RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Детство мое,реално и вълшебно ...

    Go down 
    +23
    KillYaAll
    TripleBrutal
    Chaos!
    demona15
    Different~girl
    Selene
    Ash....
    Влади
    Johnny Alister
    Bioshock
    MaDe In HeLL
    Лили.
    Жоро
    PooH
    Adept
    VampireHeart
    sunshine
    Дан
    antani
    Kaamos
    Цвет
    Вилито
    deathrose
    27 posters
    Иди на страница : 1, 2  Next
    АвторСъобщение
    deathrose
    Moderator
    Moderator
    deathrose


    Male
    Age : 33
    Брой мнения : 1901
    Location : Асеновград
    Интереси : Бира
    Рейтинг : 15
    Registration date : 31.05.2009

    Детство мое,реално и вълшебно ... Empty
    ПисанеЗаглавие: Детство мое,реално и вълшебно ...   Детство мое,реално и вълшебно ... EmptyНед 29 Ное 2009, 19:11

    Липсва ли ви детството ?? Но не сегашното модерно,а старото,при което се викахме от врата на врата,а не по тепефона ; при което по цял ден се играеше на криеница,на народна топка и подобни игри ; при което слушахме музика на касетофони,и си презаписвахме касетки,или си записвахме песните от радиото.
    Когато по телевизията даваха Спасители на плажа, Войната на зверовете, оригиналните Костенурки нинджа, Чип и Дейл, АЛФ , Гръм в рая.
    Когато играехме на Нинтендо и Терминатор,а Сега мега драйв беше модерна игра.
    Когато бяха оригиналните епизоди на Spiderman, Superman, Batman, Ironman, Fantastic four и т.н.
    Когато си играхте с Тамагочи и сте яли 5 метрова дъвка.

    Споделете вашите спомени от това детство,в което технологиите нямаха място. Как сте се забавлявали, как сте си губили времето ?? Какви лъжи сте използвали,за да се измъкнете от родителите си и да поиграете още малко навън ??
    Върнете се в началото Go down
    Вилито
    Rockplacer
    Rockplacer
    Вилито


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1745
    Location : Плевен :)
    Интереси : музика (:
    Рейтинг : 9
    Registration date : 12.06.2009

    Детство мое,реално и вълшебно ... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Детство мое,реално и вълшебно ...   Детство мое,реално и вълшебно ... EmptyНед 29 Ное 2009, 19:41

    Много се радвах на всички неща,които изброи.
    По цял ден играех навън.С брат ми се биехме за Нинтендото и даже играхме Танк заедно biggrin Имала съм около 10 Тамагочита biggrin Гледах много яки анимации..старите класики на Дисни Smile И Войната на зверовете го обожавах biggrin
    Но всичко се променя Smile
    Върнете се в началото Go down
    deathrose
    Moderator
    Moderator
    deathrose


    Male
    Age : 33
    Брой мнения : 1901
    Location : Асеновград
    Интереси : Бира
    Рейтинг : 15
    Registration date : 31.05.2009

    Детство мое,реално и вълшебно ... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Детство мое,реално и вълшебно ...   Детство мое,реално и вълшебно ... EmptyНед 29 Ное 2009, 19:47

    то има и много други неща,които не съм изброил. изброявайте вие какво най-много ви е харесвало и как сте си губили времето
    Върнете се в началото Go down
    Цвет
    Unique
    Unique
    Цвет


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 870
    Location : Пловдив
    Рейтинг : 0
    Registration date : 13.10.2009

    Детство мое,реално и вълшебно ... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Детство мое,реално и вълшебно ...   Детство мое,реално и вълшебно ... EmptyНед 29 Ное 2009, 19:55

    Браво за темата , Добс : )
    И моето детство премина във целодневни игри на вън..
    Играехме на въже,ластик,криеница,подаръци ии подобни игри.
    Просто не ни оставяше време да се приберем - по цял ден вършехме щуротии..
    Викахме духовее Doh
    Не си спомням к'во съм лъгала нашите , за да остана още навън ..
    Най-често почвах да им мрънкам , и те нямаха избор..
    Липсва ми..
    Върнете се в началото Go down
    Kaamos
    Rockplacer
    Rockplacer
    Kaamos


    Female
    Age : 33
    Брой мнения : 1165
    Location : Варна
    Интереси : aaaaa
    Рейтинг : 20
    Registration date : 19.10.2008

    Детство мое,реално и вълшебно ... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Детство мое,реално и вълшебно ...   Детство мое,реално и вълшебно ... EmptyНед 29 Ное 2009, 20:03

    Човече, мобилни телефони нямаше! На майка ми й подариха първия някъде '99 или 2000 и като го хванеше човек, ръката му се откъсваше! И тя не говореше по него почти..
    Тогава излизахме навън на играем на люлките с Йоана. Тичахме от площадка на площадка. Купувахме си сладолед от цеха в Трошево, отивахме на баскетболното игрище и си изяждахме сладоледа качени на някой кош. А в 4 и половина задължително бяхме у нас за да гледаме Beast Wars. Ходехме в тях да играем с котката. Ходехме в Поля да лежим на килима и да слушаме Филип Киркоров LaughingА майка й ни готвеше пелмени, пирожки, борщ и всякакви руски вкуснотии <33 Играехме на "котешка люлка" по улиците. Ходехме супер често на плаж, но и тогава плажът беше друг.. беше по-спокоен, нямаше ги тия скапани чалготеки, барачки, кръчми, хората бяха по-малко и нямаше нужда да платиш 5лв за да си метнеш хавлията на Централен или Офицерски. Ходехме и в Аспарухово на рибарското селище и ядяхме прясна цаца, возехме се на лодката.... Четяхме книги. Да, не се смейте. Наистина се събирахме с тая цел, да четем книги. Играехме с другите деца от квартала понякога, но най-често си бяхме ние четирите... Имахме свои игри. Рисувахме с тебешири. Ритахме топка XD Супер често се събирахме у някой, който беше сам в къщи, за да си правим супа или таратор и да я изядем пред телевизора. Играехме на ластик, скачахме на въже....
    Липсва ми. Тогава не се ядосвах за простотии и нямах толкова грижи на главата. Cry
    Върнете се в началото Go down
    deathrose
    Moderator
    Moderator
    deathrose


    Male
    Age : 33
    Брой мнения : 1901
    Location : Асеновград
    Интереси : Бира
    Рейтинг : 15
    Registration date : 31.05.2009

    Детство мое,реално и вълшебно ... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Детство мое,реално и вълшебно ...   Детство мое,реално и вълшебно ... EmptyНед 29 Ное 2009, 20:11

    е това последното мнение най-много оправда очакванията ми за коментари по темата. всички опростени неща,които се случваха в живота ни,и които ако сега се опитаме да ги повторим няма да можем,за жалост. за жалост и следващите поколения лапета няма да усетят тази магия
    Върнете се в началото Go down
    antani
    Unique
    Unique
    antani


    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 958
    Location : Пловдив
    Интереси : Hardcore,Japan,World of Warcraft
    Рейтинг : 25
    Registration date : 06.02.2009

    Детство мое,реално и вълшебно ... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Детство мое,реално и вълшебно ...   Детство мое,реално и вълшебно ... EmptyНед 29 Ное 2009, 20:13

    Странотна тема ! Smile
    Аз като малък всеки ден излизахме от 9 сутринта приятелите и си правихме база в някой по голям храст, сложим му пръчки, камъни като стоплчета и седяхме там целия ден, играехме на криеница, народна, въже, и какви ли не игрички. Повечето време се филмирахме като играхме на Пауър Рейнджърс и се биехме с пръчки и какви ли не работи. До нашата база имасхе едно голямо дърво което ни беше другата база по точно "наблюдателница" и се разделяхме на отбори и се атакувахме много ми липсва детството, като се сетя за хубавите моменти се натъжавам адски много.
    Върнете се в началото Go down
    Дан
    Advanced
    Advanced
    Дан


    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 181
    Интереси : метъл, китари, басове, бира
    Рейтинг : -6
    Registration date : 06.07.2009

    Детство мое,реално и вълшебно ... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Детство мое,реално и вълшебно ...   Детство мое,реално и вълшебно ... EmptyНед 29 Ное 2009, 20:32

    Помня че с приятелите от 10 сутринта до 3 часа бяхме навън след това се прибирахме да обядваме и да гледаме fox kids и след това пак навън до 10 вечерта пак навън, играехме на криеница,гоненица,замразяваничка.. беше забавно.. липсва ми.
    Върнете се в началото Go down
    Kaamos
    Rockplacer
    Rockplacer
    Kaamos


    Female
    Age : 33
    Брой мнения : 1165
    Location : Варна
    Интереси : aaaaa
    Рейтинг : 20
    Registration date : 19.10.2008

    Детство мое,реално и вълшебно ... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Детство мое,реално и вълшебно ...   Детство мое,реално и вълшебно ... EmptyНед 29 Ное 2009, 20:44

    deathrose написа:
    всички опростени неща,които се случваха в живота ни,и които ако сега се опитаме да ги повторим няма да можем,за жалост. за жалост и следващите поколения лапета няма да усетят тази магия

    Абсолютно си прав, човек. Помня как си мечтаехме да завършим училище, описвахме си как ще изглеждаме по баловете, какво ще правим след това. Някакво.. супер бързо искахме да пораснем и да завършим и да станем големи.. Сега това е пред мен, а аз искам пак на баскетболното игрище, със сладоледа и после пелмени за обяд. Cry
    От '96 -'97 нататък тези неща не ги помнят... И сестра ми няма да изживее същото - на четири години вече е като някоя баба телеманиачка, дето по цял ден гледа сериали. В нейния случай детски филмчета... супер малоумни. Като стане на 7-8 години сигурно ще програмира вече. Аз тогава пусках хвърчила Cry
    Върнете се в началото Go down
    sunshine
    Advanced
    Advanced
    sunshine


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 184
    Location : с.Бяга
    Интереси : Много и все интересни :D
    Рейтинг : 0
    Registration date : 01.11.2009

    Детство мое,реално и вълшебно ... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Детство мое,реално и вълшебно ...   Детство мое,реално и вълшебно ... EmptyНед 29 Ное 2009, 20:59

    Страшна темичка.Поздравления.Моето детство не бих го заменила за нищо на света и ,ако можех бих го преживяла отново.Страшно много ми липсват игрите на улицата,оързалянето през зимата,къпането в реката и всички дребни и,според днешните деца,безсмислени неща.Сегашните деца могат само да мечтаят за такова детство,каквото сме имали ние.
    Върнете се в началото Go down
    deathrose
    Moderator
    Moderator
    deathrose


    Male
    Age : 33
    Брой мнения : 1901
    Location : Асеновград
    Интереси : Бира
    Рейтинг : 15
    Registration date : 31.05.2009

    Детство мое,реално и вълшебно ... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Детство мое,реално и вълшебно ...   Детство мое,реално и вълшебно ... EmptyНед 29 Ное 2009, 21:04

    всичко,което сме правили преди е било безмислено. тогава обаче това ни беше живота,да се правим на супер-герои и след това доволно да седнем някъде да си починем малко,след като за пореден път сме спасили света . това си беше рай
    Върнете се в началото Go down
    sunshine
    Advanced
    Advanced
    sunshine


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 184
    Location : с.Бяга
    Интереси : Много и все интересни :D
    Рейтинг : 0
    Registration date : 01.11.2009

    Детство мое,реално и вълшебно ... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Детство мое,реално и вълшебно ...   Детство мое,реално и вълшебно ... EmptyНед 29 Ное 2009, 21:08

    Да,определено беше рай.
    Върнете се в началото Go down
    VampireHeart
    Legendary
    Legendary
    VampireHeart


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 1202
    Location : Пловдив
    Интереси : RockPlace
    Рейтинг : 0
    Registration date : 24.10.2009

    Детство мое,реално и вълшебно ... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Детство мое,реално и вълшебно ...   Детство мое,реално и вълшебно ... EmptyНед 29 Ное 2009, 21:58

    Цвет написа:
    Браво за темата , Добс : )
    И моето детство премина във целодневни игри на вън..
    Играехме на въже,ластик,криеница,подаръци ии подобни игри.
    Просто не ни оставяше време да се приберем - по цял ден вършехме щуротии..
    Викахме духовее Doh
    Не си спомням к'во съм лъгала нашите , за да остана още навън ..
    Най-често почвах да им мрънкам , и те нямаха избор..
    Липсва ми..

    Оооо..Цвет, като го прочетох и аз си спомнихх.Липсва ми!
    Помня, че майка ти те пускаше само пред вашия блок до късно, помня как висяхме на нашата слива и после се събирхаме на люлките. ^^
    Върнете се в началото Go down
    Adept
    Rockplacer
    Rockplacer
    Adept


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 1904
    Location : Чирпан
    Интереси : Deathcore/Core/Scream
    Рейтинг : 3
    Registration date : 10.11.2009

    Детство мое,реално и вълшебно ... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Детство мое,реално и вълшебно ...   Детство мое,реално и вълшебно ... EmptyНед 29 Ное 2009, 22:39

    Много ми липсват годините когато бях лапе , а ако имах възможност , бих ги върнал !Липсват ми паданията от колелото , от катерушката , забава в пясъчника ... оле , връщам се към спомените ми и си спомням , какво невинно и малко дете съм бил Rolleyes
    Върнете се в началото Go down
    PooH
    Advanced
    Advanced
    PooH


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 171
    Location : Пловдив
    Рейтинг : 4
    Registration date : 28.01.2009

    Детство мое,реално и вълшебно ... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Детство мое,реално и вълшебно ...   Детство мое,реално и вълшебно ... EmptyПон 30 Ное 2009, 16:14

    Мисля че на всеки му липсва детството..
    тези приятни и весели години,игрите до късно навън,съвсем детските занимания..

    sunshine написа:
    Страшна темичка.Поздравления.Моето детство не бих го заменила за нищо на света и ,ако можех бих го преживяла отново.Страшно много ми липсват игрите на улицата,оързалянето през зимата,къпането в реката и всички дребни и,според днешните деца,безсмислени неща.Сегашните деца могат само да мечтаят за такова детство,каквото сме имали ние.


    дъ сейм хиър.. детството ни беше велико <33
    Върнете се в началото Go down
    Жоро
    Rockplacer
    Rockplacer



    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 1144
    Location : Стамболийски
    Рейтинг : 0
    Registration date : 02.10.2009

    Детство мое,реално и вълшебно ... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Детство мое,реално и вълшебно ...   Детство мое,реално и вълшебно ... EmptyПон 30 Ное 2009, 19:15

    Адските годинки изживях бих дал всичко да се върна!Сега няма разнообразие всичко е едноподобно и безинтересно или прекалено сложно и ограничено, помня когато нямаше неща от сорта на компютри 500(инч) телевизори и прочие...Беше прекрасно! (:
    Върнете се в началото Go down
    Лили.
    Moderator
    Moderator
    Лили.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2243
    Location : Пловдив
    Интереси : *ньо.
    Рейтинг : 33
    Registration date : 19.05.2009

    Детство мое,реално и вълшебно ... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Детство мое,реално и вълшебно ...   Детство мое,реално и вълшебно ... EmptyПон 30 Ное 2009, 20:17

    Беше просто прекрасно!
    Върнете се в началото Go down
    MaDe In HeLL
    Rockplacer
    Rockplacer
    MaDe In HeLL


    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 379
    Интереси : scubadiving,car races,muscle & hot-rod car, offroad, drift, photography
    Рейтинг : 14
    Registration date : 22.05.2009

    Детство мое,реално и вълшебно ... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Детство мое,реално и вълшебно ...   Детство мое,реално и вълшебно ... EmptyПон 30 Ное 2009, 20:32

    беше адски яко,помня че като исках да остана ощте малко врътвах часовника назада и казвах че часовникат ми е развален и ми е изостанал biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Bioshock
    Advanced
    Advanced
    Bioshock


    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 137
    Location : Asenovgrad
    Интереси : muzika
    Рейтинг : 0
    Registration date : 01.08.2009

    Детство мое,реално и вълшебно ... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Детство мое,реално и вълшебно ...   Детство мое,реално и вълшебно ... EmptyНед 06 Дек 2009, 10:17

    Много ми липсва детството.Когато тичахме по цял ден и си викахме през терасите за да излизнем навън... Когато правихме зсякакви опити да полетим..котато с правихми къщи от сняг или се пързаляхме...когато играхми Покемони и карти Ю-ГиО...иии когато се кефихме на рядките покемони и на простите неща в живота Cry
    Върнете се в началото Go down
    Johnny Alister
    Fan
    Fan
    Johnny Alister


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 403
    Location : Пловдив
    Интереси : музика, спорт,езици , актьорско майсторство, изобразително изкуство
    Рейтинг : 1
    Registration date : 02.12.2009

    Детство мое,реално и вълшебно ... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Детство мое,реално и вълшебно ...   Детство мое,реално и вълшебно ... EmptyНед 06 Дек 2009, 14:17

    MaDe In HeLL написа:
    беше адски яко,помня че като исках да остана ощте малко врътвах часовника назада и казвах че часовникат ми е развален и ми е изостанал biggrin

    Ахахахаха дежурният номер biggrin Иначе детските ми години (не че сега съм много пораснала) бяха сууупер весели. Хах това с викането под терасите беше много яко....хахахах а сега не можем да излезем с някого без да сме се чули по телефона 1000000 пъти. Постоянно карахме колело и ролери ,катерехме се по дърветата като катерици, строяхме къщички на тях и задължително гледахме "Fox Kids". Ееехх весело беше .......
    Върнете се в началото Go down
    Влади
    Rockplacer
    Rockplacer
    Влади


    Male
    Age : 38
    Брой мнения : 641
    Location : София/Варна
    Рейтинг : 9
    Registration date : 02.12.2008

    Детство мое,реално и вълшебно ... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Детство мое,реално и вълшебно ...   Детство мое,реално и вълшебно ... EmptyНед 06 Дек 2009, 15:01

    И на мен ми липсват годинките, в които си ходихме на гости с приятелите, за да си играем игри. И почти всеки ден се събирахме на двора цялата махала и играехме всевъзможни игри, от криеници и гоненки до рисуване по дворовете и създаване на измислени игри.
    Имахме едно момче, което имаше доста лудо въображение и ни правеше на място ролеви игри, като гейм мастър от типа на вървиш по пътя и пред теб има две врати, коя ще отвориш? Отваряш лявата, там те чака чудовище, ще го приближиш ли мирно, или ще си извадиш меча? И т.н. и беше супер забавно Smile

    Никога няма да забравя как съм се криел по коли, под коли, по козирки и входове и всевъзможни места в игрите на криеница.
    А по какви места съм се катерил.... оле мале....


    Това което не ми харесва сега, е прекалено голямото влияние на мобилните комуникации. И по-точно факта че изместват до не малка степен личният контакт. Всеки се чувства защитен заради факта, че не се изправя лице в лице с другите, но и в същото време остава сам. Факт е че нищо не може да замени директната комуникация между хората, и най-хубавите изживявания си остават тези в които сме се събирали някъде и сме правили лудории и не ни е било грижа за последствията. И лично аз се надявм да успея някой ден да не позволя на децата си да се затворят в пространството на високите технологии и мобилните комуникации, и да се забавляват по детски.


    Което ми напомня, за всички които харесват да играят видео игри, препоръчвам ви и сега, да си взимате ако имате възможност гейм конзоли от типа на плейстейшън и други вместо компютри. Най-малкото като повод да си ходите на гости с приятелчетата да поцъкате заедно, защото играта през интернет не може да замести изживяването да сте един до друг и да правите нещо заедно.
    Върнете се в началото Go down
    Ash....
    Great
    Great
    Ash....


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 316
    Location : Плевен
    Рейтинг : -1
    Registration date : 04.05.2009

    Детство мое,реално и вълшебно ... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Детство мое,реално и вълшебно ...   Детство мое,реално и вълшебно ... EmptyНед 06 Дек 2009, 22:02

    Детството е една много яка и незабравима част от живота.Игри,забавления,красиви спомени Heart Не бързам да пораствам Sunshine
    Върнете се в началото Go down
    Selene
    Rockplacer
    Rockplacer
    Selene


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 1152
    Location : Предимно София О.о
    Рейтинг : 43
    Registration date : 07.04.2009

    Детство мое,реално и вълшебно ... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Детство мое,реално и вълшебно ...   Детство мое,реално и вълшебно ... EmptyПон 07 Дек 2009, 08:24

    Детство..... тази дума вече ми се размива...
    Ако някой ми каже до кога точно е - евала му правя!

    И все пак.. липсва ми.. погато бях малка всичко беше толковапо... ясно и невинно... Може нищо да не знаеш за толкова много неща, но пък и единственото, което те занимава са игри и приключения.
    Много ще ми липсват някои страни на т. нар. Детство (въпреки, че и днес имам проблясъци на инфантилност, така че то не е съвсем отминало. По скоро се е видоизменило). Анимациите, излизанията пред блока... как се боричкахме в тревата, копаехме тунели в снега (има едни храсти, в които вятърът навява сняг и ги затрупва), гонениците, криениците, всичките улични животни, за които се "грижехме"...
    Помня и част от измислените ни игри, които играехме. И как няма, като 90% от включващите гонене и отбори момичета vs момчета се играеха заради мен. О.о Или бях единственото момиче, което бяга достатъчно бързо, или останалите от малки се оставяха на момчетата да ги хванат.

    Помня и по-късното си детсво (така наричам периода 5-7клас... За мен лично си бях още дете), което мина малко нестандартно, но като се замисля.. не съжалявам...
    Взеха ни деца в МГ-то и се опитаха да ни накарат да пораснем... получиха се доста интересни неща, някои от които ще ми липсват даже повече и от игрите biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Different~girl
    Great
    Great
    Different~girl


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 252
    Location : Пловдив
    Интереси : музика
    Рейтинг : -2
    Registration date : 06.12.2009

    Детство мое,реално и вълшебно ... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Детство мое,реално и вълшебно ...   Детство мое,реално и вълшебно ... EmptyПон 07 Дек 2009, 09:49

    Ами да, липсва ми, спомням си как се събирахме и всеки имаше нещо, което да те заинтригува; играехме си с куклите, играехме на Стражари и апаши, на криеница, федербал, на народна, на въже, на ластик, на дама и т.н.; липсва ми детството, да... ПРЕКРАСНА ТЕМА Smile


    Запетайките не ядат подрастващи!!!
    ~Kaamos
    Върнете се в началото Go down
    demona15
    Great
    Great
    demona15


    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 214
    Location : Пловдив
    Интереси : музика,рисуване
    Рейтинг : 0
    Registration date : 28.09.2009

    Детство мое,реално и вълшебно ... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Детство мое,реално и вълшебно ...   Детство мое,реално и вълшебно ... EmptyПон 07 Дек 2009, 21:48

    Излизах в 8 сутринта да играя,връщах се за 30 мин. да обядвам и пак излизах.Тогава нямаше много компютри и всичка бяха навън, а не вкъщи и да играят тъпи игри.После започна даскало и сега нямам почти никакво време за излизане.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Детство мое,реално и вълшебно ... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Детство мое,реално и вълшебно ...   Детство мое,реално и вълшебно ... Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Детство мое,реално и вълшебно ...
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Архив-
    Идете на: