RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Let me introduce myself..i'm a social disease...

Go down 
+44
Вилито
nikoletito
Влади
grain_of_sand
vivire
Devils.Reject
qkitaki
Rancid
Жоро
Мо7о_ейнджъл
Katie_Rock
Frankie Roll
nameless
Хаджи
Downingtn
Purblindd
MeTaLmAsTeR
Fofo0
Лили.
Imperial
~different
Ralie
Биби
eMm
Adept
remy
Halinor
Rally_Shadows
Bubble
"Рури"
насо
D(emo)n_Hunter
debora
Стеф
littleMICROBE
Bryan
Мия
Ади_Психаря
Марто!
Руто
(s)Ain't
Puppet Master
RockPlace
Petar Motörhead
48 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Petar Motörhead
Ultimate Rockplacer
Ultimate Rockplacer
Petar Motörhead


Male
Age : 30
Брой мнения : 258
Location : Somewhere in time
Интереси : Музика, психология, пиене
Рейтинг : 5
Registration date : 15.07.2008

Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Let me introduce myself..i'm a social disease...   Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 EmptyПет 01 Май 2009, 21:22

First topic message reminder :

Аз съм Пешо...Още от началото на форума съм тууук ама чак ся реших да си напрая описателна тема Popcorn
Слушам метъл, рок, блус и понякога реге Negro

и тка питайте разни раоти (ся чакам пъпета да ми зададе въпросите с бирата и пижамата ама чак като пише ше отговарям lol! )



Rockplace_On
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Rally_Shadows
Newbie
Newbie
Rally_Shadows


Female
Age : 30
Брой мнения : 60
Рейтинг : 3
Registration date : 30.01.2009

Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Let me introduce myself..i'm a social disease...   Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 EmptyЧет 04 Мар 2010, 07:02

Пъши <3
Най-сладкото жабче!
Не знам от къде да започна.. може би с това, че винаги си мил и добър, че чак ми писва.
Искам те ядосан! ;d
Помня лятото като се запознахме – въобще не общувахме, а сега си един от най-важните хора за мен.
Пейката <3
Обичам да си ти казвам всичко, дори и да ти надувам главата.
Обожавам да споря с теб, макар че аз винаги съм права! ;д Правиш спора забавен и ме караш да забравям всичко наоколо. Остава само цикламено море, запетайките и барабадабарчетата.
Така ми се иска да прекарвам всеки ден с теб и да си избухваме на Bon Jovi..
,,Малкият Никола’’ рулз, нали нали (sun)
Радвам се, че имаш силите да ми търпиш тъпите настроения, когато говоря за този и онзи; театър, математика, бля.
Обичам самодоволната ти усмивка, когато ме победиш на джаги, тъжната, когато ме изпращаш на гарата, сладурската – като казвам ‘окей’ по онзи начин; затворените ти очи, когато те целувам, докато спиш.
Исками се всяка вечер да заспивам с твоите измислени приказки. Може и с обясненията за задачите по геометрия, стига да чувам гласа ти.
Съжалявам за всеки път, в който съм те наранявала, а ти дори не си ми се сърдил.
За сега не си разочаровал Джими/
I've had you so many times but somehow I want more
Оценявам нещата, от които се лишаваш заради мен, дори и да не го показвам.
Благодаря ти за песента, китарката, перцето и за всичко, което си ми дал, без да съм заслужила.
30.12.09 г. <3

Обичам те ( :
Върнете се в началото Go down
Downingtn
Ultimate Rockplacer
Ultimate Rockplacer
Downingtn


Male
Брой мнения : 1167
Рейтинг : 55
Registration date : 11.06.2009

Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Let me introduce myself..i'm a social disease...   Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 EmptyЧет 04 Мар 2010, 09:04

Пешкоо
Най-якия ми близнак. Супер якия пич си, братле.
Мерси, че ме посрещна на гарата във Варна.. и че ме изпрати.
И после, че дойде в Плевен : ))
Коментара ми отдолу този на Ивка няма да изглежда много убедителен, но да знаеш, че супер много те уважавам : ))
И искам да свирим някой път заедно нещо. : )
Върнете се в началото Go down
(s)Ain't
Rockplacer
Rockplacer
(s)Ain't


Female
Age : 30
Брой мнения : 975
Location : Варна
Рейтинг : 21
Registration date : 12.11.2008

Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Let me introduce myself..i'm a social disease...   Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 EmptyЧет 04 Мар 2010, 09:28

Съншааайн Sunshine
Не знам как да те опиша, наистина. Ти си ми един от най-най-близките хора. Толкова обичам да говоря и да споделям с теб... Както наскоро ти припомних, още в самото начало, когато се запознахме по скайп, ти беше готов да ти разкажа за цялата онази драма, която ме мъчеше и ми каза някои супер хубави неща. Тогава започна да ме предразполагаш да ти се доверявам все повече и въобще не съжалявам.
Също както и Рали каза, не си ме разочаровал никога. Правил си много неща за мен, а най-хубавото от тях - ти беше виновникът да изживея най-прекрасната ми вечер някога (сещаш се за кога говоря). Без предварителното ти планиране и желание да ми помогнеш, нямаше да се получи никога.
Обичам начина, по който си изтръскваш косичката като малко животинче xD Обичам, когато си слушаш музика на телефона и сам си куфееш, въпреки другите. Абе обичам те!
Благодаря ти за това, че винаги получавам прегръдката ти и успокоенията ти в трудни моменти.
Благодаря ти, че винаги ми казваш "Не обичам да си тъжна".
Благодаря ти, че също ми се доверяваш и се откриваш пред мен, това значи много.
И да запомниш едно нещо: I'll always be there for you ^_^
Върнете се в началото Go down
Ralie
Fan
Fan
Ralie


Female
Age : 29
Брой мнения : 519
Location : Варна Бейби
Интереси : Фотография
Рейтинг : 0
Registration date : 25.07.2009

Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Let me introduce myself..i'm a social disease...   Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 EmptyЧет 04 Мар 2010, 15:39

Пешо голям пич, на скоро се запознахме и пада голям смях. Миналата събота, когато се опитваше да разкопчееш сутиена на Ру и какши муцуни правеше, как се ядосваше. Когато ме гушна на гарата, когато посрещахме Рони ми стана супер готино. Имаш много яка усмивка и излъчваш много позитивност. Това мога да кажа за сега, защото не се познаваме много добре.


Последната промяна е направена от Cold_Kiss на Пет 05 Мар 2010, 18:47; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Хаджи
Banned
Хаджи


Male
Age : 29
Брой мнения : 531
Location : Varna
Интереси : Момчилстване
Рейтинг : 7
Registration date : 07.07.2009

Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Let me introduce myself..i'm a social disease...   Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 EmptyЧет 04 Мар 2010, 18:06

Ехе, дойде време да описвам най-добрия си приятел, а то се оказа трудна работа...


Това е един от най-близките ми хора, като брат ми е.
Какви ли лудории не сме правели и ни предстои да правим (Epic Asparuhovo Trip III Shifty )
Човека, с когото мога да споделям всичко, на когото се доверявам напълно, човекът, който успява да ме навие за всичко (Aй, Момо, ай! - Ай, Пешо, ай! biggrin )
Винаги с него е забавно, винаги ще те разсее ако е ти е зле...човек, на когото може да се разчита...
Освен всичко пък и от него ще излезе страхотен китарист Naughty
Не трябва да забравям да спомена и че ми е казвал и ме е учил доста неща, които са ми били много ценни в една или друга ситуация...Благодарен съм му за всичко.
Не знам друго какво да кажа...освен едно...Pesho Kicks A*s! Too Much Sugar
Обичам те, братле!

Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 Fn_CL70M biggrin
Върнете се в началото Go down
nameless
Rockplacer
Rockplacer
nameless


Female
Age : 30
Брой мнения : 2705
Location : Варна
Рейтинг : 37
Registration date : 15.07.2008

Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Let me introduce myself..i'm a social disease...   Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 EmptyЧет 04 Мар 2010, 18:36

Апф, Пешко ^^
Един от най-точните пичове дето познавам. Понякога някак притихнал, умълчал се, сякаш затворен в себе си..друг път пък в разгара на събитията и простотията като цяло.
Много силен и приятен за общуване характер.
Във всеки един момент е готов да те изслуша и да ти даде съвет, в същото време пък е и в състояние да те разсмее искрено, от сърце.
Обичам компанията му, страашно много!
Не знам защо ми е трудно да продължа да го описвам, но да приемем, че спирам до тук.
Ти си знаеш що за слънчево и обичано същество си от всички. Sunshine smack
Върнете се в началото Go down
Bubble
Fan
Fan
Bubble


Female
Age : 29
Брой мнения : 519
Location : Варна
Рейтинг : 9
Registration date : 17.04.2009

Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Let me introduce myself..i'm a social disease...   Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 EmptyЧет 04 Мар 2010, 18:51

Пешиии ^^
Ти си един от хората които най-много обичам ^^ Радвам че те познавам,радвам се, че имам спомени с теб , че си ми приятел. Винаги си успявал да ми помогнеш по някъкав начин, винаги можеш да ме накараш да се усмихна и не само мен, винаги мога да поискам едно гушш от теб когато сам здухана. Искам да ти благодаря за всичко, защото ти си един прекрасен човек и прекрасен приятел. Благодаря ти за всички усмивки, всички прегръдки, всички пъти в които си ме ядосвал, всички спомени, затова, че мога да ти разчитам. Ама понякога си голям задник! И все пак никога не мога да ти се сърдя пък и ти се реваншираш... Как успяваш винаги в някакъв сериозен момент да изръсиш някаква простотия, която да оправи настроението на всички или да ръсиш такива бисери? Както и да е... Колкото те мразя два пъти повече те обичам. Най-прекрасните ми дни са прекарани с теб. И така като бях написала нещо за теб преди много време и поиска да го напиша и в описания, искам само да ти кажа, че когато се сетя за всичко това и даже за този път в който ме заведе до магазина на New Rock, се радвам че ми се е случило и си мисля колко още хубави неща могат да се случат на човек.
Ето го и това което написах. (Не ми харесва)

Мразя го! Мразя усмивката му, мразя кафевите му очи със замислен поглед, мразя меката кафява коса! Мразя секи спомен, а най вече силите му на супергерой с които ме кара да не мога да му откажа нищо и ме мотае жестоко! Мразя прекрасния ден, в които се запознахме!
Беше лятото аз и новите ми познати от форума Рокплейс отидохме на едно вълшебно местенце на плажа. Беше като тераса над морето. Качвахме се по едни изпочупени стълбички, а горе се разкриваше красивата гледка на варненсия плаж. Някои му казваха „терасата”, но ние го наричахме „Хайлайфа” . Та в този покварен ден аз и моят любим се запознахме. Пешо се въртеше на един пилон и обръщаше внимание на всеки, но аз исках да е само при мен. Стана време да се прибирам и той ме прегърна за „чао” и ето че белята стана...не спирах да мисля за него нито минута, нито секунда, нито миг! За мой голям късмет го видях още на следващият ден след плаж с гости от Пловдив (майничките). Помолих го да ми носи китарата и да ме изпрати до спирката. Колко беше хубаво докато вървяхме един до друг и после как гледаше след автобуса...вече беше късно...той се превърна в новата ми цел.
Вечерта беше рожденният ден на форума. Пешо лежеше пиян в една от палатките, а толкова исках да го видя...и точно когато и аз бях вече на градус попаднах в прегръдките му. Прегръщаше ме а аз се олюлявах наляво-надясно щастлива заради това което се случваше. Трябваше да мина през вкъщи и когато се върнах го нямаше. Почуствах се много зле и надигнах бутилка бира.
На сутринта патувах за Бургас. Не стига че изтрезнявах, но и мисълта, че поне седмица няма да се видим не ме пускаше. След няколко вечери той намери профила ми в майспейс, после писахме в скайп и след няколко дена като отидох на форумна среща той беше там! С какво нетърпение чаках този момент...Отново се качихме на „Хайлайфа”. Бяхме зели ром и след втората чашка бях в краката на Пешо. След прекрасен ден в който съм се въртяла в краката му и дрънкала глупости, той изпрати мен и една моя приятелка до вкъщи. Тази вечер ядох най-яките спагети...бяха сготвени от май хироу. Бях на върхът на щастието! Прекатахме седем прекрасни незабравими дни, в които не подозирах ни най-малко, че се случва най-прекрасната и огромна грешка в живота ми...влюбвах се...не аз вече го обичах...
След като отново излязохме с Рокплейс. Аз и Пешо отидохме до една чешмичка да пием вода. Китарата на моята рокзвезда остана в едни приятели, а те взели автобуса и отишли на другия край на града. Тръгнахме след тях. Майната му на това, че трябваше да давам капаро и паспорт защото ще патувам за Унгария следващият месец. Това нямаше никакво значение. Нали бях с Пешо! Взехме китарата и баща ми дойде да ме прибере с колата. Тъкмо седнах на седалката, безкраино разочарована, че не успях да го прегърна Пеши, и получих най-прекрасният смс! Завършваше с: „…Love Ya!” . Исках да изкрещя „И ААААЗ! ОБИЧАМ ТЕЕЕ!” , но не ми се рискуваше да го изкрещя до баща ми.
Няколко дни след това се видяхме отново и почнаха най прекрасните и незабравими дни в живота ми! Бях с него! Обичах го и всичко беше толкова перфектно!
Но един месец страхотни дни ми се връща тъпкано...Скъсахме..кошмарът почна.
На всяко място спомени с него...дредчето ми „Пешо” и годежният пръстен, който беше една синьо-бяла ластичка вързана за дреда. Песните които слушахме заедно... Сякаш всичко беше направено от стъклени спомени в прекрасни форми, но аз счупих всичко и малките парченца стъкло се забиха на всяко кътче в мен...най-много в сърцето.
Пешо тръгна с момичето от което ревнувах...което ми каза „радвм се че сте заедно”, а беше готова да се бие със зъби и нокти за него. Той не ми призна, че са заедно, но аз знаех...
Зарязах момчето с което ходех, защото не спирах да мисля за човека когото обичам.
Всичко стана ужасно грозно. Потрошените стълби на Хайлайфа, мръсният плаж, морската градина пълна с надути скейтарчета... и т.н.
Само прекрасните спомени бяха залепнали на всякаде в мен, както захарният памук, който ядяхме полепваше навсякаде по нас...лицата ни, устните ни, косите ни.
Как исках пак да си лежим на плажа или да сме на пейка в морската, той да не пуска китарата си и аз да се ядосвам, че й обръща повече внимание отколкото на мен, пак да слушаме „I`m Yours”, “Runaway train” или „The Jack” и да му махам колана. Да сме в Шумен на едни пейки и той да ми развързва потничето, да ядем огромни сандвичи в събуей, да му се сърдя, че пуши, да ме носи на конче или да ме мъкне до вкъщи, да ме имитира „Не съм пияна ХАХАХА” или да си седим на плажа и да си спомняме всичко това. Как ме клатеше, а когато се измореше аз се калтех сама...с ръце(бтв Пешо клати яко). Преди един купон пихме олио! А колко снимки правехме... Но най-много ми липсва как ми казвааше „Обичам те!” и следвашваше едно дъъъълго „гушшшшш”.
Но това всичко никога не се и никога няма да се повтори.
Когато сме заедно „горчива е радостта ми, изпълнена с необяснимо щастие е болката ми”...
Следва продължение...
...Продължение няма да има сажелявам Пеши...
Обичам те! ^^ <3!!!
https://www.youtube.com/watch?v=TpzNZQN7hwE pz Heart Sunshine

Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 26782_1218046585424_1656661832_589886_3198753_n
Върнете се в началото Go down
"Рури"
Legendary
Legendary
Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 493-61


Female
Age : 28
Брой мнения : 1051
Location : Варна
Рейтинг : -1
Registration date : 22.07.2009

Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Let me introduce myself..i'm a social disease...   Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 EmptyЧет 04 Мар 2010, 19:42

Пъшии <333
Еми ти знаеш, че не ме бива много в описване на чувства..истории и бляя.. x D..даже изобщо.. Disgust
И все паак.. ти си от малкото хора, на които мога да споделя и да знам, че наистина не биха го казали на другите. Обичам моментите, в които просто стоим и си говорим за простотии. : D Винаги когато ми е студено ме топлиш, даваш ми цигари и си до мен когато имам нужда от теб. Обичам те, Пъшии!
smack
Върнете се в началото Go down
Frankie Roll
Administrator
Administrator
Frankie Roll


Male
Age : 31
Брой мнения : 469
Location : Варна
Рейтинг : 20
Registration date : 27.12.2009

Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Let me introduce myself..i'm a social disease...   Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 EmptyЧет 04 Мар 2010, 20:10

Брат ми Smile

За времето което сме прекарали заедно винаги на първо място са били яките моменти, усмивките, рок н ролла, мацките, бирата, концертите, купоните и ко ли още не.

Знаеш колко много те обичам човек, винаги съм ти го казвал. Радвам се..... че те познавам.

The man on the silver mountain. beer
Върнете се в началото Go down
~different
Great
Great
~different


Female
Age : 28
Брой мнения : 366
Location : Варна ( :
Интереси : Rockplace, музика, фотография, walkin' on the beach.. etc ~
Рейтинг : 1
Registration date : 18.10.2009

Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Let me introduce myself..i'm a social disease...   Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 EmptyЧет 04 Мар 2010, 20:41

Ааааха, падна ли ми ;дд < 3
Пешо, ти си едно слънчице.Спомням си един ден преди даскало на долния пушком ..
всички там бяха намръщени и сърдити .. тогава дойде ти.Излъчваше some kind of a magic glow.
Досега не го бях забелязвала, но ето, че оттогава всеки път когато си усмихнат от теб струи щастие
и сякаш го предаваш на всички други .Точно онзи ден като дойде всички изведнъж станаха весели : ).
Ти си един страхотен човек.Винаги като ми кажеш „Илинке … ” ми става хубаво ^^.Обичам ти косата < 3.
Обичам и топлите кафяви очи.Обичам и как преди си мяташе главата, когато бритона ти пречеше.
Обичам и как си куфееш и не ти пука за нищо <3.Спомням си как си говорихме, че ще плетем пуловери и
ще събираме всички косми, които падат от косата ти хД.Сещам се и като ми търсеше зеницата .. и как се нервеше,
че неможеш да я видищ < 3. Също и какво ми пожела на последната ми цигара.rofl. ;d и когато ме поздрави с Обратен Ефект- моля ви,мадам. ;д Винаги си готов да помогнеш .Винаги можеш и да ме разсмееш.Ти си страхотен приятел.Щастлива съм, че имам възможността да те познавам.
Обичам те <3.

Heart
Върнете се в началото Go down
D(emo)n_Hunter
Moderator
Moderator
D(emo)n_Hunter


Female
Age : 32
Брой мнения : 3541
Location : Плевен
Интереси : хирургия
Рейтинг : 94
Registration date : 10.11.2008

Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Let me introduce myself..i'm a social disease...   Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 EmptyЧет 04 Мар 2010, 21:42

Пешоооо(квак)
На пръв поглед изглеждаш един такъв страшен, а всъщност си една невероятна мила душичка. Ти си добър приятел, на когото мога да разчитам винаги. Ти си умен! Талантлив! Забавен! Жаба! Ти ми подари най-прекрасният подарък а рождения ми ден - себе си(естествено след чорапите от Здравко xD) Всеки момент прекаран с теб ме е карал да се усмихвам. Обичам те, меченце. Ти си специален приятел и се радвам, че те имам. Обичам те!
Върнете се в началото Go down
Katie_Rock
Rockplacer
Rockplacer
Katie_Rock


Female
Age : 30
Брой мнения : 591
Location : Бургас
Рейтинг : 0
Registration date : 20.10.2009

Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Let me introduce myself..i'm a social disease...   Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 EmptyЧет 04 Мар 2010, 21:57

Пешоооо Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 287675

След всички тези Огромни постове .. не знам дали има нужда от описване ..
И все пак (hug) Пешко е супер, мега, гига, хипер, много гушкабъл xD
Иии като се запознахме на 28.11 и още като ме гушна и разбрах колко си
лъчезарен и положителен ^^ и изобщо целият ден беше прекрасен <3
И някво си супер миличък в скайп.. като ти пиша в скайп 'хей' или 'здрасти' и ти винаги ми пишеш " (hug) " ;рр
Пешку пък е с 1 ден по-малък от мен Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 928179 и тая година ще си празнуваме РД-то заедно ^^
И ми помогна да си направя класното по математика .. като ми решаваше задачите с СМС-и biggrin мерси пак

Love ya ^^ Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 788601

ПП: Сега един специален поздрав от последния път, когато бях във Варна .. дето заради това жълтото мръзнахме 30 минути biggrin :



Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 95364
Върнете се в началото Go down
Мо7о_ейнджъл
Legendary
Legendary
Мо7о_ейнджъл


Female
Age : 28
Брой мнения : 1325
Location : Everywhere
Рейтинг : 40
Registration date : 12.05.2009

Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Let me introduce myself..i'm a social disease...   Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 EmptyЧет 04 Мар 2010, 22:57

Пъшиииииииииииииии Sunshine

Тва е най-най-най-готиния човек, който познавааам...Винаги ми дава цигарии иии има супер яките бузкиии.. дето обожавам да ги цункам ^^ супер яко дупе има... Единственото момче, което обичам да нося на конче... и единственото, на което обичам да давам сладолед в устата докато се е излегнал на полянката заедно с китарата си и докато 4 годишно момченце му се мята отгоре ;д

Абеее пълен пииич.. просто нз кво да кажа...
Пъши, Обичам тееее! Sunshine smack < 3333
Върнете се в началото Go down
Жоро
Rockplacer
Rockplacer



Male
Age : 29
Брой мнения : 1144
Location : Стамболийски
Рейтинг : 0
Registration date : 02.10.2009

Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Let me introduce myself..i'm a social disease...   Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 EmptyЧет 04 Мар 2010, 23:00

Пич ми се виждаш брат, не те познавам много добре, но според мен си адския пич. (:
Върнете се в началото Go down
Rancid
Advanced
Advanced
Rancid


Male
Age : 30
Брой мнения : 168
Location : varna
Интереси : Punk sk8 i fooтtbalл
Рейтинг : -4
Registration date : 17.10.2008

Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Let me introduce myself..i'm a social disease...   Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 EmptyЧет 04 Мар 2010, 23:14

то на тея постове по горе просто ела кажи нещо което да не е казано Просто кво да кажа уникален пич и понякога инкалната му идиотщина те кара да се разплачеш от смях
Върнете се в началото Go down
qkitaki
Epic
Epic
qkitaki


Male
Age : 29
Брой мнения : 687
Location : Варна
Интереси : Музика,китари
Рейтинг : 10
Registration date : 03.11.2008

Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Let me introduce myself..i'm a social disease...   Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 EmptyПет 05 Мар 2010, 01:17

Пи*ка сладур ща скъсам!Мно голям пич много!!!Един от най-близките ми хорица ПРИЯТЕЛ всичко ши напрая за него,много точен,помага с каквото може винаги!С него можем да се смеем двамата цял живот Clap Laughing Ща изям пешка мамин сладак убавецоо :Д Обичам та брат!
Върнете се в началото Go down
Adept
Rockplacer
Rockplacer
Adept


Male
Age : 30
Брой мнения : 1904
Location : Чирпан
Интереси : Deathcore/Core/Scream
Рейтинг : 3
Registration date : 10.11.2009

Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Let me introduce myself..i'm a social disease...   Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 EmptyПет 05 Мар 2010, 13:44

Пешо!! Колко много те обичам братле. Яко си изкарахме и ми липсваш много. Още помня как ти рисувахме по главата, как рисувахме върху всички ^^. Много як пич си и се радвам, че те познавам. Как ми се иска пак да имаме нощ като онази, където се запознахме и беше супер лиготията. Обичам те, братле Hlom
Върнете се в началото Go down
Devils.Reject
Great
Great
Devils.Reject


Male
Age : 31
Брой мнения : 266
Location : Пловдив..
Интереси : Рисуване, музика..(изкуство)
Рейтинг : 0
Registration date : 20.10.2009

Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Let me introduce myself..i'm a social disease...   Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 EmptyПет 05 Мар 2010, 20:26

Само добри впечатления до колкото съм виждал във форума.. biggrin Надявам се като дойда във Варна да се запознаем. Wink
Върнете се в началото Go down
vivire
Newbie
Newbie
vivire


Age : 29
Брой мнения : 43
Location : Sofia
Рейтинг : 0
Registration date : 28.02.2010

Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Let me introduce myself..i'm a social disease...   Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 EmptyСъб 06 Мар 2010, 00:20

мравки или богомолки ?

ziggy marley или damian marley ?
Върнете се в началото Go down
Petar Motörhead
Ultimate Rockplacer
Ultimate Rockplacer
Petar Motörhead


Male
Age : 30
Брой мнения : 258
Location : Somewhere in time
Интереси : Музика, психология, пиене
Рейтинг : 5
Registration date : 15.07.2008

Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Let me introduce myself..i'm a social disease...   Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 EmptyПон 08 Мар 2010, 01:50

vivire написа:
мравки или богомолки ?

ziggy marley или damian marley ?


1. Богомолки
2. Никаква идея
Върнете се в началото Go down
vivire
Newbie
Newbie
vivire


Age : 29
Брой мнения : 43
Location : Sofia
Рейтинг : 0
Registration date : 28.02.2010

Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Let me introduce myself..i'm a social disease...   Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 EmptyПон 08 Мар 2010, 20:28

абе мравките са по секси беее ;д
Върнете се в началото Go down
Petar Motörhead
Ultimate Rockplacer
Ultimate Rockplacer
Petar Motörhead


Male
Age : 30
Брой мнения : 258
Location : Somewhere in time
Интереси : Музика, психология, пиене
Рейтинг : 5
Registration date : 15.07.2008

Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Let me introduce myself..i'm a social disease...   Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 EmptyВто 09 Мар 2010, 00:46

vivire написа:
абе мравките са по секси беее ;д

ама са супер крийпи biggrin ако се събере целия мравуняк могат да те изядат и няа да им дреме на антенките biggrin
Върнете се в началото Go down
Katie_Rock
Rockplacer
Rockplacer
Katie_Rock


Female
Age : 30
Брой мнения : 591
Location : Бургас
Рейтинг : 0
Registration date : 20.10.2009

Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Let me introduce myself..i'm a social disease...   Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 EmptyВто 09 Мар 2010, 00:49

dedo6unka написа:
vivire написа:
абе мравките са по секси беее ;д

ама са супер крийпи biggrin ако се събере целия мравуняк могат да те изядат и няа да им дреме на антенките biggrin

И мен ме е страх от мравки Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 392994
Върнете се в началото Go down
grain_of_sand
Advanced
Advanced
grain_of_sand


Female
Age : 27
Брой мнения : 151
Location : ~Warna
Рейтинг : 0
Registration date : 02.02.2010

Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Let me introduce myself..i'm a social disease...   Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 EmptyВто 09 Мар 2010, 01:00

Хейлол ^^

1.Нощ или ден?
2.Най-страшният филм който си гледал?
3.Любимо място?

еми сега съм забила...чао чао Hlom
Върнете се в началото Go down
Petar Motörhead
Ultimate Rockplacer
Ultimate Rockplacer
Petar Motörhead


Male
Age : 30
Брой мнения : 258
Location : Somewhere in time
Интереси : Музика, психология, пиене
Рейтинг : 5
Registration date : 15.07.2008

Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Let me introduce myself..i'm a social disease...   Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 EmptyСъб 13 Мар 2010, 03:48

grain_of_sand написа:
Хейлол ^^

1.Нощ или ден?
2.Най-страшният филм който си гледал?
3.Любимо място?

еми сега съм забила...чао чао Hlom


1.Привечер
2.Червъртия вид...много се психирах и спах на светнато след това...и ми шушукаха по телефона Blink
3.Рокплейс плажа Sunshine
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Let me introduce myself..i'm a social disease...   Let me introduce myself..i'm a social disease... - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Let me introduce myself..i'm a social disease...
Върнете се в началото 
Страница 6 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace ::   :: Кой съм аз?-
Идете на: