ
Интереси : музика, рисуване
Рейтинг : 4
Registration date : 30.11.2008

Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for?   Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 10:29

На мен ми харесва, че е различен.. колко често ще срещнеш вампир дето да блести "като диско топка" biggrin Историята е уж банална и срещана многократно, но се влюбват различно.. без много думи, което ме кефи. Като цяло филма ми харесва, какво като не е класически образът на вампира? : D
Върнете се в началото Go down
Rally_Shadows
Newbie
Newbie
Rally_Shadows


Female
Age : 30
Брой мнения : 60
Рейтинг : 3
Registration date : 30.01.2009

Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for?   Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 12:49

Знам, че е супер дразнещо всеки втори да говори за филма и някой даже да не си направи труда да го гледа, защото ще си помисли, че е тъп.
За мен не е, защото съм го чакала доста време и то най - вече заради книгите.Аз лично от лятото чета книгите и съм казлаа за тях на 10-20 човека, които в момента само за това говорят и това наистина е дразнещо.На мен отдавна ми е минала тая мания да говоря само за това.
Мисля, че е могло много повече да се направи и наистина си има мн кусури, но все пак е ниско бюджетен, никой не е знаел, че книгите ще привличат толкова много почитатели, а след това и филма.
За втория не съм сигурна, че ще е по - хубав, но кога филм е бил по добър от книга ??
Но се пак прочетете книгата (ако може и 4-те, няма да загубите...) изгледайте филма и чак тогава кажете, че сте си загубили ценното време.Глупаво е някой да коментират, без да знаят, не за друго.А на който не му харесва го разбирам, защото почти нищо не можеш да разбереш само от гледането на филма.Но книгите.....
Върнете се в началото Go down
Tincheto_
Great
Great
Tincheto_


Female
Age : 30
Брой мнения : 362
Location : Варна
Рейтинг : 4
Registration date : 13.07.2008

Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for?   Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 EmptyПет 10 Апр 2009, 13:13

Най накрая реших и аз да го гледам.Така де..гледах го.Незнам кво да кажа-адски романтичен просто...наистина е як филма,на мен ми хареса и ми въздейства по невероятен начин!
Wink
Върнете се в началото Go down
Руто
Administrator
Administrator
Руто


Male
Брой мнения : 3990
Location : Пловдив
Интереси : Езици, философия, психология
Рейтинг : 313
Registration date : 17.07.2008

Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for?   Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 EmptyПет 10 Апр 2009, 13:15

Прави ми впечатление, че тоя филм всички го плюете и в същото време е най-коментираният тук. biggrin
Върнете се в началото Go down
littleMICROBE
Rockplacer
Rockplacer
littleMICROBE


Female
Брой мнения : 1417
Location : Избушка на курьих ножках, без окон, без дверей.
Интереси : Magical things
Рейтинг : 47
Registration date : 03.08.2008

Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for?   Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 EmptyПет 10 Апр 2009, 13:37

както темата на токио хотел .. ;D
Върнете се в началото Go down
Алфонсин
Great
Great
Алфонсин


Female
Age : 29
Брой мнения : 245
Location : нявсякъде, но повече никъде
Рейтинг : 14
Registration date : 05.02.2009

Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for?   Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 EmptyСъб 18 Апр 2009, 20:24

Ако трябва като филм - тъп. Игра на актьорите - тъпа, на места са много фалшиви.
Книгата ми харесва много повече. Историята е хубава. Вампирите не блестят на слънце. И добре, Едуард е красив. Но съм много далеч от мисълта да говоря само за филма.
Sleep
Върнете се в началото Go down
Кент
Rockplacer
Rockplacer
Кент


Male
Age : 33
Брой мнения : 974
Location : Пловдив
Рейтинг : 27
Registration date : 12.01.2009

Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for?   Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 EmptyПон 25 Май 2009, 11:35

На мен ми хареса филмчето..не е лошо,особено сцената в балетното студио
Върнете се в началото Go down
D(emo)n_Hunter
Moderator
Moderator
D(emo)n_Hunter


Female
Age : 32
Брой мнения : 3541
Location : Плевен
Интереси : хирургия
Рейтинг : 94
Registration date : 10.11.2008

Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for?   Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 EmptyПон 25 Май 2009, 11:38

на мен ми са любими сцените, където го има Джаспър, щот е як Wink Dance
Върнете се в началото Go down
SneJanKa_
Newbie
Newbie
SneJanKa_


Брой мнения : 94
Рейтинг : 19
Registration date : 29.03.2009

Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for?   Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 EmptyВто 26 Май 2009, 19:48

Бях негативно настроена.Всички около мен пищяха..случайно ми попадна книгата и я прочетох за 2 дена на село.През деня спях,вечерта я четох.Ужасно ми хареса.Много романтична.После гледах филма.Не се впечатлих толкова,но все пак ми хареса.Много плаках на книгата.Купих си и 3те ама нямам сили да ги чета.На скоро преживях раздяла и като чета такива неща цял месец съм в депресия.
Върнете се в началото Go down
Human Defective
Newbie
Newbie
Human Defective


Male
Age : 30
Брой мнения : 79
Рейтинг : -4
Registration date : 10.05.2009

Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for?   Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 EmptyВто 26 Май 2009, 20:37

Отначало ме дразнеше това че всички само мрънкат : Туайлааайт бля бля бля Здраааач бля бля бля, но реших първо да прочета книгата (още не съм, паза си малко за влака утре) На половината на книгата гледах и филма...Филма сам по себеси е хубав, но повечето от ситуацийте са пресъздадени по коренно различен начин, даже някои ги няма (смисъл в книгата ги няма), да не говорим че половината книга я няма у филма biggrin Иначе какво като вампира не умира на светлина (винаги когато спомена умиращ вампир се сещам за сцената от Underworld дето дъщерята на онее главнее умира - супер якото мчееееее !) важното е че е като излене на светлина е като онея дето се играе кючек с тех biggrin

Накрая си мисля че ще е сичкото туш и тва е biggrin
Върнете се в началото Go down
Щорко
Rockplacer
Rockplacer
Щорко


Male
Age : 31
Брой мнения : 954
Рейтинг : 30
Registration date : 01.03.2009

Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for?   Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 EmptyВто 26 Май 2009, 20:51

бе само аз ли не съм чел и гледал сичко тва?!! Astounded
(и май не искам)
Върнете се в началото Go down
Puppet Master
Rockplacer
Rockplacer
Puppet Master


Female
Age : 29
Брой мнения : 2354
Location : Пловдив
Интереси : ego trips
Рейтинг : 134
Registration date : 15.07.2008

Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for?   Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 EmptyВто 26 Май 2009, 21:02

Finrod написа:
(и май не искам)
викаш, то ти е достатъчна информацията, с която те заливам всекидневно Rolleyes
Върнете се в началото Go down
Щорко
Rockplacer
Rockplacer
Щорко


Male
Age : 31
Брой мнения : 954
Рейтинг : 30
Registration date : 01.03.2009

Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for?   Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 EmptyВто 26 Май 2009, 21:22

Nordri написа:
еб*ти баналния филм Doh , все едно няма още 50 филма дето една пичка харесва един пич обаче той е вампир обаче се появява един от стадото му..и иска да убие пичката, обаче той я защитава и накрая я ухапва и бля и ония лошия пич се прецаква и сички са щастливи...ИИХАААА Sleep
Да ти имам описанията Laughing Laughing
в дасакало получаваш бирчка от мене за тоя пост lol! lol!

Puppet Master написа:
викаш, то ти е достатъчна информацията, с която те заливам всекидневно

дам, направо няма смисъл да гледам и да чета.. lol!
Върнете се в началото Go down
Илмари
Rockplacer
Rockplacer
Илмари


Male
Age : 31
Брой мнения : 1492
Location : Пловдив
Интереси : интересни
Рейтинг : 9
Registration date : 24.01.2009

Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for?   Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 EmptyВто 26 Май 2009, 21:47

Finrod написа:
Nordri написа:
еб*ти баналния филм Doh , все едно няма още 50 филма дето една пичка харесва един пич обаче той е вампир обаче се появява един от стадото му..и иска да убие пичката, обаче той я защитава и накрая я ухапва и бля и ония лошия пич се прецаква и сички са щастливи...ИИХАААА Sleep
Да ти имам описанията Laughing Laughing
в дасакало получаваш бирчка от мене за тоя пост lol! lol!

еми така де, това е филма в едно изречение. Laughing
Върнете се в началото Go down
Лили.
Moderator
Moderator
Лили.


Female
Age : 29
Брой мнения : 2243
Location : Пловдив
Интереси : *ньо.
Рейтинг : 33
Registration date : 19.05.2009

Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for?   Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 EmptyПон 01 Юни 2009, 21:41

Не знам какво толкова им е харесват и на книгата, и на филма..такива мании: О, Едуард..о, Туалайт... WTF?!?!? Насилих се да прочета книгата - първата...ама не ми е интересно. Като става въпрос за филми и книги за вампири - има много други стойностни Smile
Върнете се в началото Go down
In_Flames91
Banned
In_Flames91


Male
Age : 32
Брой мнения : 552
Location : Land of cybernation
Рейтинг : 1
Registration date : 15.01.2009

Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for?   Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 EmptyПон 01 Юни 2009, 22:14

Боже, посланието е толкова оригинално... чувал съм го, когато бях на 9 г. Laughing
Върнете се в началото Go down
DevilFromHell
Great
Great
DevilFromHell


Male
Брой мнения : 208
Location : varna
Рейтинг : 5
Registration date : 13.07.2008

Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for?   Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 EmptyПон 01 Юни 2009, 22:17

Мене лично си ми харесва.В момента съм до края на 3-тата книга
Върнете се в началото Go down
Cheshire Cat
Great
Great
Cheshire Cat


Female
Age : 30
Брой мнения : 329
Location : Varna
Интереси : art, surreal, tanasinn, retro looks
Рейтинг : 16
Registration date : 13.03.2009

Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for?   Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 EmptyПет 05 Юни 2009, 00:27

Прочитайки една малка част от книгата страшно много ми заприлича на онези романи на мама,които ги прочита на един дъх и са толкова много,че ги държи в кашони *в момента ще дам за пример заглавието "Див и Опасен" lawl * Здрач като гледам не е нищо по-различно....
Филма беше шит...тая Бела и тоз Едуард са някви супер безлични,безхарактерни лишени от всякъква психологична сложност герои...чак се плаша.Единствения що годе добър персонаж беше онзи Джейкъб Pokey
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for?   Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for? - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Twilight (2008), When you can live forever, what do you live for?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Forever slave
» [live to claim,and claim to live]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace :: ИНТЕРЕСИ И ХОБИТА :: Кино-
Идете на: