RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Slipknot

Go down 
+66
Armageddon ^^ <33
dragons_eat_apples!!
denityyy666
The Marlboro Man
Social_Suicide
Fr0st NoVa
AxL
Morti
Maggot
gladius
affected_smiling_face
Imperial
Линн
Тети
go6o_metala
Agent Orange
sunshine
Kryptonite
Жоро
Young Cat
Adept
Downingtn
Follow_The_Reaper
Kaamos
Devils.Reject
SparKy
CANNIBAL
NecroButcher
Dredy
*high_in_the_sky*
Дан
Gunslinger^^
Nero
Slav
I Cum Blood !
qkitaki
Zupaman
antani
bassistkata
Rashugun
wolf-eyes
Железен
Pubstomper
Corey Taylor
Phantom 1912
Тед
amigo
Xpuc ^_^
nutshell
Nitroglycerin
Илмари
Slipknot_
D(emo)n_Hunter
[=Tihm@tA=]
siddka
krissa
Руто
In_Flames91
Марто!
Puppet Master
Щорко
(s)Ain't
nameless
Ravenhill
SneJanKa_
Bryan
70 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

какво мислите за тях?
Отлична
Slipknot - Page 5 I_vote_lcap47%Slipknot - Page 5 I_vote_rcap
 47% [ 48 ]
Много добра
Slipknot - Page 5 I_vote_lcap9%Slipknot - Page 5 I_vote_rcap
 9% [ 9 ]
Става
Slipknot - Page 5 I_vote_lcap16%Slipknot - Page 5 I_vote_rcap
 16% [ 16 ]
Понася се
Slipknot - Page 5 I_vote_lcap6%Slipknot - Page 5 I_vote_rcap
 6% [ 6 ]
боза
Slipknot - Page 5 I_vote_lcap22%Slipknot - Page 5 I_vote_rcap
 22% [ 24 ]
Общо гласове : 103
 

АвторСъобщение
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

Slipknot - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Slipknot   Slipknot - Page 5 EmptyПет 10 Апр 2009, 22:43

First topic message reminder :

Slipknot (транскрипция: Слипнот) е американска метъл група от щата Айова формирана пре 1995 година. В момента албумите на Slipknot се издават от Roadrunner Records[2], като в САЩ групата има платинени продажби.
През 2006 година Слипнот печелят Грами за най-добро метъл изпълнение с песента Before I Forget.[3]
Известни са и с честите си изяви на пътуващия метъл/рок фестивал Озфест.
Биография на групата:
Слипнот създават първите си песни през 1993 г.[4] През първите години групата сменя няколко имена "Pale Ones", "Pyg system", и "Meld" преди да се спре на Слипнот.[4] Групата се ръководи от Андерс Колсефини, съосновател на групата. Много от песните в Mate.Feed.Kill.Repeat и някои които намират място в по-късните записи са създадени именно през тези „ранни години“. #6 Шон "Clown" Крахан е бил основният барабанист преди #1 Джой Джордисън да се присъедини и да заеме мястото му.[4] Крахан, който също е един от основателите на групата, е искал трима барабанисти; първо за да създаде мощен племенен (трайбъл) звук, и второ наред с него да върви стена от звукови ефекти.[4]

Mate. Feed. Kill. Repeat. and Slipknot (1995–2000) [редактиране]
Групата успява да се утвърди изнасяйки множество концерти през 1995 и на следващата година, точно на хелоуйн издава демото Mate.Feed.Kill.Repeat. Демо записът се продавал добре, но бил в ограничена бройка от 1000 копия. Последвал незабавен интерес от няколко големи лейбъла. По това време групата имала пет члена, един от най-зайннтересованите лайбъли бил Roadrunner Records, но групата имала още много да работи преди да подпише договор с него. Година по-късно, Roadrunner подписва договор(по-точно някакъв вид споразумение) със Слипнот. Договора ги задължава да си намерят нов вокал, и те го откриват в лицето на Кори Тейлър, а Андерс отива на перкусиите. Това обаче не му допада, и той напуска за да търси собствена слава.

Накрая все пак Roadrunner Records, подписват пълноправен договор, и издават техния едноименен албум, през Юни 1999, продуциран от Рос Робинсън. Относно албума, един журналист пише „Мислите си, че Лимп Бизкит са тежки? Те са като Osmonds. Слипнот са нещо напълно различно.
През 1999 г. Слипнот участват в Озфест, с което увеличават многократно фен базата си. През 2000 г. албумът става платинен първият за лейбъла дотогава.
Iowa (2001–2002) [редактиране]

Последвалия през 2001 Iowa, до голяма степен оправдава очакванията на феновете и дебютира директно под #3 в Билборд и под #1 във Великобританската класация за албуми.[5] Следва широкомащабно турне за промотиране на записа. Списание Rolling Stone нарича албума „първия голям запис от неометъл ерата“.[6]
Освен това групата играе самата себе си във филма Rollerball през 2002 год., изпълнявайки на сцена „I Am Hated“ от Iowa.[7]

Vol. 3: (The Subliminal Verses) и застой (2003–2007) [редактиране]

След две годишна почивка, групата отново се прегрупира към края на 2003 год., започвайки работа върху нов албум заедно с прочутия продуцент Рик Рубин, който преди това е работил с Johnny Cash, Red Hot Chili Peppers, Britney Spears, System of a Down, Pennywise, Jessica Simpson и Slayer.[8]

Групата пуска в продажба четвъртият си албум Vol. 3: (The Subliminal Verses) през Май 2004 год. Албума дебютира директно под #2 в Билборд."[9]
Групата забива на Озфест за трети път.[10]
Следва лайв албум със записа на песни изпълнени в Финикс, Лас Вегас, Осака, Сингапур и Токио е издаден ноември 2005 год. под името 9.0: Live. Албумът достига 17 място в билборд.[11]
Няколко члена на Слипнот съвместно с други музиканти сездават Roadrunner United: The All-Star Sessions през октомври 2005 год.[12] Също така Слипнот се появява и в комикса за възрастни Viz (брой 152,февруари 2005). Групата в момента е в застой, като членовете ѝ, работят върху страничните си проекти.
Кори Тейлър и Джеймс Рот са погълнати от Stone Sour, Джой Джордисън е с Ministry, а Крис Фен се съсредоточава върху играта на голф.
Новото DVD Voliminal: Inside the Nine DVD е издаено на 5 декември 2006 год. Същата година Слипнот печелят грами за най-добро метъл изпълнение с песента „Before I Forget“.[3]

Според думите на Кори Тейлър в интервю по телевизия VH1 няма да има нов албум на групата преди 2008

групата се състои от :
*
1Сид Уилсън
2 Джой Джордисън
3 Пол Грей
4 Крис Фен
5 Джеймс Рот
6 Крек "133" Джоунс
7 Шон "Clown" Крахан
8 Мик Томпсън
9 Кори Тейлър
снимки:
Slipknot - Page 5 Slipknot-02 Slipknot - Page 5 Slipknot
Slipknot - Page 5 Slipknot Slipknot - Page 5 Makeup_slipknot1%5B1%5D
клипове:

Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Puppet Master
Rockplacer
Rockplacer
Puppet Master


Female
Age : 29
Брой мнения : 2354
Location : Пловдив
Интереси : ego trips
Рейтинг : 134
Registration date : 15.07.2008

Slipknot - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 5 EmptyНед 08 Ное 2009, 16:21

спомена, че говориш много, но не казваш нищо
Върнете се в началото Go down
Devils.Reject
Great
Great
Devils.Reject


Male
Age : 31
Брой мнения : 266
Location : Пловдив..
Интереси : Рисуване, музика..(изкуство)
Рейтинг : 0
Registration date : 20.10.2009

Slipknot - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 5 EmptyНед 08 Ное 2009, 16:24

Лично на мен са една от любимите ми групи.. Всеки има вкус и уважавам на всеки мнението, така, че не трябва да се караме така.. Да определяме човека по групите, които слуша, ми това е СУПЕР тъпо.. А ти слушаш т'ва брао, и т'ва ли уе.. Ееее ти си мой човек. И в следващия момент чуе нещо, което не му харесва и айде.. Ти си боклук.. Ми ай малко да се държим като големи хора.. К'во ви пука другия к'во слуша... Направо ми писна вече.. И не знам какво толкова ги плюете: 9 човека, комерсиално, но нестандартно.. Имат маски, пак комерсиално, но са решили да направят нещо с, което да грабнат окото. Знаят, че за имиджа и успеха им е добре и го правят, а хората им се дразнат, 'щото ги е яд за успеха им, който всъщност мислят, че не заслужават. Ами хора, вслушайте се малко, ще кажете, че т'ва са супер сакати хора, без възможности? Джим Руут е един от най-уникалните китаристи, които съм чувал. Не го сравнявам с Малмстийн, Сатриани, Вай, Вон, или който и да е бог на китарата, просто казвам, че не е сакатлък, какъвто всички го изкарват, заедно с Мик Томпсън, ми Мик не е толкова добър, пък, ето казвам си го.. Пол Грей, вижте го в началото к'ви джаз-чета е свирил в песните, получавало се е интересно, Джоуи - е той не е нито най-бързия, нито най-добрия барабанист, но има възможности, какво напоследък го плюят и него.. А Кори.. За мен си остава вокал номер едно, щото съм чувал всяко негово изпълнение, дали в Слипнот, дали в Стоун Сауър.. от 92-93 чуйте всичко негово, вижте колко различни неща е правил.. Тогава плюйте бе, хора, и все пак не искам да се карам с никой, просто реших, че трябва да го напиша т'ва.. Peace.
Върнете се в началото Go down
SparKy
Advanced
Advanced
SparKy


Male
Age : 28
Брой мнения : 165
Location : Видин =)
Интереси : питай лично ;)
Рейтинг : 0
Registration date : 04.11.2009

Slipknot - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 5 EmptyНед 08 Ное 2009, 16:29

Devils.Reject написа:
Лично на мен са една от любимите ми групи.. Всеки има вкус и уважавам на всеки мнението, така, че не трябва да се караме така.. Да определяме човека по групите, които слуша, ми това е СУПЕР тъпо.. А ти слушаш т'ва брао, и т'ва ли уе.. Ееее ти си мой човек. И в следващия момент чуе нещо, което не му харесва и айде.. Ти си боклук.. Ми ай малко да се държим като големи хора.. К'во ви пука другия к'во слуша... Направо ми писна вече.. И не знам какво толкова ги плюете: 9 човека, комерсиално, но нестандартно.. Имат маски, пак комерсиално, но са решили да направят нещо с, което да грабнат окото. Знаят, че за имиджа и успеха им е добре и го правят, а хората им се дразнат, 'щото ги е яд за успеха им, който всъщност мислят, че не заслужават. Ами хора, вслушайте се малко, ще кажете, че т'ва са супер сакати хора, без възможности? Джим Руут е един от най-уникалните китаристи, които съм чувал. Не го сравнявам с Малмстийн, Сатриани, Вай, Вон, или който и да е бог на китарата, просто казвам, че не е сакатлък, какъвто всички го изкарват, заедно с Мик Томпсън, ми Мик не е толкова добър, пък, ето казвам си го.. Пол Грей, вижте го в началото к'ви джаз-чета е свирил в песните, получавало се е интересно, Джоуи - е той не е нито най-бързия, нито най-добрия барабанист, но има възможности, какво напоследък го плюят и него.. А Кори.. За мен си остава вокал номер едно, щото съм чувал всяко негово изпълнение, дали в Слипнот, дали в Стоун Сауър.. от 92-93 чуйте всичко негово, вижте колко различни неща е правил.. Тогава плюйте бе, хора, и все пак не искам да се карам с никой, просто реших, че трябва да го напиша т'ва.. Peace.

още един, мислещ като мен :]
Върнете се в началото Go down
Kaamos
Rockplacer
Rockplacer
Kaamos


Female
Age : 32
Брой мнения : 1165
Location : Варна
Интереси : aaaaa
Рейтинг : 20
Registration date : 19.10.2008

Slipknot - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 5 EmptyНед 08 Ное 2009, 20:11

Не са мой тип група. Една от братовчедките ми по едно време беше супер зарибена, пускаше ми едно, второ, трето, ен-то, не знам кво точно ми е пускала, на мене все по един и същи начин ми звучеше. Не ми пречат милиардите им фенове, доколкото не ми ги навират в лицето (щото тогава малко се депресирам, на фона на 60те фена на Муунсороу, дето са си купили билет за концерта ^^^).
Само един въпрос, на който ще съм повече от радостна да получа компетентен аргументиран отговор - окей, те са добри инструменталисти, окей, музиката е важна, маските не са.. ами що не ги махнат?


Последната промяна е направена от Kaamos на Нед 08 Ное 2009, 20:31; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
SparKy
Advanced
Advanced
SparKy


Male
Age : 28
Брой мнения : 165
Location : Видин =)
Интереси : питай лично ;)
Рейтинг : 0
Registration date : 04.11.2009

Slipknot - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 5 EmptyНед 08 Ное 2009, 20:15

ако ги махнат - няма да бъдат слипнот ...
Върнете се в началото Go down
Devils.Reject
Great
Great
Devils.Reject


Male
Age : 31
Брой мнения : 266
Location : Пловдив..
Интереси : Рисуване, музика..(изкуство)
Рейтинг : 0
Registration date : 20.10.2009

Slipknot - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 5 EmptyНед 08 Ное 2009, 22:07

Маските са им имиджа, а с тях показват вътрешната си персона.. Показват вътрешното си аз, това, което чувстват отвътре.. Пък и са си ги махали.. Просто, те са част от групата и не може по време на концерт да не са с маски.. Абе.. Какво обяснявам, сумати интервюта, които ги питат за маските, гледайте ги..
Върнете се в началото Go down
Илмари
Rockplacer
Rockplacer
Илмари


Male
Age : 31
Брой мнения : 1492
Location : Пловдив
Интереси : интересни
Рейтинг : 9
Registration date : 24.01.2009

Slipknot - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 5 EmptyНед 08 Ное 2009, 22:13

още малко ше кажете че маските им правят песните Laughing
Върнете се в началото Go down
Kaamos
Rockplacer
Rockplacer
Kaamos


Female
Age : 32
Брой мнения : 1165
Location : Варна
Интереси : aaaaa
Рейтинг : 20
Registration date : 19.10.2008

Slipknot - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 5 EmptyНед 08 Ное 2009, 23:28

Илмари написа:
още малко ше кажете че маските им правят песните Laughing

Yes biggrin и аз това имах предвид, от повечето мнения човек си изважда някво такова заключение...
явно свестен отговор на въпроса си няма да получа XD
Върнете се в началото Go down
Devils.Reject
Great
Great
Devils.Reject


Male
Age : 31
Брой мнения : 266
Location : Пловдив..
Интереси : Рисуване, музика..(изкуство)
Рейтинг : 0
Registration date : 20.10.2009

Slipknot - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 5 EmptyПон 09 Ное 2009, 00:35

https://www.youtube.com/watch?v=p1FuU-jl8o4

Писна ми да се праите на много оборотни.. :\ Вие сами си казвате, че не ги слушате, тоест не ви интересува много за тях. Е, как очаквате да знаете нещо за музикантите, пък камоли за маските?!.. Уж не искате караници и проблеми, а се заяждате.. Да, е, ясно..
Върнете се в началото Go down
Kaamos
Rockplacer
Rockplacer
Kaamos


Female
Age : 32
Брой мнения : 1165
Location : Варна
Интереси : aaaaa
Рейтинг : 20
Registration date : 19.10.2008

Slipknot - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 5 EmptyПон 09 Ное 2009, 17:41

Devils.Reject написа:
https://www.youtube.com/watch?v=p1FuU-jl8o4

Писна ми да се праите на много оборотни.. :\ Вие сами си казвате, че не ги слушате, тоест не ви интересува много за тях. Е, как очаквате да знаете нещо за музикантите, пък камоли за маските?!.. Уж не искате караници и проблеми, а се заяждате.. Да, е, ясно..

Никой не се заяжда. Интересът ми се отнася към проблема между имиджа и музиката, който при Slipknot си е доста ясно изразен. Имат достатъчно фенове, включително хора, които разбират какво слушат, а не само парадират, следователно са добра група (независимо, че не ги харесвам), следователно са можели да пробият и без да има нужда да се маскират. Оттам и учудването ми защо са с маски. Вярвам, че се изразих достатъчно ясно. Ако и това приемете като заяждане.. е, ами...

beer
Върнете се в началото Go down
SparKy
Advanced
Advanced
SparKy


Male
Age : 28
Брой мнения : 165
Location : Видин =)
Интереси : питай лично ;)
Рейтинг : 0
Registration date : 04.11.2009

Slipknot - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 5 EmptyПон 09 Ное 2009, 18:26

Kaamos написа:
Devils.Reject написа:
https://www.youtube.com/watch?v=p1FuU-jl8o4

Писна ми да се праите на много оборотни.. :\ Вие сами си казвате, че не ги слушате, тоест не ви интересува много за тях. Е, как очаквате да знаете нещо за музикантите, пък камоли за маските?!.. Уж не искате караници и проблеми, а се заяждате.. Да, е, ясно..

Никой не се заяжда. Интересът ми се отнася към проблема между имиджа и музиката, който при Slipknot си е доста ясно изразен. Имат достатъчно фенове, включително хора, които разбират какво слушат, а не само парадират, следователно са добра група (независимо, че не ги харесвам), следователно са можели да пробият и без да има нужда да се маскират. Оттам и учудването ми защо са с маски. Вярвам, че се изразих достатъчно ясно. Ако и това приемете като заяждане.. е, ами...

beer

Просто искат да са различни.., а и "пробиването" надали щеше да е толкова лесно ..
Върнете се в началото Go down
Илмари
Rockplacer
Rockplacer
Илмари


Male
Age : 31
Брой мнения : 1492
Location : Пловдив
Интереси : интересни
Рейтинг : 9
Registration date : 24.01.2009

Slipknot - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 5 EmptyПон 09 Ное 2009, 18:36

Значи да приемам че всяка група на която членовете нямат маски е обречена да не преуспее? Dunno

..пояснете се. До колко за клипчето в което обяснява маските, така..но все пак криейки се те пак създават имидж (по-силен от едно обикновенно лице), пък и днешно време никой не слуша някоя група защото например китариста им е сладък. Smile
Върнете се в началото Go down
SparKy
Advanced
Advanced
SparKy


Male
Age : 28
Брой мнения : 165
Location : Видин =)
Интереси : питай лично ;)
Рейтинг : 0
Registration date : 04.11.2009

Slipknot - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 5 EmptyПон 09 Ное 2009, 18:55

не ве дуде ..., не .. Ти ако видиш някой с изродска маска не би ли ти хванал окото повече отколкото такъв без маска ? Затова казвам, че може би са по-известни заради маските ... някои хора са почнали да ги слушат заради маските Пример: АЗ ! преди 1 година един фр слушаше Слипнот и Корн .. показа ми песен на Слипнот - хареса ми и много ми харесаха маските. Показа ми и на Корн - не чак толкова ми харесаха... Ако Слипнот не бяха с маски и не им бях чул първата песен 2 пъти .. нямаше да ги слушам сега :]
Върнете се в началото Go down
Илмари
Rockplacer
Rockplacer
Илмари


Male
Age : 31
Брой мнения : 1492
Location : Пловдив
Интереси : интересни
Рейтинг : 9
Registration date : 24.01.2009

Slipknot - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 5 EmptyПон 09 Ное 2009, 19:33

Точно на това приятелю, му се вика комерсиализъм. Smile
Върнете се в началото Go down
Devils.Reject
Great
Great
Devils.Reject


Male
Age : 31
Брой мнения : 266
Location : Пловдив..
Интереси : Рисуване, музика..(изкуство)
Рейтинг : 0
Registration date : 20.10.2009

Slipknot - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 5 EmptyПон 09 Ное 2009, 19:41

Но аз не ги слушам заради маските.. Просто не са искали да бъдат известни... Отиват на сцената: Слипнот.. Всички се кефят, представлението свършва, свалят маските(повечето от групата, даже почти всички са били с неизвестни лица) и никой не ги знае.. Нормални хора.. Не разбирам защо трябва да е все, заради тях.. Лейбъла им е сложил ш*баните маски за да ги популяризират повече.. Всъщност те са си ги сложили, но Роудрънър направиха така, че маските им да са по-известни от самите тях.. Музиката им е добра, но ги изкарват адските злета, и да, имат поне 3-4 ненужни човека там, но ако ги нямаше, нямаше да е същото, нали?..
Върнете се в началото Go down
Follow_The_Reaper
Newbie
Newbie
Follow_The_Reaper


Male
Брой мнения : 38
Location : 21.09.1993
Интереси : World of Warcraft / Музика / Алкохол
Рейтинг : 0
Registration date : 10.11.2009

Slipknot - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 5 EmptyВто 10 Ное 2009, 19:32

Гласувах с "Много Добра" защото немога да кажа,че са показали върховата си форма и са анправили най-добрите си парчета.
Върнете се в началото Go down
Downingtn
Ultimate Rockplacer
Ultimate Rockplacer
Downingtn


Male
Брой мнения : 1167
Рейтинг : 55
Registration date : 11.06.2009

Slipknot - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 5 EmptyСря 18 Ное 2009, 08:14

fewgtg написа:
Ахахахаха. Слушал пре достатъчно техни песни, за да разбера че са бездарни. Дори и боследния им албум е също толкова зле технически, колкото и първите им. В Psychosocial се опитват да направят някакво соло, но не се получава, китаристите са толкова зле, че просто няма на къде повече. Единствено вокала е на ниво.

Ааа брат тук не си прав.. Мик Томсън е добър.. виждал ли си го каква техника има и какви упражнения прави .. страшен е.. Punk
Върнете се в началото Go down
Adept
Rockplacer
Rockplacer
Adept


Male
Age : 30
Брой мнения : 1904
Location : Чирпан
Интереси : Deathcore/Core/Scream
Рейтинг : 3
Registration date : 10.11.2009

Slipknot - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 5 EmptyСря 18 Ное 2009, 16:47

Имаха много добро зву4ене когато бяха не толкова известна банда , а сега са комерсиалнА ... и са боЗАаа
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

Slipknot - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 5 EmptyСря 18 Ное 2009, 17:30

Цитат :
а сега са комерсиалнА

ааахахахахахахаахахахха cry
пии аспирин
Върнете се в началото Go down
SparKy
Advanced
Advanced
SparKy


Male
Age : 28
Брой мнения : 165
Location : Видин =)
Интереси : питай лично ;)
Рейтинг : 0
Registration date : 04.11.2009

Slipknot - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 5 EmptyСря 18 Ное 2009, 17:58

Брайън ... май сме много малко феновете ... и бтв незнам какво ви кара да мислите че са комерсиални .. Това, че на вас не ви харесват не ги прави тъпанари..
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

Slipknot - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 5 EmptyСря 18 Ное 2009, 18:13

SparKy написа:
Брайън ... май сме много малко феновете ... и бтв незнам какво ви кара да мислите че са комерсиални .. Това, че на вас не ви харесват не ги прави тъпанари..

Колкото толкова Smile beer
Върнете се в началото Go down
Young Cat
Newbie
Newbie
Young Cat


Male
Age : 32
Брой мнения : 68
Location : Варна
Интереси : Музика
Рейтинг : 0
Registration date : 29.09.2009

Slipknot - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 5 EmptyСря 18 Ное 2009, 18:19

ИМАТ МАСКИ !!!!! Какво от това? biggrin Блекарите имат метални слипове върху кожените си панталони, но не ви пречи да ги боготворите!?



Гласувах с "отлични", но не ми харесват.


Ако пишеш с по-малко грешки, ще си по-убедителен!
Правопис и пунктуация.

~ Железен


Стига се вживява
~Мишо


Последната промяна е направена от Resurrection на Пет 04 Дек 2009, 17:07; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Железен
Ultimate Rockplacer
Ultimate Rockplacer
Железен


Male
Age : 32
Брой мнения : 1441
Location : Пловдив
Интереси : Слово, праведна музика и красивото в живота
Рейтинг : 62
Registration date : 07.06.2009

Slipknot - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 5 EmptyСря 18 Ное 2009, 20:05

Bryan написа:
SparKy написа:
Брайън ... май сме много малко феновете ... и бтв незнам какво ви кара да мислите че са комерсиални .. Това, че на вас не ви харесват не ги прави тъпанари..

Колкото толкова Smile beer

Да, комерсиални са, но никой не е казал, че са тъпанари.

А защо са комерсиални (в лошия смисъл на думата)?
Позачетете се в текстовете им, вслушайте се много внимателно в рифовете им, във вокала, в ритъма, във всяка една част от музикалните им творения. След това се поровете из интернет, ще видите, че има групи, които са правили същите работи 10 години преди тях - тоест Slipknot не са нищо ново. Послушайте повече музика и ще видите, че те не са дори нещо интересно.

След няколко месеца, може би година (2 максимум) ще спрете да ги слушате. Mark my words!
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

Slipknot - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 5 EmptyСря 18 Ное 2009, 20:36

Железен написа:
Bryan написа:
SparKy написа:
Брайън ... май сме много малко феновете ... и бтв незнам какво ви кара да мислите че са комерсиални .. Това, че на вас не ви харесват не ги прави тъпанари..

Колкото толкова Smile beer

Да, комерсиални са, но никой не е казал, че са тъпанари.

А защо са комерсиални (в лошия смисъл на думата)?
Позачетете се в текстовете им, вслушайте се много внимателно в рифовете им, във вокала, в ритъма, във всяка една част от музикалните им творения. След това се поровете из интернет, ще видите, че има групи, които са правили същите работи 10 години преди тях - тоест Slipknot не са нищо ново. Послушайте повече музика и ще видите, че те не са дори нещо интересно.

След няколко месеца, може би година (2 максимум) ще спрете да ги слушате. Mark my words!

Казваш, че има групи които са правили същите работи преди 10 години? Назови ми поне 3 групи, които са правили същите неща, които са имали DJ и са вкарвали музика от ужаси за ефекти, които свирят така!
Нито след няколко месеца, нито след година - 2 ще спра да ги слушам. MARK MY GOD DAMN WORDS!


Правопис и пунктуация.
~ Железен
Върнете се в началото Go down
Железен
Ultimate Rockplacer
Ultimate Rockplacer
Железен


Male
Age : 32
Брой мнения : 1441
Location : Пловдив
Интереси : Слово, праведна музика и красивото в живота
Рейтинг : 62
Registration date : 07.06.2009

Slipknot - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 5 EmptyСря 18 Ное 2009, 20:52

Bryan написа:
Казваш, че има групи които са правили същите работи преди 10 години? Назови ми поне 3 групи, които са правили същите неща, които са имали DJ и са вкарвали музика от ужаси за ефекти, които свирят така!
Нито след няколко месеца, нито след година - 2 ще спра да ги слушам. MARK MY GOD DAMN WORDS!

Не слушам такава музика, след прегледа на дискографията на Slipknot.
Те са жив neocore и като всеки core музиката им произлиза от друго - вече направено.
За справка виж темата на Руто за corе музиката.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Slipknot - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Slipknot
Върнете се в началото 
Страница 5 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace :: ВСИЧКО ЗА ЖАНРОВЕТЕ ::  -
Идете на: