RockPlace
Какво чакаш? Влизай!

ИндексPortal with galGalleryВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Сънища (:

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
[unknown]
Newbie
Newbie

Female
Брой мнения : 39
Рейтинг : 0
Registration date : 10.08.2008

ПисанеЗаглавие: Сънища (:   Чет 28 Авг 2008, 01:02

Аах.. сънища! Много, много, много ги обичам biggrin Всъщност затова обичам да спя - заради това, което сънувам.
Най-често сънищата ми са дебилни, но това много ме радва ^^ Обичам сънищата, които са абсолютна безсмислица. Като например когато се сменя дадения момент. Примерно излизаш от училище и не се оказваш на улицата, ами в някаква гора или пък на кино и действието се сменя. Обичам, когато сънувам и някакви невъзможни неща, някакви фантастики (веднъж сънувах, че съучениците ми имат перки отстрани и даскалото беше цялото във вода и те плуваха като риби xD )... Обичам много и когато мога да си контролирам съня (: Обичам и когато се събудя на сутринта да помня всеки детайл от съня и да си го припомня и да му се кефя. И естествено мразя обратното... много се нервя, когато примерно на сутринта не помня нищо или когато на сутринта помня, но по-късно през деня забравям...
Кошмари не сънувам често. Даже напротив - много рядко. Преди да почна училище живеех на друго място и помня, че много често сънувах кошмари и то еднотипни... Но иначе сънувам само когато съм болна. Преди няколко дни се разболях за кратко и сънувах много гаден кошмар, който вече не си спомням, но тогава беше брутално... Както и да е - кошмарите не ги тача много много biggrin Всъщност, когато бях на 5 някъде помня, че сънувах кошмар, но всъщност като се замисля той въобще не е такъв.. А именно: една гигантска мравка ми беше дошла на гости, аз й дадох чай, седнахме на масата и аз почнах да й се карам :lol: нищо страшно няма, може би от размерите на мравката съм се уплашила ^^ та това е единствия кошмар (доколкото може да се нарече така...) който ми е интересен...

И така, много се разписах нещо biggrin Идеята на темата е да пишете за вашите сънища - любими сънища, гадни кошмари, какво сте сънували предната вечер, ако сте сънували някой от форума и така нататък biggrin
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
RockPlace
Administrator
Administrator

Male
Брой мнения : 1569
Рейтинг : 87
Registration date : 12.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Чет 28 Авг 2008, 01:33

Супер рядко сънувам.. Повечето време е само някъква безмислица , дето вообще не мога да я разбера на сутринта.. от нещо става нещо , ма съвсем различно нещо :lol: .. помня един гаден кошмар , значи птуваме цялото семейство в гората и една змия почва да ни яде 1 по 1 и аз гледам как дъвчи семейството ми и накрая ми гълта главата и се събуждам :lol: .. (Да не казвам голяма дума) , но това невъзможно мисля biggrin .. Яки сънища не помня да съм имал.. повечето са некви такива странни и пълни с чудни работи дет да ме обиеш не мога разбера.. нек'ви подобия на сън.. Инак това главно biggrin MРАЗЯ КОШМАРИ
Tincheto_
Great
Great

Female
Брой мнения : 362
Рейтинг : 4
Registration date : 13.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Чет 28 Авг 2008, 01:45

Мале аз като сънувам нещо гадно и после ма е страх да не стане наистина нещо гадно..много мразя такива сънища [немога да ги нарека кошмари де]
Случвало се е и много яки неща да сънувам,а на сутринта не ги помня вече ии чак след дни а понякога и месеци се сещам..А най мразя тамън сънувам нещо яко и да се събудя..напрао си умирам..после са мъча пак да заспа и да продължа амааа..нестава biggrin ..Или пък много се ядосах тая сутрин - сънувах нещо,много ми беше интересно и тамън на най ама най-интересното Zerity_ ми звъни :affraid: ..ужас biggrin
Почти никога не сънувам смешни работи,все е нещо сериозно,безсмислено,поянкога дори скучно..не се сещам конкретен сън който да ме е впечатлил особено..но много пъти се е случвало като сънувам иии след няколко дни става нещо свързано с тоя сън.Така се сбъдна и една моя мечта..но тва е съвсеееем друга тема biggrin
Е..тва е от мен ;]
Пате
Rockplacer
Rockplacer

Female
Брой мнения : 1298
Интереси : Music, RockPlace
Рейтинг : 1
Registration date : 12.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Чет 28 Авг 2008, 01:50

Винаги когато сънувам си мисля, че е реалност. Веднъж сънувах, че съм се скарала с Дънди (най-добрия ми приятел) и после ми беше много мъчно целия ден. Обади ми се.. И тогава разбрах, че нищо не се е случило.
Последните 2, 3 месеца сънувам само кошмари, незнам дали от болестта или просто така..
Много мразя, когато съм сънувала нещо много хубаво, някой да ме събуди или аз сама.. И да забравя какво съм сънувала и се опитам да си спомня и не мога.. Примерно преди няколко седмици помня сънувах нещо много хубаво (незнам какво) събудих се да пия вода и после го забравих.. Адски ме хвана яд.. Истината е, че в 4,5-те часа от които спя (най-много) винаги сънувам и това ме радва.. Затова обожавам да спя, макар и да не мога. Но това ми е едно от най-големите желания - да спя повече от 6 часа.
40wek
Advanced
Advanced

Male
Брой мнения : 170
Рейтинг : 3
Registration date : 28.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Чет 28 Авг 2008, 02:25

Сънувах ,че всъщност истината за Христос е била,че е бил без глава,за да покаже на хората,колко несъществено всъщност е материалното,обаче те са се страхували от него ... и го разпънали на кръст за това.
След това се почувствах като богохулник!
puhenoto
Newbie
Newbie

Female
Брой мнения : 74
Registration date : 14.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Чет 28 Авг 2008, 10:48

И аз рядко санувам кошмари (да чукна на дърво) ... ообаче ако санувам кошмар то е мн гаден...случвало ми се е санувам нещо мн хубаво .. но на интересно място се сабуждам .. заспивам пак и санувам продължение е това го помня като бял ден беше наистина много яко0.Веднъж санувах много гадно нещо и целия ден ми беше невероято гадно0.... сънят беше че скачам от сграда и точно прекрачвам да скоча и се сабуждамм цялата истръпнала :affraid: .. преди наще са ми казвали че дори съм вървяла на сън.. но това е било като малка
ПП. с брат ми спяхме на 2-етажно креватче а аз от втория етаж съм слизала и съм се разхождала ис нас спеейки :suspect: :suspect:
Ania
Global Moderator
Global Moderator

Female
Брой мнения : 2009
Интереси : pizza
Рейтинг : 80
Registration date : 14.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Съб 30 Авг 2008, 22:04

Ами.. моите сънища са миловидни.. от рода на как избивам всичките ми приятели и после им сваалям кожите и ги закачам на някакво централно място .... или как убивам цялото ми даксало,а тея дет молят за милост ги убивам 7 пъти по брутално xD
А ианче кошмари нямам особено много, ама и аз кат имам са ужаааааааасни!!!!

Puppet Master
Rockplacer
Rockplacer

Female
Брой мнения : 2354
Интереси : ego trips
Рейтинг : 133
Registration date : 15.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Съб 30 Авг 2008, 22:42

Сънувам рядко,когато не мога да си отговоря на някой въпрос ,един вид го получавам в съня си. Smile

Последната промяна е направена от Puppet Master на Чет 05 Фев 2009, 23:51; мнението е било променяно общо 1 път
Deathroll
Advanced
Advanced

Male
Брой мнения : 178
Рейтинг : 2

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Съб 30 Авг 2008, 23:22

Сънувам, че спя...по някой път сънувам някоя яка мацка или напълно объркан без смисъл сън!
Ania
Global Moderator
Global Moderator

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Нед 31 Авг 2008, 10:11

WTF?!?!? Добре... сънят ми снощи беше странен.. ще се опитам да го съкратя на макс,че не ми се пише...
Имаше форумска среща .. и някви не точно зомбита ама не точно и хора дойдоха и ни избиха О.о

Zerity_
Newbie
Newbie

Female
Брой мнения : 47
Registration date : 18.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Нед 31 Авг 2008, 17:48

аз пък снощи са събудих полу разплакана..начи съня ми беше такъв:Аз и баща ми седим в хола и си говорим за крадци и по едно време земам един нож от масата и отивам към кухнята да проверя дали няма някой и виждам един дет рови в шкафа :shock: и някъф тоз ма вижда и скача през терасата(4-я надолу) и са разплиоква на земята пред хода и после по едно време става и тръгва да бяга целия в кръв...беше мн гадно адски мн са стреснах O.o и някфа отварям си очите и гледам брат ми спи спокойно и аз заспах :lol:
Mad_Thrasher
Banned

Male
Брой мнения : 147
Registration date : 19.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Вто 02 Сеп 2008, 10:26

Хах преди десетина минути сънувах как след концерт на Kreator се здрависвам с уж Sami Yli-Sirniö който изобще не приличаше на себеси-имаше леко окосмение по брадата и беше с черна къса коса...Хвалех ли хвалех Kreator и накрая ми даде Криейтърско перце-ама тва перце беше бахти грозното-някво червено и дебело...ии те така...сега слушам абумеца "Coma of Souls"
bloody_mary
Newbie
Newbie

Female
Брой мнения : 15
Registration date : 14.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Пон 08 Сеп 2008, 17:17

Аз сънувах , че карам Форд Мустанг беше червен обаче вътре беше разбит... в ужасно състояние приличаше ми на старото жигули на бабини :shock: biggrin ама не ми пречеше и си карам по някаква тясна улица обаче други две коли бяха спряли една до друга от двете страни и не можех да мина.. ии си спомням,че нещо бутах лоста ии после се събудих..
[unknown]
Newbie
Newbie

Female
Брой мнения : 39
Registration date : 10.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Вто 09 Сеп 2008, 10:49

Ааа ебати якия сън biggrin
начи ко става : аз, майка ми и баща ми пътуваме от Бургас за Варна (нищо общо) и бяхме със старата кола (хюндай) и само стигаме до един завой гаден извит и само изведнъж аз се оказах на волана и трябваше да го мина.. и аз мислех, че ще е трудно пък то ко успях biggrin и само имаше баир много стръмен и аз нали си карам (бях сама в колата) и кат свърши баира се оказах на равна писта (което не беше писта ами баш си беше булеварда пред гарата... но аз знаех, че е писта! :lol: ) и бях в болид и се състезавах във формула 1 о.О ебати странното беше, щото никви болиди наоколо нямаше, а пък моя беше някъв мега странен и така и не разбрах от кой отбор съм :lol: и аз си карам нали и значи продължавам по тая писта (или по-точно булеварда) и карам и се на едно и също място зе озовавам.. смисъл дсе едно е кръгло ама не точно.. както и да е и по едно време майка ми ми звъни и ко ми вика, тва много добре го помня biggrin вика: "Изми ли си зъбите?" и аз "не.. " и тя "тогава отивай в бокса" biggrin хаха и нали отивам аз в бокса (и пак не разбрах в бокса на кой отбор отивам ама карай... ) и те сички бяха в някакви скафандри, абе баш акато космонавти облечени О.о целите в бяло.. блаа.. и само седя и чакам и минават десет секунди, те още не са готови с болида ми и аз почнах да се нервя, щото много дълго става.. и само някакъв мъж отвори вратата и ме изкара и ме заведе в няква баня и каза да си измия зъбите. :lol: и аз ща не ща отивам и гледам на мивката имше една паста и една четка, ама на четката и липсваха косъмчетата.. и аз ко да правя, нали трябва да си измия зъбите сложех пастата на четката biggrin и почнах да мия ама венците ми се разкарвавиха.. и почна да тече много много кръв.. и само докато се чудя какво да правя идва пак оня дет ме заведе в банята и вика да отивам в болида. отивам аз и влизам вътре и тоя ми каза, че все още имам възможност да мина пред Райконен като изляза от бокса =D и каза, че имам още 49 обиколки. и нали пуксат ме сичко готово само дето аз продължавам да си кървя и болида почна да се пълни с кръв biggrin и нали излязх на пистата и карам ама всъщност спрях да карам, защото болида се напълни с кръв и аз започнах да се давя.. и се сетих, че пода на болида е картонен :lol: и взех някакво ножче дет не знам откъде го изкопах... и пробих и кръвта се стече надолу и спря и от венците да тече :lol: и продължих да карам и пак излязох на булеварда на гарата и светофарите светнаха червено и спрях и до мен спря Райконен (който въобще не беше той ами един мой съученик.. ) и малко преди да светнат светофарите зелено ни показаха, че ни остават 64 обиколки О.о и аз много се ядосах, ама продължих да карам... и само точно като тръгнах някой отзад мии каза "Писна ми." и точно тогава болида пак стана хюндая и аз се обърнах и отзад седях аз :lol: и се събудих..
имаше и още разни случки там, ама вече забравих.. авее много яко беше :lol:
mim4y
Newbie
Newbie

Female
Брой мнения : 25
Registration date : 09.09.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Пон 27 Окт 2008, 22:52

Хм...ми аз на скоро сънувах че ма преследва един клошар biggrin незнам как изглежда отстрани, ама за мене си беше мн страшно Sad
nameless
Rockplacer
Rockplacer

Female
Брой мнения : 2705
Рейтинг : 36

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Пон 27 Окт 2008, 22:54

Вчера сънувах няква пълна простотия..точно преди да се събудя видях една ръка и чух някакъв глас да казва "топено сирене" и се събудих Blink
Пате
Rockplacer
Rockplacer

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Вто 28 Окт 2008, 00:23

:Д аз сега ще сънувам нещо!
Kaamos
Rockplacer
Rockplacer

Female
Брой мнения : 1165
Интереси : aaaaa
Рейтинг : 20
Registration date : 19.10.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Вто 28 Окт 2008, 17:17

спя лошо и почти винаги сънувам, и то невероятните тъпни ... кошмари не чак толкова често, последния беше след Слеър и в сюблимния момент се събудих да изкрещя, само че нямах глас biggrin сънувам често хубави гледки, морета, залези, финландски езера, понякога по някой хубав дългокос субект и прекалено често разни сънища свързани с даскало О.о ... всичко тва при условие, че запомня кво сънувам.
Пате
Rockplacer
Rockplacer

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Вто 28 Окт 2008, 20:31

Ани, в часа по трудово те сънуваах {}

Сънувах, че сме на купон във Ерис О.о.. Ии се напихме много жестоко.. После танцувахме.. ии тъпата даскалка.. на най-интересното.. ме събуди, уфзъ!
Ania
Global Moderator
Global Moderator

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Чет 06 Ное 2008, 20:13

хахахахха Laughing

Ами не знам аз тебе наскоро не съм те сънувала..
ама имах един много интересен сън..Значи:
Бягам ,бягам, но не знам от какво, навсякъде е тъмно и зад мене няма никой, но аз се скъсвам от бягане и усещам,че умирам от страх . После започна да сатва светло, но зад мене все още нямаше никой, а аз си продължавам с темпото.. по едно време запонах да се измарям и спрях и една лееееееееееедено студена ръка ме хвана за рамото и само чух "Хванах те" изпищях в съня си и се събудих О.о

Ади_Психаря
Rockplacer
Rockplacer

Female
Брой мнения : 2517
Рейтинг : 71
Registration date : 31.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Чет 06 Ное 2008, 20:29

Ох аз...помня много ясно какво сънувах...завинаги ще ми остане травма...СЪНУВАХ КОШМАР СЪС УЧАСТИЕТО НА ПСИХОЛОЖКАТА. biggrin Не съм добре нещо.
Аз бях на стъпалата във входа...седя си..и гледам първо-госпожата по английски се качва нагоре..и като я погледнах пак, тя изведнъж се превърна във психоложката...ей така, спокойно..
И ме гледа странно, със огромни очи.
Хвана ме страх и се скрих аз зад вратата...Гледа я-тая се спира, поглежда към мене и тръгва към моя апартамент..Леле!
Опитвам се да заключа, въртя ключа-не заключва.Олеле!А тая напира да влезе и ме гледа с огромни очи..такова, хипнотизиращо..Проклето.Слагам аз райбера-тя тръгна да чупи вратата..
Тогава стиснах очи и се събудих.
Doh
nameless
Rockplacer
Rockplacer

Female
Брой мнения : 2705
Рейтинг : 36

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Чет 06 Ное 2008, 20:38

Само аз ли не сънувам смислени сънища о.0 ? Снощи сънувак как някакъв непознат ме гони около фонтаните на центъра и ми вика "слушай бее..слушай малко!" и бягахме така в кръг и после не помня какво стана..
Ади_Психаря
Rockplacer
Rockplacer

Female
Брой мнения : 2517
Рейтинг : 71
Registration date : 31.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Чет 06 Ное 2008, 21:42

Смислени вика.. Laughing Веднъж сънувах как се крия под леглото със розова шахка и някой ми крещи отгоре"Гъбка-пъпка".. Laughing няма да разправяма повече..
40wek
Advanced
Advanced

Male
Брой мнения : 170
Рейтинг : 3
Registration date : 28.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Чет 06 Ное 2008, 22:21

Аз сънувах ,че спасявам чалга певицата Преслава от глутница зомбита.Това сериозно го сънувах Ashamed
Марто!
Unique
Unique

Male
Брой мнения : 802
Рейтинг : 48
Registration date : 17.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Чет 06 Ное 2008, 22:35

Аз снощи сънувах нещо ноооого яко ама котката събори една ваза, стреснах се и забравих ко сънувах, ама беше много яко
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   

Сънища (:
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 13Иди на страница : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next