RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Имате ли си хоби?

    Go down 
    +26
    Franz
    Unforgiven
    Ariana
    eMm
    denityyy666
    Black_w0rld
    Johnny Alister
    Social_Suicide
    grain_of_sand
    Blaze
    Imperial
    Fr0st NoVa
    Fofo0
    Puppet Master
    dragons_eat_apples!!
    Вилито
    Devils.Reject
    Downingtn
    Bioshock
    Purblindd
    Мо7о_ейнджъл
    demona15
    Илмари
    stunnka
    Panda_
    Жоро
    30 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2
    АвторСъобщение
    Жоро
    Rockplacer
    Rockplacer



    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 1144
    Location : Стамболийски
    Рейтинг : 0
    Registration date : 02.10.2009

    Имате ли си хоби? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Имате ли си хоби?   Имате ли си хоби? - Page 2 EmptyСъб 26 Дек 2009, 01:23

    First topic message reminder :

    Ами, темата говори сама за себе си, не открих подобна с търсачката търсих от ляво от дясно не намирам подобна ако има проблем нека администрацията да обърне внимание. (:
    Та, аз нямам вероятно е да спя.
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    Franz
    Advanced
    Advanced
    Franz


    Male
    Age : 33
    Брой мнения : 131
    Location : Bulgaria - Varna
    Интереси : sex drugs and rock&roll xD
    Рейтинг : 10
    Registration date : 07.06.2009

    Имате ли си хоби? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си хоби?   Имате ли си хоби? - Page 2 EmptyПет 10 Сеп 2010, 00:58

    Моето хоби е да майсторя и от време на време да рисувам, откакто си купих електрическата китара не се спирам и да свиря.
    Ето и някои от творенията ми.
    Върнете се в началото Go down
    Пате
    Rockplacer
    Rockplacer
    Пате


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 1303
    Location : Paradise City a.k.a Varna
    Интереси : Music, RockPlace
    Рейтинг : 1
    Registration date : 12.08.2008

    Имате ли си хоби? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си хоби?   Имате ли си хоби? - Page 2 EmptyПет 10 Сеп 2010, 14:33

    Колекционирам разни неща и след това правя макети.

    Последно си събирах сламки (около година), най-различни видове и цветове... След това имах една идея да си направя върху кашон нещо като 2 свята - цветен и мрачен.
    Щеше да се получи много добре, но кучето ми го хапна за вечеря ии, да.

    Най-главното ми хоби е да слушам музика. Правя го почти непрекъснато: В училище, докато спя, докато чистя, докато се къпя - по всяко време.

    Обожавам да играя волейбол, да цъкам белот и да се разхождам вечер със слушалки. Но това по-скоро са неща, които обичам да правя, а не точно хоби.
    Върнете се в началото Go down
    geoff
    Newbie
    Newbie
    geoff


    Male
    Age : 35
    Брой мнения : 59
    Location : Варна
    Рейтинг : 0
    Registration date : 03.09.2010

    Имате ли си хоби? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си хоби?   Имате ли си хоби? - Page 2 EmptyПет 10 Сеп 2010, 14:38

    Хоби.... когато си намеря нещо блестящо на пътя си го клъввам и си го занасям в гнездото като същински Плюшкин... същото е и когато видя нещо до казана за боклук... имам си шлифер от естествена кожа,20-ина книги световна фантастика,няколко презарядни батерии... и още какви ли не полезни и съвсем безполезни вехтории :>
    Върнете се в началото Go down
    Пате
    Rockplacer
    Rockplacer
    Пате


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 1303
    Location : Paradise City a.k.a Varna
    Интереси : Music, RockPlace
    Рейтинг : 1
    Registration date : 12.08.2008

    Имате ли си хоби? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си хоби?   Имате ли си хоби? - Page 2 EmptyПет 10 Сеп 2010, 14:46

    geoff написа:
    Хоби.... когато си намеря нещо блестящо на пътя си го клъввам и си го занасям в гнездото като същински Плюшкин... същото е и когато видя нещо до казана за боклук... имам си шлифер от естествена кожа,20-ина книги световна фантастика,няколко презарядни батерии... и още какви ли не полезни и съвсем безполезни вехтории :>

    Понеше родата на баща ми се преместиха в Испания преди 5-6 години и отидохме с брат ми да им помагаме за обзавеждането и повечето легла, дивани и секции ги намерихме до казани - чисто нови, изхвърлени от богатите семейства в английския квартал.

    В България не съм попадала на нещо ''блестящо'', което бих могла да си го занеса вкъщи.

    P.S - Извинявам се за спама.
    Върнете се в началото Go down
    geoff
    Newbie
    Newbie
    geoff


    Male
    Age : 35
    Брой мнения : 59
    Location : Варна
    Рейтинг : 0
    Registration date : 03.09.2010

    Имате ли си хоби? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си хоби?   Имате ли си хоби? - Page 2 EmptyПет 10 Сеп 2010, 14:51

    Offtopic Баща ми е в Испания и знам какво е... там им е редовен номер да си изхвърлят мебелите и старите електроуреди по този начин.... но... има достатъчно от нашите които да 'разчистят' Smile
    Върнете се в началото Go down
    Илмари
    Rockplacer
    Rockplacer
    Илмари


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 1492
    Location : Пловдив
    Интереси : интересни
    Рейтинг : 9
    Registration date : 24.01.2009

    Имате ли си хоби? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си хоби?   Имате ли си хоби? - Page 2 EmptyПет 10 Сеп 2010, 15:20

    Offtopic Баща ми (в Лондон) по същия начин си намери телевизор и кухненски робот. biggrin

    Та по темата, засега нещо като хоби ми е фотографията. Но дооста рядко му се отдавам.
    Върнете се в началото Go down
    Mpak
    Newbie
    Newbie
    Mpak


    Male
    Age : 36
    Брой мнения : 21
    Location : Варна
    Интереси : Разностранни..
    Рейтинг : 0
    Registration date : 13.06.2009

    Имате ли си хоби? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си хоби?   Имате ли си хоби? - Page 2 EmptyНед 12 Сеп 2010, 15:50

    Подобно на Митака (Geoff) и аз основно се занимавам с клошарство (в последствие превръщайки го в интериор на гнезденцето ми ).. за разлика от него аз си копувах поредицата Световна фантастика Smile Обичам да създавам ...хъм бижутерия(гривни/пръстени/медальони/вериги) от скрап или от други бижута.. Клещите са мой приятел! Разцъквам хек във парка, бира-понг по домашному и не само.. баскетбол на игрището в близкото училище..музика,рисуване,четене.. киноман съм от класа или по нашенски Кинолюб..Обичам да правя от нищо нещо и от пълно празно (последното в компания ).. Обичам поглеждайки в евентите си в фейсбук да виждам само посетени такива ( сиреч АЗ СЪМ НАВСЯКЪДЕ).. когато човек изброява твърде много интереси твърде често изпуска повече отколкото е казал.. на този принцип мисля че поне малка част от хобитата ми споделих тук Smile
    Върнете се в началото Go down
    Armageddon ^^ <33
    Newbie
    Newbie
    Armageddon ^^ <33


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 91
    Location : Плевен
    Интереси : Музика,приятели иии комп..
    Рейтинг : 0
    Registration date : 04.04.2010

    Имате ли си хоби? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си хоби?   Имате ли си хоби? - Page 2 EmptyСъб 09 Окт 2010, 21:54

    Снимам
    Излизам с приятели
    Слушам музика
    Свиря на ударни и на китара
    Седя на компа ;д
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Имате ли си хоби? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си хоби?   Имате ли си хоби? - Page 2 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Имате ли си хоби?
    Върнете се в началото 
    Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace :: ИНТЕРЕСИ И ХОБИТА :: Спорт-
    Идете на: