RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Приятелство между двата пола

    Go down 
    +29
    Katie_Rock
    Ками
    Fr0st NoVa
    Slav
    pi.di.
    Bryan
    Black_w0rld
    roki
    dragons_eat_apples!!
    New Age Messiah
    something_from_hell
    Wicked Child
    fonix
    CrazY
    Mr.Crowley
    Kaamos
    Жоро
    Tincheto_
    Мо7о_ейнджъл
    Bubble
    Немезида
    nikoletito
    Johnny Alister
    Ralie
    KillYaAll
    D(emo)n_Hunter
    Enough
    Ане
    Лили.
    33 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
    АвторСъобщение
    Лили.
    Moderator
    Moderator
    Лили.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2243
    Location : Пловдив
    Интереси : *ньо.
    Рейтинг : 33
    Registration date : 19.05.2009

    Приятелство между двата пола - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола - Page 2 EmptyПет 22 Яну 2010, 23:02

    First topic message reminder :

    Таа..темата е повече от ясна.

    Според вас може ли да има приятелство между двама човека - момче и момиче.

    Аз съм твърдо ЗА! - най-добрият ми приятел е момче.

    А и общувам повече с момчета, отколкото с момичета.

    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    Лили.
    Moderator
    Moderator
    Лили.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2243
    Location : Пловдив
    Интереси : *ньо.
    Рейтинг : 33
    Registration date : 19.05.2009

    Приятелство между двата пола - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола - Page 2 EmptyВто 02 Фев 2010, 16:46

    Защо мислиш така?
    Върнете се в началото Go down
    fonix
    Rockplacer
    Rockplacer
    fonix


    Male
    Age : 38
    Брой мнения : 770
    Location : Sofia
    Интереси : Колоездене и Обикаляне по чукари
    Рейтинг : 15
    Registration date : 09.09.2008

    Приятелство между двата пола - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола - Page 2 EmptyВто 02 Фев 2010, 16:54

    CrazY написа:
    Между момче и момиче никога не може да съществува такова приятелство, така както между две момчета!

    Да, не помня кой беше казал нещо подобно, но гласеше: "Няма нищо по-силно от мъжката любов..." Smile
    В тази връзка за какво са ни жени? А да... както са казвали в Рим: "Жените са за разплод, момчетата за удоволствие" Smile

    Максими такива колкото искаш Smile

    А аз да попитам, защо намесвате секса? Аз никога не съм виждал проблем в сексуалното привличане към другия пол.
    Това че съм привлечен, не означава че трябва да го налагам или това да убива отношенията ни. (Поне аз не съм животно и мога да контролирам нагона си.)

    Имам доста момичета/жени приятелки. В гимназията основната ми компания бяха 6-7 момичета Smile Да ви кажа, няма разлика. Важно е какъв е човекът, а не полът му.

    Много от тях харесвах дори сексуално и какво от това? Това си е нещо мое, до момента в който аз не създам проблем с него проблем няма. По същия начин може някоя ваша приятелка да ви харесва и да иска да спи с вас, нали? Каква е разликата? Или при момчетата сякаш не е възможно също, секуални желания да развалят нещата...

    Ако някой ти е приятел нищо друго няма значение.

    А според мен приятелството е първа крачка към любовта, било тя братска/сестринска или било тя по-лична (ах, нямам думи, защото всичко е любов...). Аз лично не си се представям във връзка с жена, която не ми е приятел или поне не би могла да ми стане (когато се поопознаем).

    Немезида написа:
    Може би защото съм се парила от "приятели момчета" и затова вече се дърпам.
    Парила? Той е застанал и ти е заявил: "Аз искам да съм ти приятел, никога няма да поискам секс от теб" и после не го е изпълнил ли? Laughing Или по скоро когато сте градили "приятелството", представите ви са се разминавали Smile

    Аз и в момента смятам, че сексът м/у приятели си е нещо нормално (стига и двамата да го искат), но това не значи, че не мога да съм ти приятел. В този ред на мисли Smile ти си ми приятелка нали знаеш... tongue_smile
    Върнете се в началото Go down
    Немезида
    Кака
    Кака
    Немезида


    Female
    Age : 36
    Брой мнения : 1809
    Location : in his heart
    Интереси : Ania
    Рейтинг : 61
    Registration date : 31.01.2009

    Приятелство между двата пола - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола - Page 2 EmptyВто 02 Фев 2010, 17:48

    biggrin biggrin biggrin
    Вече ти обясних как съм се парила, мисля че съм обяснявала някъде из форума за лудия си "приятел", който ми се обясняваше в 12 през нощта, пиян, на работата ми колко много ме обича....няма пак.

    Сексът между приятели е хубаво нещо, но с малки уточнения преди това. Имам си много добър приятел, но с него се бяхме разбрали и когато всичко приключи нямаше някакви луди изблици и сега сме си приятели...въпреки че се гледаме малко странно като се видим. Няма вече никакви, ама никакви тайни помежду ни. biggrin

    Сексът прецаква приятелството! Различно е. Не можеш да гледаш на един човек по същия начин след като веднъж вече си спал с него.

    И ти си ми приятел, Пуф. Heart
    Върнете се в началото Go down
    CrazY
    Rockplacer
    Rockplacer
    CrazY


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 2380
    Location : ПЛОВДИВ
    Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
    Рейтинг : 82
    Registration date : 15.12.2008

    Приятелство между двата пола - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола - Page 2 EmptyВто 02 Фев 2010, 18:28

    fonix написа:
    CrazY написа:
    Между момче и момиче никога не може да съществува такова приятелство, така както между две момчета!

    Да непомня кой беше казал нещо подобно, но гласеше: "Няма нищо по-силно от мъжката любов ..." Smile
    В тая връзка за какво са ни жени? А да ... както са казвали в Рим: " Жените са за разплод, момчетата за удоволствие" Smile

    Пуф, нали правиш разликата между любов и любов?

    Сещаш се, че с момче винаги можеш да имаш по-голямо приятелство от колкото с момиче? Знаеш, че на мен примерно можеш да ми споделиш коя харесваш, какво й мислиш, как си се напил миналата вечер и колко си повръщал? Би ли споделил подобни неща на някое момиче?

    Работата е там, че ако някоя твоя 'приятелка' ти каже, че иска да спи с теб, ти дори да е отблъснеш, няма да се погнусиш от нея, докато твой приятел ти предложи подобно нещо, ти ще го гледаш като траба и няма да повярваш на ушите си - ето тук е разликата. Едното е криволинейно, другото е чисто праволинейно.
    Пред момиче не могат да ти паднат задръжките така както пред момче. А да ти паднат задръжките пред някой - това значи, че му вярваш.


    ПП: И не, не казвам, че не мога да имам подобни отношения (които вие наричате приятелство) с момиче - просто казвам, какво за мен е приятелството - това истинското.
    Просто с момиче не можеш да гледаш мач и да пиеш бира, да си говорите за мадами и за обикновенните мъжки свинщени и тн... Пък ако може, провери пак дали е момиче...

    Добрите отношения и общите интереси между момче и момиче, аз не ги наричам Приятелство.

    "Не напразно думата "Приятел" е в мъжки род" - както веднъж каза Ру.

    Всъщност всеки си пречупва това отношение "приятелство", през собствената си призма... beer

    ПП: И не не казвам, че аз не мога да имам такова отношение (което вие наричате приятелство) с момиче, просто казвам какво за мен е Приятел с главно П.
    Върнете се в началото Go down
    Лили.
    Moderator
    Moderator
    Лили.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2243
    Location : Пловдив
    Интереси : *ньо.
    Рейтинг : 33
    Registration date : 19.05.2009

    Приятелство между двата пола - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола - Page 2 EmptyВто 02 Фев 2010, 18:35

    CrazY написа:


    Просто с момиче не можеш да гледаш мач и да пиеш бира, да си говорите за мадами и за обикновенните мъжки свинщени тн... Пък ако може, провери пак дали е момиче...


    Не съм съгласна с това. Има много мацки, които гледат на света по различен начин. Не, както повечето - грима, дрешките а-у. С които можеш да седнеш на по биричка и да си говориш за футбол - достатъчно нечетени са. Можеш да обсъждаш от задници, цициии до характер и държание на мадамите..и за "мъжките свинщини"..
    Върнете се в началото Go down
    Немезида
    Кака
    Кака
    Немезида


    Female
    Age : 36
    Брой мнения : 1809
    Location : in his heart
    Интереси : Ania
    Рейтинг : 61
    Registration date : 31.01.2009

    Приятелство между двата пола - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола - Page 2 EmptyВто 02 Фев 2010, 18:42

    Толкова е трудно да говорите за свинщините си с момичета, но пък в е адски лесно да ги правите пред момичета. Smile

    А относно рода на думата - повечето съществителни в българския език имат мъжки, женски и среден род. Това че някой мъж е сложил м.р. първи е съвсем друга тема за разговор. Smile
    Върнете се в началото Go down
    CrazY
    Rockplacer
    Rockplacer
    CrazY


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 2380
    Location : ПЛОВДИВ
    Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
    Рейтинг : 82
    Registration date : 15.12.2008

    Приятелство между двата пола - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола - Page 2 EmptyВто 02 Фев 2010, 18:43

    Лили. написа:
    CrazY написа:


    Просто с момиче не можеш да гледаш мач и да пиеш бира, да си говорите за мадами и за обикновенните мъжки свинщени тн... Пък ако може, провери пак дали е момиче...


    Не съм съгласна с това. Има много мацки, които гледат на света по различен начин. Не, както повечето - грима, дрешките а-у. С които можеш да седнеш на по биричка и да си говориш за футбол - достатъчно нечетени са. Можеш да обсъждаш от задници, цициии до характер и държание на мадамите..и за "мъжките свинщини"..

    Айде покажи ми я Smile
    Как да кажа на момиче "Братле скивай тая мадама къв як задник има" и да чакам отговор "Леле ако ми паднее..."
    Момчетата като говорят с момичетата се ограничават. Докато две момчета могат да си говорат без граници - всякви историики и простотиики ^^

    И не, просто не познаваш мъжката свинщина. Smile
    Върнете се в началото Go down
    Лили.
    Moderator
    Moderator
    Лили.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2243
    Location : Пловдив
    Интереси : *ньо.
    Рейтинг : 33
    Registration date : 19.05.2009

    Приятелство между двата пола - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола - Page 2 EmptyВто 02 Фев 2010, 18:52

    CrazY написа:

    Момчетата като говорят с момичетата се ограничават.
    А защо се ограничавате. Не всички ще гледат странно като изръсите нещо от рода на: "Деъм, кфи цици" и производните ;д


    CrazY написа:

    И не, просто не познаваш мъжката свинщина. Smile
    Хах, 15 години раста с по-голям брат. Гледам по различен начин на нещата около мен..(:
    Върнете се в началото Go down
    Wicked Child
    Advanced
    Advanced
    Wicked Child


    Брой мнения : 191
    Рейтинг : 0
    Registration date : 23.11.2009

    Приятелство между двата пола - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола - Page 2 EmptyВто 02 Фев 2010, 18:55

    CrazY, слънце, пропусна да изтъкнеш, че с момичета не можеш да си правиш пълноценни gay jokes.
    Върнете се в началото Go down
    CrazY
    Rockplacer
    Rockplacer
    CrazY


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 2380
    Location : ПЛОВДИВ
    Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
    Рейтинг : 82
    Registration date : 15.12.2008

    Приятелство между двата пола - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола - Page 2 EmptyВто 02 Фев 2010, 18:58

    Лили. написа:
    [i]
    CrazY написа:

    Момчетата като говорят с момичетата се ограничават.
    А защо се ограничавате. Не всички ще гледат странно като изръсите нещо от рода на: "Деъм, кфи цици" и производните ;д

    Ама ти май много искаш да сме приятели, а? biggrin

    Добре бай х*й, от тук нататък те приемам за равен с риска, че ще ти падна много в очите. beer


    Wicked Child написа:
    CrazY, слънце, пропусна да изтъкнеш, че с момичета не можеш да си правиш пълноценни gay jokes.
    Прав си бейби +
    Върнете се в началото Go down
    Мо7о_ейнджъл
    Legendary
    Legendary
    Мо7о_ейнджъл


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 1325
    Location : Everywhere
    Рейтинг : 40
    Registration date : 12.05.2009

    Приятелство между двата пола - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола - Page 2 EmptyВто 02 Фев 2010, 19:32

    CrazY написа:


    Айде покажи ми я Smile
    Как да кажа на момиче "Братле скивай тая мадама къв як задник има" и да чакам отговор "Леле ако ми паднее..."

    А защо не?
    Аз съм си жив пример, че ако ми хареса наистина задника и бих отговорила така ... даже мога и да се провикна, че задника и е супер як ;д;д
    Върнете се в началото Go down
    Немезида
    Кака
    Кака
    Немезида


    Female
    Age : 36
    Брой мнения : 1809
    Location : in his heart
    Интереси : Ania
    Рейтинг : 61
    Registration date : 31.01.2009

    Приятелство между двата пола - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола - Page 2 EmptyВто 02 Фев 2010, 19:36

    Ваньо, днес в МОЛ-а видях една жена с огромни, перфектни гърди, покрити с минимално количество плат...Они даже не забеляза, а аз се обърнах след нея, за да видя и якия й задник...това че сме жени, не значи, че не сме ценители. Smile
    Върнете се в началото Go down
    CrazY
    Rockplacer
    Rockplacer
    CrazY


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 2380
    Location : ПЛОВДИВ
    Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
    Рейтинг : 82
    Registration date : 15.12.2008

    Приятелство между двата пола - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола - Page 2 EmptyВто 02 Фев 2010, 19:42

    Немезида написа:
    Ваньо, днес в МОЛ-а видях една жена с огромни, перфектни гърди, покрити с минимално количество плат...Они даже не забеляза, а аз се обърнах след нея, за да видя и якия й задник...това че сме жени, не значи, че не сме ценители. Smile

    Ъърм... И кво стана ли ти?

    Разликата е там, че ти цениш задника й, а ние братлетата ценим и същото време точим лиги. Smile
    Върнете се в началото Go down
    Лили.
    Moderator
    Moderator
    Лили.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2243
    Location : Пловдив
    Интереси : *ньо.
    Рейтинг : 33
    Registration date : 19.05.2009

    Приятелство между двата пола - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола - Page 2 EmptyВто 02 Фев 2010, 19:53

    Мда..и все пак това е едната страна на монетата. Винаги ще си има задръжки точно в тези моменти, но да погледнем и от другата страна.

    Приятелството.

    Да имаш човек, който е до теб и в добро, и лошо. Винаги ти подава ръка, за да ти помогне да излезеш от калта. Човек, който едновременно е зад теб (пази ти гърба), пред теб (издърпва те от кризите), до теб (подкрепя те във всичко). Знаеш, че можеш да му споделиш най-съкровеното си, без притеснение, без страх, че някой друг ще го разбере. Без проблем да разкриеш истинската си същност пред него.

    Както каза Дидо по-горе, за приятелството няма пол. Това си е съюз на две души. Приятелството между половете (изключвам случаите, когато има физическо привличане) е като отношенията брат-сестра. Чиста обич. Непринуденост. Подкрепа.

    Върнете се в началото Go down
    CrazY
    Rockplacer
    Rockplacer
    CrazY


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 2380
    Location : ПЛОВДИВ
    Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
    Рейтинг : 82
    Registration date : 15.12.2008

    Приятелство между двата пола - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола - Page 2 EmptyВто 02 Фев 2010, 20:03

    Лили. написа:
    Да имаш човек, който е до теб и в добро, и лошо. Винаги ти подава ръка, за да ти помогне да излезеш от калта. Човек, който едновременно е зад теб (пази ти гърба), пред теб (издърпва те от кризите), до теб (подкрепя те във всичко). Знаеш, че можеш да му споделиш най-съкровеното си, без притеснение, без страх, че някой друг ще го разбере. Без проблем да разкриеш истинската си същност пред него.

    Че къде съм отрекъл, че това не може да съществува?

    Просто твърдях, че Пешо и Гошо могат да изградят по-голямо приятелство от колкото Пешо и Пенка. Също така от моя гледна точка всичко това което си изброила по-горе, аз Не го наричам приятелство. Наричам го ""Да имаш човек, който е до теб и в добро, и лошо. Винаги ти подава ръка, за да ти помогне да излезеш от калта. Човек, който едновременно е зад теб (пази ти гърба), пред теб (издърпва те от кризите), до теб (подкрепя те във всичко)."" Пак повтарям - има само едно приятелство за мен - истинското - това между пичовете. Smile


    Лили. написа:
    Това си е съюз на две души.

    Да, души обвити в черупки, които се разделят на два пола.
    Върнете се в началото Go down
    Лили.
    Moderator
    Moderator
    Лили.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2243
    Location : Пловдив
    Интереси : *ньо.
    Рейтинг : 33
    Registration date : 19.05.2009

    Приятелство между двата пола - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола - Page 2 EmptyВто 02 Фев 2010, 20:07

    Аха..и няма истинско приятелство между момиче и момче, така ли?
    Върнете се в началото Go down
    CrazY
    Rockplacer
    Rockplacer
    CrazY


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 2380
    Location : ПЛОВДИВ
    Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
    Рейтинг : 82
    Registration date : 15.12.2008

    Приятелство между двата пола - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола - Page 2 EmptyВто 02 Фев 2010, 20:09

    Точно така.
    Върнете се в началото Go down
    Лили.
    Moderator
    Moderator
    Лили.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2243
    Location : Пловдив
    Интереси : *ньо.
    Рейтинг : 33
    Registration date : 19.05.2009

    Приятелство между двата пола - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола - Page 2 EmptyВто 02 Фев 2010, 20:11

    Не съм съгласна, но както казват хората: "Всеки с мнението си." (:
    Върнете се в началото Go down
    Wicked Child
    Advanced
    Advanced
    Wicked Child


    Брой мнения : 191
    Рейтинг : 0
    Registration date : 23.11.2009

    Приятелство между двата пола - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола - Page 2 EmptyВто 02 Фев 2010, 22:46

    То имаше и продължение на поговорката...
    Единственият случай, в който полът може да бъде изключен е, ако и двете страни са асексуални. Иначе си е фактор. Например, ако предложа на най-добрата си приятелка да направи тройка с още едно момиче и с мен, няма да се съгласи. Но, ако предложа същото на най-добрия си приятел, ще попита само какви презервативи да вземе.
    Върнете се в началото Go down
    fonix
    Rockplacer
    Rockplacer
    fonix


    Male
    Age : 38
    Брой мнения : 770
    Location : Sofia
    Интереси : Колоездене и Обикаляне по чукари
    Рейтинг : 15
    Registration date : 09.09.2008

    Приятелство между двата пола - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола - Page 2 EmptyСря 03 Фев 2010, 01:34

    Немезида написа:
    Сексът прецаква приятелството! Различно е. Не можеш да гледаш на един човек по същия начин след като веднъж вече си спал с него.

    Всяко неудовлетворено желание, прецаква приятелството. Сексът е просто едно от тях.

    Crazy написа:
    Знаеш, че на мен примерно можеш да ми споделиш коя харесваш, какво й мислиш, как си се напил миналата вечер и колко си повръщал? Би ли споделил подобни неща на някое момиче?
    Ще ми повярваш ли, ако ти кажа, че вече съм го правил Smile
    Всъщност има неща, които съм споделял само с момичета, защото с тях се чувствам по-спокоен, че няма да бъда съден. Има неща, които просто не съм сигурен кой как ще ги приеме, особено мъжете.
    Има едно понятие наречено мъжка чест и достойнство и то пречи да се споделят определени неща ... или поне на мен пречи Confused

    Цитат :
    Просто с момиче не можеш да гледаш мач и да пиеш бира, да си говорите за мадами и за обикновенните мъжки свинщени и тн... Пък ако може, провери пак дали е момиче...
    Точно 'мъжките' неща ... Аз примерно не харесвам футбол и подяволите дори нямам идея какво другите му харесват.
    Не си падам по разговори за коли. Честно да си кажа освен жените, нито една друга тема от 'мъжките' стандартни теми не ми допада. А за свинщините ... просто не познаваш правилните момичета Smile не всички са принцеси tongue_smile Тук всичко опира, до тава ти как се чувстваш и как възприемаш човекът до себе си.

    Лили. написа:
    Да имаш човек, който е до теб и в добро, и лошо. Винаги ти подава ръка, за да ти помогне да излезеш от калта. Човек, който едновременно е зад теб (пази ти гърба), пред теб (издърпва те от кризите), до теб (подкрепя те във всичко). Знаеш, че можеш да му споделиш най-съкровеното си, без притеснение, без страх, че някой друг ще го разбере. Без проблем да разкриеш истинската си същност пред него.

    Това не е приятелство ... това е любов и то в един от най-чистите си себеотрицателни варианти. Страхът за себе си е едно от най-трудните неща за подтискане. Да разкриеш същността си без страх, означава пълно доверие и вяра в другият.

    Wicked Child написа:
    Например, ако предложа на най-добрата си приятелка да направи тройка с още едно момиче и с мен, няма да се съгласи. Но, ако предложа същото на най-добрия си приятел, ще попита само какви презервативи да вземе.
    Това е различна ситуация Smile Тук опираме до манталитета на хората и разбиранията им за морал и освободеност.

    По тази логика, момичетата са по-добри приятелки помежду си защото, шанса ако едната предложи на другата тройка с още 1 момиче да откаже е по-малък, от колкото ако момче предложи на момче тройка с друго biggrin

    Малко преувеличих примера, но за мен твоят е точно толкова безсмислен. А ако приятелят ти не харесва момичета примерно, пак ли си убеден, че ще пита колко презерватива да носи ?

    Не смесвайте грешно нещата.
    Върнете се в началото Go down
    Wicked Child
    Advanced
    Advanced
    Wicked Child


    Брой мнения : 191
    Рейтинг : 0
    Registration date : 23.11.2009

    Приятелство между двата пола - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола - Page 2 EmptyСря 03 Фев 2010, 06:09

    fonix написа:


    Wicked Child написа:
    Например, ако предложа на най-добрата си приятелка да направи тройка с още едно момиче и с мен, няма да се съгласи. Но, ако предложа същото на най-добрия си приятел, ще попита само какви презервативи да вземе.
    Това е различна ситуация Smile Тук опираме до манталитета на хората и разбиранията им за морал и освободеност.

    По тази логика, момичетата са по-добри приятелки помежду си защото, шанса ако едната предложи на другата тройка с още 1 момиче да откаже е по-малък, от колкото ако момче предложи на момче тройка с друго biggrin

    Малко преувеличих примера, но за мен твоят е точно толкова безсмислен. А ако приятелят ти не харесва момичета примерно, пак ли си убеден, че ще пита колко презерватива да носи ?

    Не смесвайте грешно нещата.

    А манталитетът на хората въобще не е важен в едно приятелство и няма нищо общо с техния пол?
    Върнете се в началото Go down
    something_from_hell
    Newbie
    Newbie
    something_from_hell


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 85
    Location : Плевен
    Интереси : мотаене из града, музика, кецове, раници :Д ^^
    Рейтинг : 0
    Registration date : 11.11.2009

    Приятелство между двата пола - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола - Page 2 EmptyЧет 17 Юни 2010, 08:01

    Определено е възможно - един от най- добрите ми приятели е момче и бих казала, че с него се разбираме от първия път когато се срещнахме- за сега за 8 години откак сме приятели нито веднъж не сме се сдърпвали или карали за каквото и да е (:
    Върнете се в началото Go down
    New Age Messiah
    Great
    Great
    New Age Messiah


    Male
    Age : 28
    Брой мнения : 307
    Location : Пловдив
    Интереси : Търсене на нещо по-голямо
    Рейтинг : 9
    Registration date : 23.05.2010

    Приятелство между двата пола - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола - Page 2 EmptyЧет 17 Юни 2010, 12:06

    При приятелство между момче и момиче в някои случаи момчето си има задна цел .
    Върнете се в началото Go down
    dragons_eat_apples!!
    Unique
    Unique
    dragons_eat_apples!!


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 809
    Location : Плевен
    Интереси : RAZER <3 ( и да, това се пише с &quot;е&quot; ) XD
    Рейтинг : -2
    Registration date : 17.01.2010

    Приятелство между двата пола - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола - Page 2 EmptyЧет 17 Юни 2010, 13:02

    never give up написа:
    При приятелство между момче и момиче в някои случаи момчето си има задна цел .

    Хахх... мъже biggrin
    С най-добрия ми приятел редовно си говорим за секс, перверзнотии и прочее и пак сме си приятели.
    Знае абсолютно всичките ми тайни, както и аз неговите, а това че от край време има привличане между двата противополжни пола е друг въпрос. Wink
    Върнете се в началото Go down
    Немезида
    Кака
    Кака
    Немезида


    Female
    Age : 36
    Брой мнения : 1809
    Location : in his heart
    Интереси : Ania
    Рейтинг : 61
    Registration date : 31.01.2009

    Приятелство между двата пола - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола - Page 2 EmptyЧет 17 Юни 2010, 13:06

    Добре...след почти 5 месеца живот с 4 момчета в един апартамент съм склонна да си променя мнението. Весело е, забавно е и нямаме никакви такива проблеми. Страхотни дружки са. biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Приятелство между двата пола - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола - Page 2 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Приятелство между двата пола
    Върнете се в началото 
    Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Архив-
    Идете на: