RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти?

    Go down 
    +17
    Blacky
    The Extremist
    vellit
    Fofo0
    Adept
    w_h_i_t_e_s_n_a_k_e
    ToniSixx
    Железен
    Downingtn
    Вилито
    m.satan
    Shroomer
    Марто!
    balduran
    nameless
    Руто
    Phantom 1912
    21 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2
    АвторСъобщение
    Phantom 1912
    BULTRAS
    BULTRAS
    Phantom 1912


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 1409
    Location : Бирената фабрика
    Интереси : Ботев Пловдив, Праведна музика, ядене, пиене, бързо ускоряващи превозни средства и жени
    Рейтинг : 48
    Registration date : 14.05.2009

    Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти?   Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти? - Page 2 EmptyПет 15 Май 2009, 16:00

    First topic message reminder :

    Моите нещица са доста скромнички. Confused А уж съм бил на доволно концерти. Имам автографи от Ахат от концерта им на Античния театър преди години и специална картичка от Денис,автограф от Светльо от Хиподил пак преди няколко години,преди тяхен концерт на бир - феста в Пловдив.В Каварна можех да взема поне 3-4 перца от Accept,ама една висока кака зад мен ги хвана и 4-те. Bash Беше ме срам да поискам поне едно. Cry
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    D(emo)n_Hunter
    Moderator
    Moderator
    D(emo)n_Hunter


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 3541
    Location : Плевен
    Интереси : хирургия
    Рейтинг : 94
    Registration date : 10.11.2008

    Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти?   Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти? - Page 2 EmptyВто 09 Окт 2012, 21:38

    Имам перце от Кери Кинг от Слеър, автографи от Annihilator и блуза от Heaven Shall Burn
    Върнете се в началото Go down
    Йен
    Rockplacer
    Rockplacer
    Йен


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1260
    Location : Пловдив
    Интереси : Adventures~
    Рейтинг : 20
    Registration date : 28.09.2009

    Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти?   Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти? - Page 2 EmptyВто 09 Окт 2012, 22:12

    Аз си имам перце от Cinderella, което хванах с уста. Беше доста забавно, когато хората се опитваха да гo изкарат със злоба. biggrin

    Имам сииии и хармоника от Васко Кръпката, палка от барабаниста.

    Друго не се сещам, ама съм сигурна, че има и още. ;D
    Върнете се в началото Go down
    D(emo)n_Hunter
    Moderator
    Moderator
    D(emo)n_Hunter


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 3541
    Location : Плевен
    Интереси : хирургия
    Рейтинг : 94
    Registration date : 10.11.2008

    Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти?   Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти? - Page 2 EmptyВто 09 Окт 2012, 22:29

    Аааааааа, имам и перце от Nikki Sixx и от Здравко от NOTH!
    Върнете се в началото Go down
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти?   Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти? - Page 2 EmptyВто 09 Окт 2012, 22:35

    Аз що нямам? Cry
    От Здравко де. От другите е разбираемо.
    Ама пък от NOTH си имам спешъл поздрав с Metal Heart! tongue_smile
    Върнете се в началото Go down
    Queen The Best!
    Newbie
    Newbie
    Queen The Best!


    Male
    Брой мнения : 13
    Location : София
    Рейтинг : 0
    Registration date : 20.08.2012

    Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти?   Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти? - Page 2 EmptyСря 10 Окт 2012, 15:42

    Имам:снимка със Звезди,Перце от Europe и снимка с Пешо Гюзелев и Киро Маричков! Smile
    Върнете се в началото Go down
    AxL
    Great
    Great
    AxL


    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 376
    Location : Пловдив
    Рейтинг : 2
    Registration date : 19.01.2010

    Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти?   Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти? - Page 2 EmptyСря 10 Окт 2012, 16:12

    Имам автограф от In Flames от концерта ( не можах да ида,но ми взеха..) брой се,нали?
    Върнете се в началото Go down
    D(emo)n_Hunter
    Moderator
    Moderator
    D(emo)n_Hunter


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 3541
    Location : Плевен
    Интереси : хирургия
    Рейтинг : 94
    Registration date : 10.11.2008

    Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти?   Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти? - Page 2 EmptyВто 27 Ное 2012, 13:08

    Имам автограф + нарисувано сърчице от Ерик Мартин. Снимки. Гушкане. Целунах го.
    Върнете се в началото Go down
    Fofo0
    Rockplacer
    Rockplacer
    Fofo0


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 1342
    Location : Manchester, UK
    Интереси : Books.
    Рейтинг : 6
    Registration date : 15.08.2009

    Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти?   Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти? - Page 2 EmptyНед 29 Дек 2013, 14:16

    Най - после се сбъдна една голяма моя мечта. Снимки с Children Of Bodom, за жалост без Алекси. Не мога да опиша колко съм щастлива.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти?   Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти? - Page 2 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Автографи,снимки,перца или кой какво си е "гепил" от концерти?
    Върнете се в началото 
    Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace :: ИНТЕРЕСИ И ХОБИТА :: Обща музикална зона-
    Идете на: