RockPlace
Какво чакаш? Влизай!

ИндексPortal with galGalleryВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Сънища (:

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
АвторСъобщение
[unknown]
Newbie
Newbie

Female
Брой мнения : 39
Рейтинг : 0
Registration date : 10.08.2008

ПисанеЗаглавие: Сънища (:   Чет 28 Авг 2008, 01:02

First topic message reminder :

Аах.. сънища! Много, много, много ги обичам biggrin Всъщност затова обичам да спя - заради това, което сънувам.
Най-често сънищата ми са дебилни, но това много ме радва ^^ Обичам сънищата, които са абсолютна безсмислица. Като например когато се сменя дадения момент. Примерно излизаш от училище и не се оказваш на улицата, ами в някаква гора или пък на кино и действието се сменя. Обичам, когато сънувам и някакви невъзможни неща, някакви фантастики (веднъж сънувах, че съучениците ми имат перки отстрани и даскалото беше цялото във вода и те плуваха като риби xD )... Обичам много и когато мога да си контролирам съня (: Обичам и когато се събудя на сутринта да помня всеки детайл от съня и да си го припомня и да му се кефя. И естествено мразя обратното... много се нервя, когато примерно на сутринта не помня нищо или когато на сутринта помня, но по-късно през деня забравям...
Кошмари не сънувам често. Даже напротив - много рядко. Преди да почна училище живеех на друго място и помня, че много често сънувах кошмари и то еднотипни... Но иначе сънувам само когато съм болна. Преди няколко дни се разболях за кратко и сънувах много гаден кошмар, който вече не си спомням, но тогава беше брутално... Както и да е - кошмарите не ги тача много много biggrin Всъщност, когато бях на 5 някъде помня, че сънувах кошмар, но всъщност като се замисля той въобще не е такъв.. А именно: една гигантска мравка ми беше дошла на гости, аз й дадох чай, седнахме на масата и аз почнах да й се карам :lol: нищо страшно няма, може би от размерите на мравката съм се уплашила ^^ та това е единствия кошмар (доколкото може да се нарече така...) който ми е интересен...

И така, много се разписах нещо biggrin Идеята на темата е да пишете за вашите сънища - любими сънища, гадни кошмари, какво сте сънували предната вечер, ако сте сънували някой от форума и така нататък biggrin
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

АвторСъобщение
Йен
Rockplacer
Rockplacer

Female
Брой мнения : 1260
Интереси : Adventures~
Рейтинг : 20
Registration date : 28.09.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Съб 12 Фев 2011, 13:20

Снощи сънувах, че се влюбвам в някъв пич, ама той ми отряза една част от косата (която беше руса и грозна!? о.о) и ми се наложи да се подстригвам късо... biggrin Бях много щастлива, че е само сън.
D(emo)n_Hunter
Global Moderator
Global Moderator

Female
Брой мнения : 3503
Интереси : хирургия, спорт
Рейтинг : 85
Registration date : 10.11.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Съб 12 Фев 2011, 13:50

Снощи сънувах 3 момчета Laughing
Не беше кой знае какво де, ама ми беше странно определено, за двама бях забравила, че съществуват. ;д
D(emo)n_Hunter
Global Moderator
Global Moderator

Female
Брой мнения : 3503
Интереси : хирургия, спорт
Рейтинг : 85
Registration date : 10.11.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Нед 20 Фев 2011, 14:51

Снощи сънувах колегите си по медицина(момчетата). biggrin Бяхме на някви мощни купони и един Пешо се беше напил здравата. Помня, че даже по едно време го обличах.(не помня как се озова съблечен)(с този Пешо не се познаваме лично(много е як)).
Йен
Rockplacer
Rockplacer

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Вто 22 Фев 2011, 10:44

Сънувах, че имам обеци на РокПлейс!!!!!!!!! biggrin Иииии бях в Бъргнинг Саунд, пък там цареше пълна анархия и всички момчета, които познавам от Варна бяха с хомосексуални наклонности и се натискаха по ъгълчетата.............. xDDD Емо направо си беше станал Ема ;дддддд А влакът беше една пързалка!?

Сега се чувствам длъжна да си направя такива обеци... : дд
StormCrow
Ultimate Rockplacer
Ultimate Rockplacer

Male
Брой мнения : 722
Интереси : Нииияу! Rockplace!
Рейтинг : 2

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Вто 22 Фев 2011, 12:09

Сънувах, че съм бебе и лазех и ядох бисквитки и шоколадчета и не ходих на даскало.

P.S. Сирме, аз не се чувствам ни най-малко длъжен да осъществявам другата част от съня ти. ;D
Вилито
Rockplacer
Rockplacer

Female
Брой мнения : 1745
Интереси : музика (:
Рейтинг : 9
Registration date : 12.06.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Нед 27 Фев 2011, 20:01

Сънувах някаква пълна простотия. Че съм в даскало и споря с господина по математика и му викам и държа един калкулатор biggrin
Немезида
Кака
Кака

Female
Брой мнения : 1809
Интереси : Ania
Рейтинг : 61
Registration date : 31.01.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Сря 13 Апр 2011, 11:43

Преди известно време сънувах, че Iron Maiden ни правят частен концерт в една гора, на една полянка. Единствения ми спомен е от тази песен: http://www.youtube.com/watch?v=L-ql9C_itQw
Беше хубаво като идея. biggrin
eMm
Administrator
Administrator

Female
Брой мнения : 2138
Интереси : Photography
Рейтинг : 22
Registration date : 06.01.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Чет 14 Апр 2011, 16:30

Аз рядко помня какво съм сънувала, но ..
Всичките сънища, които помня са супер странни..

Най-често сънувам убийства, самоубийства, наранявания, нападения...
Напоследък сънувам кучета, които ме хапят.

Първият кошмар, който сънувах:
-Вървяхме с една приятелка на центъра на Аспарухово и минахме покрай сградата на едно фото, което в съня не беше фото. Изведнъж вратата се отвори, вътре нещо светна и погълна Галя (приятелката ми). След това видях как тя лежи мъртва на една маса. Събудих се разревана в 3 посред нощ и накарах брат ми да слезе при мен. biggrin

Още един странен:
-Бяхме много хора в една зала, в една къщурка в гората. Беше есен, имаше нападали листа. Някой ни говореше нещо, сякаш ни преподаваше. Имаше един дядка отстрани, който много говореше и ни пречеше да слушаме. Скарахме му се и го изгонихме. Аз тръгнах след него. Издебнах го и видях как завързва една бабка на едно полегато дърво.. приличаше малко на наш'то криво дърво. Та, завърза я и взе един клон, с който я преби до смърт. След това хвана Рони и направи същото с нея ;x Аз избягах разпищяна и се върнах до залата. Казах на Микро, на Аня, на още хора - не ми повярваха. След това казах на Гло и тя ми се изсмя в лицето, каза ми, че съм луда biggrin

Изведнъж се оказах в хола вкъщи. Гледах към стената, където имаше 2 часовника един до дру. Излязох на терасата, където бяха Нед, Рони, Аня, Гло и още някои хора, не си спомням. Взехме едни кофи с боя и започнахме да боядисваме небето. biggrin
След това изведнъж се оказах в една гора на една пътечка, оградена от двете страни от високи храсти. Гонех някакво куче, за да го снимам или да го питам нещо, не знам. Настигнах го до една врата на стара къщурка, но то се обърна и понечи да ме хапе. Почна да ме лае. Извиках мама и тя ме спаси biggrin След това изведнъж се оказах в тоалетната на село, ама нямаше гърне, нито нищо. Не приличаше на тоалетна. Една приятелка ми подаде тоалетна хартия и ми каза да я оставя някъде оО Това беше.
biggrin Да, знам, супер странно е.

Другият е по-крийпи:
-Поглеждам през прозореща на моята стая и виждам един мъж с маска как е застанал на козирката и държи два меча. В този момент той просто си реже главата и пада долу мъртъв. Поглеждам надолу от прозореца и изведнъж още няколко човека правят същото. Всичко беше в кръв. (Сутринта като се събудих накарах майка ми да погледне през прозореца дали няма мъртви хора долу.. ;ххх)
Изведнъж се озовавам на центъра на Аспарухово, където някой е пуснал някакъв тигър, който убива хората наред. Аз съм се скрила под спирката.
Сред това тигърът изчезна и някакво куче ме захапа за крака и не искаше да ме пуска. Супер много болеше. Изчезна и всичко стана анимационно. Пред мен имаше една червена малка кола. Една бабка, също анимационна, с бяла коса и с кученце до нея, караше колата. Изведнъж почнаха да валят анимационни стъкла, които минаваха през предното стъкло на колата и режеха бабата, която накрая умря от загуба на кръв. Всичко отново беше червено..
След това пак се появи тигъра и после не си спомням какво стана..

И после не съм била странна. biggrin

--------
"Още да говоря – ще загубя смисъл.
Метафората е в безкрайния порой.
Както сливат се вълните с писък,
тъй мисълта се губи в морския прибой."

by Puppet Master <3
Биби
Rockplacer
Rockplacer

Female
Брой мнения : 578
Интереси : рисуване и спорт
Рейтинг : 5
Registration date : 08.11.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Пет 15 Апр 2011, 14:35

Снощи сънувах, че семпай Захари от СК "Ичи геки"-Варна е продавач в някакво магазинче на спирката до училище и си купувам Кола от него. о.О При което той започна да ми се кара защо не ходя на тренировки и аз почнах да се оправдавам и да мънкам...
После сънувах, че и сенсея ми се кара, че не ходя...беше ми адски неудобно и чак се засрамих от това колко съм несериозна...в съня си!!! о.О
Clair De Lune
Newbie
Newbie

Female
Брой мнения : 95
Интереси : Музика,рисуване.. пеене без свидетели..;д
Рейтинг : 4
Registration date : 05.05.2011

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Чет 05 Май 2011, 23:31

Аз обожавам да спя .. Най-добре ми е като спя около 15 часа на ден.. и съм бодра като репичка дълго време .. ;дд А иначе един от най-любимите ми сънища е .. Значи аз съм на екскурзия със една приятелка до Чернобил..! И във съня ми си го представям като пространство под някакъв огромен купол и вътре със синя трева и къщата на баба Яга .. май имаше и някакви летящи кучета.. и нали с приятелката ми влизаме в този купол и тя се превръща в огромен лилав охлюв със усмивка като на оня котарак от Алиса в страната на чудесата и докато аз пищя от ужас той започва да пее Напипай го на Азис.. после нещо се спря,взе един камък от земята,хвърли го върху мене и се събудих.. ;дд biggrin biggrin
Missy
Great
Great

Female
Брой мнения : 386
Рейтинг : 1
Registration date : 30.11.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Нед 08 Май 2011, 16:37

Хмм.. с всеки следващ сън моите стават все по-шантави. Не помня последият си сън, само че бях в някакъв апартамент, мнооого на високо и когато погледнах навън видях много облаци, които минаваха покрай мен. Първите няколко облака имаха формата на континентите, а следващите ги носеха някакви огромни черни птици... biggrin По-голямата част от сънищата ми са такива, без никакъв смисъл и много странни.
Befana
Great
Great

Female
Брой мнения : 232
Интереси : -self
Registration date : 19.06.2011

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Нед 21 Авг 2011, 22:06

Обичам да спя. Спя по половин ден. Това ми е хоби. В интерес на истината не помня много от сънищата си, но помня впечатленията си от тях и с какво са били свързани. И, разбира се, помня кошмарите. Последно сънувах, че е станало някакво земетресение, къщата ми се е срутила наполовина, по един много особен начин. Нашите се бяха изнесли на улицата, а аз се катерих по етажите да спасявам котки biggrin biggrin . Тия малки чудовища вече започнаха и в кошмарите ми да нахлуват. Та къщата се клатушкаше, беше някакво много странно-страшно. Иначе сънувам далеч по-големи безсмислици, като например, че вуйчо се жени в детската ми градина, а кумовете им са крокодили....Всеки е сънувал, че пада, много ритам на заспиване. И, естествено, сънувам, че летя. Не се нося, а плувам във въздуха. На жабка. biggrin Сънувам го от малка и преди години се събуждах с идеята, че действително го мога.
Йен
Rockplacer
Rockplacer

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Нед 21 Авг 2011, 23:02

Миналата нощ сънувах Led Zeppelin. Тази нощ сънувах пирати. А сега ще видим какво ще бъде ;д
Лили.
Global Moderator
Global Moderator

Female
Брой мнения : 2241
Интереси : *ньо.
Рейтинг : 33
Registration date : 19.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Нед 21 Авг 2011, 23:11

Сънувах пълно мазало от хора, случки, места. Няк'ви преплитащи се моменти. Хора, които нямат нищо общо помежду си. Total mindfuck.
Maybe
Newbie
Newbie

Female
Брой мнения : 94
Registration date : 11.08.2011

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Нед 21 Авг 2011, 23:14

Тъъй
По едно време имах поредица от сънища как обикалям по книжарниците и си търся "Силмарилион" и 'Хобит', че срещам Билбо и тва нещо всяка вечерbiggrin
А последното нещо, което сънувах май беше кошмар. И то изключетелно гаден и ужасяващ. Чак не разбирам как акъла ми е родил такива гадости...няма да изпадам в подробности:Д
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   

Сънища (:
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 13 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13