RockPlace
Какво чакаш? Влизай!

ИндексPortal with galGalleryВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
MeTaLmAsTeR
Advanced
Advanced

Male
Брой мнения : 192
Интереси : Засега се изчерпват с пороците и хубавата музика
Рейтинг : 0
Registration date : 02.02.2010

ПисанеЗаглавие: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Сря 17 Фев 2010, 09:57

First topic message reminder :

Принципно романтиката е велико нещо,ама аз не смятам,че е най-успешният метод.Малко момичета вече я възприемат.Аз лично съм фен на романтиката,но вече не ми върши работа,пък и когат те режат е по-болезнено след такъв жест
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

АвторСъобщение
(s)Ain't
Rockplacer
Rockplacer

Female
Брой мнения : 975
Рейтинг : 21
Registration date : 12.11.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Чет 18 Фев 2010, 18:42

Бавен_Клошар написа:
Криси како. Никога не съм си сдържал емоциите. Никога не съм прикривал чуствата си, за да съм супер якия и мощен метъл (примерно). (а за да не разбере някоя, че я харесвам, но това е съвсем друга тема.

Ти си различен, какиното. Да има повече такива като тебе, хич нямаше да ни е зле. Аз говорих по-общо, не съм намесвала изключенията като цяло =)
Лили.
Global Moderator
Global Moderator

Female
Брой мнения : 2241
Интереси : *ньо.
Рейтинг : 33
Registration date : 19.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Чет 18 Фев 2010, 20:17

Присъединявам се към горните мнения - непринудената романтика е най-сладка.

Ania написа:
Обичам романтиката и съм безнадежден романтик.
Жоро
Rockplacer
Rockplacer

Male
Брой мнения : 1144
Registration date : 02.10.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Чет 18 Фев 2010, 21:08

Романтик съм до толкова, до колкото можете да си представите, но все пак съм на един хал от много време "Once I had the world, but now I've got no one.Once I had this world, but now I've lost it all" Изобщо, ама изобщо не ми пука от мнението на мъжкото поколение и женското, ако ще за гей да ме мислят могат да си го по наврат в четиризвучието, важното за мен е да прилагам възможно най-много внимание,искреност и откровеност към желаният човек! Romantizm is the answer!
Илмари
Rockplacer
Rockplacer

Male
Брой мнения : 1492
Интереси : интересни
Рейтинг : 9
Registration date : 24.01.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Съб 20 Фев 2010, 12:15

Ania написа:
Обичам романтиката и съм безнадежден романтик.

..в добавка че и съм отчаян романтик. biggrin
Johnny Alister
Fan
Fan

Female
Брой мнения : 403
Интереси : музика, спорт,езици , актьорско майсторство, изобразително изкуство
Рейтинг : 1
Registration date : 02.12.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Съб 20 Фев 2010, 20:50

И аз спадам към романтиците. Впечатляват ме момчета, които умеят да правят такива жестове. За съжаление нещо толкова мило често се превръща в лицемерие и демонстрации. Ако истински държиш на някого няма нужда от постоянно парадиране. Мисля, че когато наистина изпитваш чувства, романтичните жестове са съвсем естесвени...непринудени, непланирани, просто за да подариш усмивка на любимия човек, да засвидетелстваш любовта си, да го накараш да се почувства обичан и уникален... Smile
Mell Ancholia
Newbie
Newbie

Female
Брой мнения : 88
Registration date : 08.02.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Съб 20 Фев 2010, 21:02

Johnny Alister написа:
Впечатляват ме момчета, които умеят да правят такива жестове.
Само момчета ли? .. Ashamed

Иначе и аз съм романтичка.Обичам романтичните жестове към мен, но повече обичам аз да правя такива. Чувствам се щастлива, когато правя човекът до мен щастлив. Smile
dragons_eat_apples!!
Unique
Unique

Female
Брой мнения : 809
Интереси : RAZER <3 ( и да, това се пише с &quot;е&quot; ) XD
Рейтинг : -2
Registration date : 17.01.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Съб 20 Фев 2010, 21:45

Зависи от индивидуалното разбиране на всеки човек. За мен лично е супер сладко но..
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia

Male
Брой мнения : 4510
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 129
Registration date : 13.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Съб 20 Фев 2010, 22:40

Обичам романтиката,но не винаги ^ ^
Старая се само за някои които ме вдъхновява ^ ^ които ми кара сърцето да тупа силно и да се чуствам като малко дете
Биби
Rockplacer
Rockplacer

Female
Брой мнения : 578
Интереси : рисуване и спорт
Рейтинг : 5
Registration date : 08.11.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Вто 22 Мар 2011, 18:06

Романтика...^^ Обичам я!
Наистина има хора, които я изполават като "най-лесният начин за зарибявка", но винаги ме е радвало да видя (примерно) момче с роза в ръка, чакащо своето момиче. Ако на мен ми подарят цвете, ще съм толкова трогната, че сигурно ще ми омекнат краката и ще се разтопя. biggrin
Яд ме е само за това, че днес много малка част от хората мислят като мен...повечето се сещат да бъдат романтични на определени дати, 14 февруари примерно. За това мразя този празник и си празнувам моя си с чаша вино в ръка. ;д
Романтиката и дребните жестове са още един начин да ПОКАЖЕШ на човека до себе си, че го обичаш. ^^ <3
Missy
Great
Great

Female
Брой мнения : 386
Registration date : 30.11.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Нед 08 Май 2011, 16:45

Има много хора, които мислят романтиката за отживелица, но според мен винаги ще я има. Всеки има различни виждания за романтиката. Аз лично съм романтичка и то голяма :Д
Йен
Rockplacer
Rockplacer

Female
Брой мнения : 1260
Интереси : Adventures~
Рейтинг : 20
Registration date : 28.09.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Нед 08 Май 2011, 16:54

"отживелица или най-лесният начин за зарибявка"
... че кое му е лесното ??? Като гледам на повечето момчета похватите са "Ай да правим секс" biggrin
А романтиката е "лесен начин за зарибявка" когато момичетата сме още глупави и наивни и вярваме в принцове в бели доспехи.

Аз съм си заклет романтик и още очаквам деня, в който момче ще дойде до прозореца ми и ще мята камъчета...

Вилито
Rockplacer
Rockplacer

Female
Брой мнения : 1745
Интереси : музика (:
Registration date : 12.06.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Нед 08 Май 2011, 17:09

За мен романтиката не е нито отживелица, нито пък лесен начин за зарибявка Smile
Романтиката е далеч от тези неа Smile
Да те накарат да се почувстваш специален и единствен не е оттживелица.
Така, че романтика винаги е си има докато има свестни мъже Smile
Йен
Rockplacer
Rockplacer

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Нед 08 Май 2011, 17:19

А и не е задължително да има мъж, че да е романтично. Чувствам се прекрасно като си запаля свещи в нас, ям шоколадов сладолед или ягоди и слушам нещо old school. ^^ Това също си е романтично. Сама да си гледам звездите ми е приятно, сама ще си подарявам и цветя... накрая сама ще си мятам и камъчето по прозореца ;D
Вилито
Rockplacer
Rockplacer

Female
Брой мнения : 1745
Интереси : музика (:
Registration date : 12.06.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Нед 08 Май 2011, 17:27

Да ти кажа честно, понякога мъжете малко скапват романтиката.
Както викаш ти шоколадов сладолед и ягоди и музика или някой романтичен филм си става идеално (:
Мо7о_ейнджъл
Legendary
Legendary

Female
Брой мнения : 1325
Рейтинг : 40
Registration date : 12.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Нед 08 Май 2011, 19:02

Романтиката не е само, за да се чувстваш желана. Кара те да ти е приятно, отпуснато, без излишно натоварване и проблемите от ежедневието, поставя ги на заден план и както вика Сирмето.. романтиката може и сам да си я създадеш. ^^
StormCrow
Ultimate Rockplacer
Ultimate Rockplacer

Male
Брой мнения : 722
Интереси : Нииияу! Rockplace!
Рейтинг : 2

ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Пон 09 Май 2011, 10:53

Романтиката е нещо много силно. Обаче това, което се случва по-често е че тя бива използвана като оръжие. Просот едно средство за един загорял тип да стигне до целта си. Ромнтиката за мен е подарък. Силата й не е за злоупотребяване, използвам я единствено за да накарам човека до мен да усети, колко е специален за мен.
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia

Male
Брой мнения : 4510
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 129
Registration date : 13.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Пон 09 Май 2011, 16:59

Романтиката не е да режиш кашкавал и да ядеш biggrin ...
Това го могат много малко хора и още по-малко го заслужават ..
Лили.
Global Moderator
Global Moderator

Female
Брой мнения : 2241
Интереси : *ньо.
Рейтинг : 33
Registration date : 19.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Нед 05 Юни 2011, 11:48

То, че е супер лесният начин за зарибявка, така е, но пък си проличава кога е наистина и кога - не. Фалшът много прозира.
New Age Messiah
Great
Great

Male
Брой мнения : 304
Интереси : Автомобили с душа, Tōge шофиране и скорост.
Рейтинг : 8
Registration date : 23.05.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Нед 05 Юни 2011, 13:48

Романтика !?
Всеки има, различни разбирания за нея, романтика не е само, да пееш и да мяташ камъчета по прозореца на любимата или да и подаряваш розички и шоколадови бонбонки, романтиката, според мен, е най - добрият начин по който можеш да покажеш чувствата към любимата и романтиката в никакъв случай не е отживелица, но романтиката може много умело да се използва като оръжие, и то много жестоко оръжие, но са малцина тези които го владеят .
Йен
Rockplacer
Rockplacer

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Нед 05 Юни 2011, 20:48

Bryan написа:
Романтиката не е да режиш кашкавал и да ядеш biggrin ...
Това го могат много малко хора и още по-малко го заслужават ..

Тц. Това означава ли, че смееш да съдиш хората и да даваш определение за всеки от тях? Аз не съм срещнала човек, който да не заслужава да бъде обичан. Ама.... мое мнение. "Всички сме еднакви и всеки ще лети."
Ellie
Fan
Fan

Female
Брой мнения : 404
Интереси : майка ти
Registration date : 14.08.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Пон 06 Юни 2011, 17:14

never give up написа:
романтиката, според мен, е най - добрият начин по който можеш да покажеш чувствата

А това е различно за всеки и няма как да бъде отживелица, защото далеч не съвпада само с розови сърчица и гледане на звездите по цели нощи. Не е отминало времето да обичаш някого и да му кажеш колко е важен за теб.
Jmjdbdttkksss
Newbie
Newbie

Female
Брой мнения : 19
Registration date : 22.12.2011

ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Пет 06 Яну 2012, 21:54

В истинската романтика според мен няма нищо лошо. Лошото е, че с времето се е развила склонност да се злоуптребява с нея и се е превърнала в синоним на думата „лигня“ за повечето хора.
Г-жата ни побългарски много често ни повтаряше, че представата на хората за романтиката като цяло е тотално погрешна, че тя не е вечеря на свещи и т.н. и дори, че не е нужно нещо да е свързано с любов, за да се нарече романтично. Че това е просто нещо, което не се случва в ежедневието, което е необикновено.
Но ще се придържам към темата за любовта. Ако под романтика се има предвид първите пет банални неща, за които се сетите като чуете тази дума, тогава не съм романтична.
Не.
За мен романтиката е нещо вълшебно и неповторимо. Което прави ежедневието и изобщо живота - красив. Нещо, което ще помните дълго време след това.
Това е.
Ania
Global Moderator
Global Moderator

Female
Брой мнения : 2009
Интереси : pizza
Рейтинг : 80
Registration date : 14.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Съб 07 Яну 2012, 19:36

Романтика - най-лесният начин да свалиш гащичките на едно момиче.
15 минути мислех как да не се изразя грубо....

Но иначе какво е романтика? Мани вечерята в скъп ресторант, стоте рози и цигулката, която ти свири на ушенце. Романтиката е даденият човек да знае какво харесва другият и да му го показва със сладки жестове.
Пример от любимия ми сериал:

А той й казва "Боядисах я черна, защото знам, че не обичаш нормални неща"

Не е ли романтично?

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   

Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2