RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Liar Game (Игра на лъжци)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
BaJaNaKa
Advanced
Advanced
BaJaNaKa


Male
Age : 30
Брой мнения : 136
Location : Varna (В някоя кръчма)
Интереси : Алкохол
Рейтинг : 0
Registration date : 27.02.2010

Liar Game (Игра на лъжци) Empty
ПисанеЗаглавие: Liar Game (Игра на лъжци)   Liar Game (Игра на лъжци) EmptyНед 28 Фев 2010, 22:10

Чесно казано аз не съм от най-големите фенове на сериалите, но този е един от тези който наистина следя с интерес. Жалкото е, че не е поредната холивудска продукция и не е толкова популярен, но за сметка на това нашите жълти събратя са пуснали един наистина касов сериял.Liar Game (Игра на лъжци) Liargamejdramacover Ето и линк да си изтеглите първия сезон http:**********

EDIT: Премахнат торент.

CrazY <--
Върнете се в началото Go down
VampireHeart
Legendary
Legendary
VampireHeart


Female
Age : 27
Брой мнения : 1202
Location : Пловдив
Интереси : RockPlace
Рейтинг : 0
Registration date : 24.10.2009

Liar Game (Игра на лъжци) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liar Game (Игра на лъжци)   Liar Game (Игра на лъжци) EmptyНед 28 Фев 2010, 23:51

Ммм... и понеже не си пуснал инфо :
Канзаки Нао е невероятно доверчиво и искрено момиче, което често става жертва на собствента си наивност. Но нито една от злощастните й неволи не може да се сравни с това, което й се случва един ден, когато без да иска бива въвлечена в опасна игра на лъжи и измами. Победителят в нея получава солидна парична награда, а загубилият се нагърбва с непосилния дълг от 100 млн. йени. Поради изключителното си лековерие, тя лесно е измамена и дължи огромната сума на мистериозна организация, наричаща себе си "Секретариатът". А те смятат да съберат дълга на всяка цена, независимо от средствата, до които трябва да прибегнат. Безкрайно отчаяна, тя решава да се обърне за помощ към единствения човек, който изглежда способен да й помогне - гениалният измамник Акияма Шин'ичи.
Върнете се в началото Go down
ChrissAngeL
Newbie
Newbie
ChrissAngeL


Male
Age : 29
Брой мнения : 34
Location : Плевен
Рейтинг : 0
Registration date : 01.09.2010

Liar Game (Игра на лъжци) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liar Game (Игра на лъжци)   Liar Game (Игра на лъжци) EmptyСря 01 Сеп 2010, 23:49

Хубав сериял е.Кефи ме!Само малко Нао ме дразни на моменти,но всичко е на 6! biggrin
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Liar Game (Игра на лъжци) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liar Game (Игра на лъжци)   Liar Game (Игра на лъжци) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Liar Game (Игра на лъжци)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace :: ИНТЕРЕСИ И ХОБИТА :: Кино-
Идете на: