RockPlace
Какво чакаш? Влизай!

ИндексPortal with galGalleryВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics

Share | 

Paul Di'Anno: Iron Maiden са скучни, Steve Harris е Хитлер

Предишната тема Следващата тема Go down 
    АвторСъобщение
    RockPlace
    Administrator
    Administrator

Male
    Брой мнения : 1569
    Рейтинг : 87
    Registration date : 12.07.2008

ПисанеЗаглавие: Paul Di'Anno: Iron Maiden са скучни, Steve Harris е Хитлер   Сря 10 Юни 2009, 01:24

Бившият вокал на Iron Maiden, Paul Di'Anno, гневно се равихри по време на пресконференция миналия месец, по време на соловото си турне в Аржентина.

Попитан за слуховете, че злоупотебата му с дрогата е била причина за изгонването му от групата, Di'Anno гневно отговорил: "Откъде, по дяволите, ви хрумна това? Аз напуснах сам, защото Iron Maiden отиваха все повече в хевиметъл посока, а и Iron Maiden са една машина за пари - за което пък на мен не ми дреме. Дрогата няма нищо общо, нищо подобно. Аз и Steve [Harris]... аз написах "Killers", а Steve си мислеше, че пише по-добри песни. Според мен за нищо не стават. Каква дрога, глупости - подгответе си домашното преди да питате такива глупости, иначе приключваме интервюто веднага. Адски мразя, като се получи така! Хора, говорите, без да знаете. Е, казвам ви - Iron Maiden е групата на Steve Harris. Никой друг няма значение - нито Dave Murray, нито Clive [Burr], нито аз. Това е групата на Steve Harris и целта на всичко са пари, пари, пари, пари - никой друг няма значение. Аз съм написал 20 пъти по-добри песни от неговите, но успях да вкарам само една песен в Killers, защото трябваше всичко да е за Steve - винаги трябва да стане неговата. Един ш*бан Адолф Хитлер, това е той. Не ми пука. Това е. А дрога няма начин да не вземаш, когато си с Iron Maiden, защото са толкова дяволски скучни. И едничката дрога е аспиринът, защото от Steve те заболява главата."

Вижте запис от пресконференцията:

Върнете се в началото Go down
    Вижте профила на потребителя
    Thrax
    Administrator
    Administrator

Male
    Брой мнения : 3983
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 312
    Registration date : 17.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Paul Di'Anno: Iron Maiden са скучни, Steve Harris е Хитлер   Сря 10 Юни 2009, 01:35

Хахаха, гроздето е кисело... biggrin
    Хаджи
    Banned

Male
    Брой мнения : 531
    Интереси : Момчилстване
    Рейтинг : 7
    Registration date : 07.07.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Paul Di'Anno: Iron Maiden са скучни, Steve Harris е Хитлер   Сря 08 Юли 2009, 21:24

Наистина текстовете на Ди Ано са по-добри от тези на Харис в първите два албума, но кой пише музиката за тях? Харис подкара Мейдън и няма как той да няма последната дума за нещата. Пък и Брус е 869584 пъти по-добър от Пол, тъй че who gives a f*ck. biggrin
    Phantom 1912
    BULTRAS
    BULTRAS

Male
    Брой мнения : 1409
    Интереси : Ботев Пловдив, Праведна музика, ядене, пиене, бързо ускоряващи превозни средства и жени
    Рейтинг : 48
    Registration date : 14.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Paul Di'Anno: Iron Maiden са скучни, Steve Harris е Хитлер   Чет 09 Юли 2009, 00:48

Като не го слуша главата как иска да се оправи само с аспирин?! biggrin
    wolf-eyes
    Fan
    Fan

Male
    Брой мнения : 404
    Рейтинг : 6
    Registration date : 02.01.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Paul Di'Anno: Iron Maiden са скучни, Steve Harris е Хитлер   Чет 09 Юли 2009, 21:17

Phantom 1912 написа:
    Като не го слуша главата как иска да се оправи само с аспирин?! biggrin
    Хаха...Ру...правилно казано Laughing Laughing
    Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Paul Di'Anno: Iron Maiden са скучни, Steve Harris е Хитлер   

Paul Di'Anno: Iron Maiden са скучни, Steve Harris е Хитлер
    Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » Актьори