RockPlace
Какво чакаш? Влизай!

ИндексPortal with galGalleryВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Сънища (:

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
[unknown]
Newbie
Newbie

Female
Брой мнения : 39
Рейтинг : 0
Registration date : 10.08.2008

ПисанеЗаглавие: Сънища (:   Чет 28 Авг 2008, 01:02

First topic message reminder :

Аах.. сънища! Много, много, много ги обичам biggrin Всъщност затова обичам да спя - заради това, което сънувам.
Най-често сънищата ми са дебилни, но това много ме радва ^^ Обичам сънищата, които са абсолютна безсмислица. Като например когато се сменя дадения момент. Примерно излизаш от училище и не се оказваш на улицата, ами в някаква гора или пък на кино и действието се сменя. Обичам, когато сънувам и някакви невъзможни неща, някакви фантастики (веднъж сънувах, че съучениците ми имат перки отстрани и даскалото беше цялото във вода и те плуваха като риби xD )... Обичам много и когато мога да си контролирам съня (: Обичам и когато се събудя на сутринта да помня всеки детайл от съня и да си го припомня и да му се кефя. И естествено мразя обратното... много се нервя, когато примерно на сутринта не помня нищо или когато на сутринта помня, но по-късно през деня забравям...
Кошмари не сънувам често. Даже напротив - много рядко. Преди да почна училище живеех на друго място и помня, че много често сънувах кошмари и то еднотипни... Но иначе сънувам само когато съм болна. Преди няколко дни се разболях за кратко и сънувах много гаден кошмар, който вече не си спомням, но тогава беше брутално... Както и да е - кошмарите не ги тача много много biggrin Всъщност, когато бях на 5 някъде помня, че сънувах кошмар, но всъщност като се замисля той въобще не е такъв.. А именно: една гигантска мравка ми беше дошла на гости, аз й дадох чай, седнахме на масата и аз почнах да й се карам :lol: нищо страшно няма, може би от размерите на мравката съм се уплашила ^^ та това е единствия кошмар (доколкото може да се нарече така...) който ми е интересен...

И така, много се разписах нещо biggrin Идеята на темата е да пишете за вашите сънища - любими сънища, гадни кошмари, какво сте сънували предната вечер, ако сте сънували някой от форума и така нататък biggrin
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

АвторСъобщение
Кънчо
Rockplacer
Rockplacer

Male
Брой мнения : 520
Интереси : Музика
Рейтинг : 22
Registration date : 16.09.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Чет 06 Ное 2008, 23:15

Нека да обясня на тези, които казват, че не сънуват. Всеки сънува 45 минути след като е заспал. Няма такива като "Аз не сънувам...". Всички сънуваме, само че на сутринта рядко помним. Най - добрия начин да не помним е, да не мърдаме като се събудим и да си запишем всичко при първа възможност. Сутрин може да помните съня си, но вечер сигурно ще го забравите. Аз лично съм учил доста за сънищата, защото съм направо удивлен от тях. Напоследък редовно ми се случва да се усетя че сънувам и да започна да контролирам всичко. Чувствам се като същински бог. Много е яко. Можеш да наравиш каквото си искаш.
Веднъж сънувах, че майка ми нещо ми боботи и се усетих че е сън. Тогава телепортирах майка си в Антарктида, качих се във батмобила (това сериозно) и започнах да мачкам зомбита.
Пате
Rockplacer
Rockplacer

Female
Брой мнения : 1298
Интереси : Music, RockPlace
Рейтинг : 1
Registration date : 12.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Пет 07 Ное 2008, 11:47

Аз съм чувала, че който сънува непрекъснато не може да се напси хубвао
Ania
Global Moderator
Global Moderator

Female
Брой мнения : 2009
Интереси : pizza
Рейтинг : 80
Registration date : 14.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Нед 09 Ное 2008, 08:20

Cry Сънувах,че имам всичките албуми на Отеп Cry

Мия
Unique
Unique

Female
Брой мнения : 819
Рейтинг : 45

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Вто 11 Ное 2008, 19:04

Сънувам желанията си, хората, за които си мисля често, както и впечатляващи фрагменти от деня... Не знам, странно е. От няколко месеца съня е с един и същи предтекст - неосъществим.

In my dreams I can see you
In my dreams I can hold you
And it feels so real...
RoZzi
Great
Great

Female
Брой мнения : 244
Интереси : музика, рисуване
Рейтинг : 4
Registration date : 30.11.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Вто 30 Дек 2008, 12:44

ми моите сънища са с темата на нещо което ме е впечатлило през деня. в повечето случаи де..
ето веднъж четох че барабаниста на McFly обожава да играе голф ии явно ме е впечатлило, защото сънувах, че той учи малки деца да играят голф и е някакъв супер мил, пък мене ме учи някакъв дрът чичка, който ме натиква зад няква ограда (от тия около строежите дето са) с дупка в нея и ми казва да се целя в нея за точност :lol: и аз гледам през дупката Harry как учи децата и се научих сама. голяма простотия.. xD
Ania
Global Moderator
Global Moderator

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Вто 30 Дек 2008, 13:10

Аз всяка нощ преди форумна...сънувам самата форумна..малко е плашещо biggrin
Оня ден сънувах ,че се чакаме ама бяхме страааааааааааашно много хора..твърде много biggrin После се пързаляхме ама вморето и някой падна и тогава сънят ми се промени ... (разказвам ви го наткратко..мързи ме целия)

vengeance
Great
Great

Female
Брой мнения : 394
Рейтинг : -1
Registration date : 21.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Вто 30 Дек 2008, 19:01

Много често сънувам почти всяка вечер
Често ми се случва deja vu понякога става плашещо
Веднъж бях сънувала как едно момче което харесвах се целуваше с някаква и след 1 седмица те тръгнаха :Д АХУАХА мога да стана врачка с тия мойте сънища
RoZzi
Great
Great

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Вто 30 Дек 2008, 19:52

на мене пък ми се е случвало като правя нещо понякога да имам чувството че съм го правила и преди, все едно някъв много смътен спомен, все едно съм го сънувала ама не помня точно... Blink
Tincheto_
Great
Great

Female
Брой мнения : 362
Registration date : 13.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Вто 30 Дек 2008, 20:00

Снощи сънувах някакъв адски кошмар,още изпитвам страх като се сетя.Значи спя си аз и сънувам как искам да стана от леглото а немога,задушавам се (и през цялото това време мисля,че е истина а не сън) , чувам,че печката работи,нали бръмчи там а знам,че в действителност я изключих като лягам и тва ме обърка много после опитвам се да се завъртя-немога.После незнам как станах изведнъж и тръгнах към другата стая да ида при наште обаче в коридора някакви ръце застават пред мен и ме спират аз се паникьосах...и после се събудих гледам 3.48 h и като видях,че вече се мърдам нормално се успокоих малко Astounded
Ужасно беше...
Thrax
Administrator
Administrator

Male
Брой мнения : 3983
Интереси : Езици, философия, психология
Рейтинг : 312
Registration date : 17.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Вто 30 Дек 2008, 20:51

Често сънувам,че летя и най-якото е,че мога да контролирам полета.Понякога обаче отнякъде се появяват едни жици,такива от електрически стълбове и не знам защо,ама почват да ме дърпат и е много мъчително да се опитвам да се провра между тях.

Също,често ми се случва да се смея с глас,докато спя и е много странно,щото се събуждам от собствения си смях и се чувствам сякаш съм бил в страни от себе си (познайте на кого съм се смял Laughing )

Няколко пъти съм плакал на сън и като че ли на сън се плаче по-тъжно.Не знам как да го обясня.Сигурно щото като плачем в будно състояние ни разсейват куп странични неща.

Кошмарите ми са свързани обикновено с демонични посещения.Дори веднъж беше толкова истинско,че като се събудих,тъмният силует не изчезна,а остана още няколко мига до леглото ми.Разбрах,че тия гадове бягат от молитви и като дойде някъв такъв,започвам да рецитирам "Отче наш",ама странното е,че все на латински я казвам.Последно време обаче нещо ми изчезва гласът и колкото и да се напъвам,и една буква не мога да изрека.Тогава наистина е много страшно и се събуждам,останал без въздух.

Последната промяна е направена от ruto на Пет 02 Яну 2009, 00:50; мнението е било променяно общо 1 път
Ania
Global Moderator
Global Moderator

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Сря 31 Дек 2008, 11:14

хахахаххаха..сънувах ебаси странния сън..
значи : Аз, Джо, Гло и Мия сме в нас и аз не знам какво правихме и Сеинт( и още един мой фр) се опитваха да ни убият biggrin biggrin biggrin
ама не успяха ,защото ние можехме да летим.. е и Сейнт можеше ама ме събудиха...
Сега ви го разказвам много много накратко... а и не бяхме само ние момичетата.. иамше и още ама не ги помня...

nameless
Rockplacer
Rockplacer

Female
Брой мнения : 2705
Рейтинг : 36
Registration date : 15.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Сря 31 Дек 2008, 11:23

аахахаха Аня,трябва някой път да се пробваме..може да е някакъв знак. biggrin

Моя сън беше мааса тъп.Един приятел се беше качил на една пейка и пееше нещо пък някакъв друг дето не знам откъде се взе започна да го обикаля в кръг бягайки и крещеше "баба ти ме гони". о.0 ....
Пате
Rockplacer
Rockplacer

Female
Брой мнения : 1298
Интереси : Music, RockPlace
Рейтинг : 1
Registration date : 12.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Сря 31 Дек 2008, 11:26

Аз сънувах, че с Аня се караме и изведнъж влиза някъв мноого сладък и 2те спираме да се караме.. И той каза Джоо, елаа с мееен! А, от другата страна излизаше един мноогоо грозен 'дето му течаха лиги от устата и си бъркаше в носа и изкарваше неприятни работи.. И аз не заебах Баничката и се справихме с тоя грозния колко време се бихме... Ии после бяхме с красивия, Аня тръгна да му се натиска нещо и аз й казах.. Абее, яя отивай при Гого, махай ми се от моя... Laughing И после Гого дойде и каза "Аничке, на кафе..?" и Аня каза "Не.." и се събудих!
RoZzi
Great
Great

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Пет 02 Яну 2009, 00:17

ruto написа:
Няколко пъти съм плакал на сън и като че ли на сън се плаче по-тъжно.Не знам как да го обясня.Сигурно щото като плачем в будно състояние ни разсейват куп странични неща.
Вярно е!! Като плача на сън се чувствам невероятно самотна и.. празна.

Много често ми се случва странични звуци, които чувам докато спя да се вкарат като мотив в съня, какъвто и да е той (а най-често няма нищо общо). Не помня какво сънувах точно онзи ден, но насред съня ми чувам вик "Еми тогава ти направи кашкавалките!!" . Събуждам се по-късно, ставам и викам на мамет че съм сънувала кашкавалки и се оказа че с брат ми се разправяли кой да прави закуска.. biggrin
Thrax
Administrator
Administrator

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Пет 02 Яну 2009, 00:37

Ами страничните звуци са обяснени вече (май дядо Фройд беше написал нещо по темата biggrin ) Ситуацията е следната: ти спиш, но сетивата ти (в случая слуха) са си активни. В съня ти, който е или осъществяване на неизпълнимо желание, или преживяне (забележи-преживяне като кравичките и козичките,а не преживяване) на ежедневието, или пък страх някакъв си, но заедно с това изкривено по такъв начин,че да е до някъде приемливо за съзнанието ти (иначе просто не си помниш съня),те (страничните звуци) стават фон,или мотив -много точно попадение -на съня и тогава си между двата свята -този на аз-а и този на То...Уфф много заплетено стана пак biggrin
RoZzi
Great
Great

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Пет 02 Яну 2009, 00:43

спокойно.. май разбрах основния смисъл biggrin Smile
Кънчо
Rockplacer
Rockplacer

Male
Брой мнения : 520
Интереси : Музика
Рейтинг : 22
Registration date : 16.09.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Съб 03 Яну 2009, 04:59

Сънувах един петък в училище... Няма какво повече да пояснявам - УЖАСНО БЕШЕ!
По физика ми писаха 2 двойки, после трябваше да падна на колене, за да не ми пишат 3-та. След това закъснях за оркестър, защото ми призля, стана ми ужасно задушно и не можех да си движа краката, а господинът вървеше зад мен и ми се караше, че закъснявам. После видях една лилава котка и веднага разбрах, че това е сън. Преместих се на едно специално за мен място и се събудих. Всичко това може да ви звучи странно и тъпо, но в самия сън беше изумително. Един от най - гадните сънища, последван от един от най - яките...
DJ_W0LF
Newbie
Newbie

Male
Брой мнения : 90
Рейтинг : 0
Registration date : 30.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Пон 05 Яну 2009, 00:08

Аз за радост или съжеление не сънувам мн често. Запоследно сънувах....
не помя вече...
а дори и да съм сънуванл нещо, всенякои побъркан (майка) ще си намери да ме събуди после ми иди да я убия. За това няма и да мога да ви разкажа мои съм sorry Cry
D(emo)n_Hunter
Global Moderator
Global Moderator

Female
Брой мнения : 3503
Интереси : хирургия, спорт
Рейтинг : 85
Registration date : 10.11.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Пон 05 Яну 2009, 00:23

Аз пък преди няколко дена сънувах Вилюо, че идва на Плевен да ме види хаахх
Thrax
Administrator
Administrator

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Пон 05 Яну 2009, 12:51

Demon_Hunter написа:
Аз пък преди няколко дена сънувах Вилюо, че идва на Плевен да ме види хаахх

(Лампичка) Вильо,стягай куфарите-в Плевен те чакат biggrin
Ади_Психаря
Rockplacer
Rockplacer

Female
Брой мнения : 2517
Рейтинг : 71
Registration date : 31.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Пон 05 Яну 2009, 17:34

Аз сънувах, че трябва да нарежа някаква огромна краставица.о.о
Беше много странно, имаше многомного гости и всички само чакаха аз да сготвя салатата..но аз не можех да нарежа краставицата...и после всичко се омеша.
RoZzi
Great
Great

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Пон 05 Яну 2009, 18:12

ехх като каза това и се сетих как веднъж сънувах някаква огромна торта колкото половината игрище в старото ми даскало ии г-дина по физкултура не ми даваше да ям а бях гладна като вълк.. biggrin
Ади_Психаря
Rockplacer
Rockplacer

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Пон 05 Яну 2009, 18:17

На мене ми напомня на "Печена тиква". biggrin
То по-добре да е торта, отколкото краставица.Егати.Аз не обичам краставици.Това е своего рода кошмар.
Thrax
Administrator
Administrator

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Пон 05 Яну 2009, 19:27

Олеле как се изкушавам да ги изкоментирам тез сънища по фройдистки,ама Они ще ме бие Spank или някой модератор biggrin
Ади_Психаря
Rockplacer
Rockplacer

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Пон 05 Яну 2009, 20:24

Ъъ, давай.Виждам, че си мазохист и обичаш боя, не се преструвай.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   

Сънища (:
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next