RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда

Go down 
+11
Железен
Fr0st NoVa
Bryan
Adept
Imperial
AxL
Илмари
pi4estiq
D(emo)n_Hunter
Доцент Бинева
Ania
15 posters
АвторСъобщение
Ania
Moderator
Moderator
Ania


Female
Age : 30
Брой мнения : 2011
Location : Wonderland
Интереси : pizza
Рейтинг : 80
Registration date : 14.07.2008

Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда Empty
ПисанеЗаглавие: Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда   Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда EmptyЧет 04 Мар 2010, 05:04

Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда DSC_martenici_perla-300x203



Инджи и Мехмед са хитовите мартеници, с които хасковлии ще се кичат на може би единствения изцяло български народен празник-1-ви март. Обичая по закичване на мартеници започва през вековете само в земите населявани от българи. С редки изключения така е и днес.



Продължава тенденцията моделите мартеници да копират злободневни събития. Такова е хитовия турски сериал „Перла” чиито герои Инджи и Мехмед греят по сергиите на хасковския мартенски базар. Според продавачите-тези модели са и най купуваните. Популярна е и мартеничката усукана под формата на октопод. Тя е изработена в чест на станалата вече легендарна акция на полицията с кодово название „Октопод” серщу организираната престъпност. Другите две популярни акции”наглите” и „факирите” били невъзможни за онагледяване, не скриха разочерованието си производители и продавачи.



Миналогодишния хит-Баба Яга почти липсва по сергиите. Тоталната излагация на футболните ни отбори5, пък изхвърлиха от мартенските артикули гривничките с надпис „ЦСКА” и „Левски”. Цените на мартениците варират от 20 ст до 5 лв. Разбира се има и такива които се поставят в жилищата за цялостна защита срещу уроки и зли сили. Те могат да се намерят и за 20 лв.

28-02-2010


Crazyzu


Последната промяна е направена от Ania на Пет 05 Мар 2010, 08:02; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Доцент Бинева
Rockplacer
Rockplacer
Доцент Бинева


Female
Age : 29
Брой мнения : 1071
Location : Асеновград
Интереси :
Рейтинг : 0
Registration date : 26.07.2009

Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда   Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда EmptyЧет 04 Мар 2010, 15:04

Моляяя Oo , стига бее, това вече е тъпо... А и мила моя мацке, това си го писала два пъто красавице biggrin
Върнете се в началото Go down
D(emo)n_Hunter
Moderator
Moderator
D(emo)n_Hunter


Female
Age : 32
Брой мнения : 3541
Location : Плевен
Интереси : хирургия
Рейтинг : 94
Registration date : 10.11.2008

Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда   Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда EmptyЧет 04 Мар 2010, 15:33

Глупаво е на този български празник хората да ледат да изкарат повече пари по този нелеп начин. Аз лично не го приемам.
Върнете се в началото Go down
pi4estiq
Great
Great
pi4estiq


Male
Age : 28
Брой мнения : 243
Location : The Town of mainite
Рейтинг : 0
Registration date : 25.12.2009

Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда   Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда EmptyЧет 04 Мар 2010, 15:35

Инджи да ме хване за.. А мИхмед няма да го.., че ще му достави удоволствие.. Цц тъпи турски сапунки. Толкова мн се дразня къде ли ги няма и кога ли ги няма. Хубаво, че вчера даваха някъв концерт на Слави Трифонов, а не онея турци, все пак беше 3-ти Март щях да се зачудя докъде им стига глупоста!
Върнете се в началото Go down
Илмари
Rockplacer
Rockplacer
Илмари


Male
Age : 31
Брой мнения : 1492
Location : Пловдив
Интереси : интересни
Рейтинг : 9
Registration date : 24.01.2009

Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда   Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда EmptyЧет 04 Мар 2010, 21:07

Аз ония ден видях няква пича..женена явно с детето си беше, и имаше снимка на мехмед в портфейла си... Blink
Върнете се в началото Go down
AxL
Great
Great
AxL


Male
Age : 29
Брой мнения : 376
Location : Пловдив
Рейтинг : 2
Registration date : 19.01.2010

Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда   Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда EmptyЧет 04 Мар 2010, 21:09

Лол!Т'ва вече е прото тъпо.. Що хората са радват на тия турски сериали? Според мен няма логика..
Върнете се в началото Go down
Imperial
Rockplacer
Rockplacer
Imperial


Male
Age : 28
Брой мнения : 1348
Location : Пловдив
Интереси : Музика... свирене на китара (бас, ритъм, акустична, соло) и РокПлейс
Рейтинг : 3
Registration date : 19.12.2009

Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда   Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда EmptyЧет 04 Мар 2010, 22:02

ПРОСТОТИЯЯЯЯ Zip
Върнете се в началото Go down
pi4estiq
Great
Great
pi4estiq


Male
Age : 28
Брой мнения : 243
Location : The Town of mainite
Рейтинг : 0
Registration date : 25.12.2009

Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда   Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда EmptyЧет 04 Мар 2010, 23:33

Imperial написа:
ПРОСТОТИЯЯЯЯ Zip

Мнооого ясно!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда   Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда EmptyПет 05 Мар 2010, 09:46

Тотална простотия....АТАКА правилно разлепиха тея плакати "НЕ ИСКАМЕ ТУРЦИЯ В ЕС" menace
Върнете се в началото Go down
Adept
Rockplacer
Rockplacer
Adept


Male
Age : 30
Брой мнения : 1904
Location : Чирпан
Интереси : Deathcore/Core/Scream
Рейтинг : 3
Registration date : 10.11.2009

Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда   Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда EmptyПет 05 Мар 2010, 14:05

D(emo)n_Hunter написа:
Глупаво е на този български празник хората да ледат да изкарат повече пари по този нелеп начин. Аз лично не го приемам.

И аз.. твърде глупаво е!
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда   Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда EmptyПет 05 Мар 2010, 16:03

Цитат :
български народен празник-1-ви март.
Попринцип офицялно такъв празник няма,просто ни е си го празнуваме ^^
А тъпите турци си играят с здравните книжки...
Върнете се в началото Go down
pi4estiq
Great
Great
pi4estiq


Male
Age : 28
Брой мнения : 243
Location : The Town of mainite
Рейтинг : 0
Registration date : 25.12.2009

Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда   Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда EmptyПет 05 Мар 2010, 19:42

Arlong написа:
Тотална простотия....АТАКА правилно разлепиха тея плакати "НЕ ИСКАМЕ ТУРЦИЯ В ЕС" menace

А така само Атака и Волен! Може малко и да се превземат, ама поне няа да ги пуснат тея боклуци и Дуганчу!
Върнете се в началото Go down
Fr0st NoVa
Fan
Fan
Fr0st NoVa


Female
Age : 30
Брой мнения : 593
Location : Пловдив
Интереси : музика, фантастика(литература)
Рейтинг : 1
Registration date : 21.11.2009

Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда   Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда EmptyПет 05 Мар 2010, 19:47

''Перла'',''Листопад''...Тези тъпи турски сапунки не ги гледат само бабите ами и младите...От класа ми са супер запалени... (То да бяха само от там...) o_0
Върнете се в началото Go down
pi4estiq
Great
Great
pi4estiq


Male
Age : 28
Брой мнения : 243
Location : The Town of mainite
Рейтинг : 0
Registration date : 25.12.2009

Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда   Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда EmptyПет 05 Мар 2010, 19:49

Fr0st NoVa написа:
''Перла'',''Листопад''...Тези тъпи турски сапунки не ги гледат само бабите ами и младите...От класа ми са супер запалени... (То да бяха само от там...) o_0

Де да бяха само тези двата.. Преди месец квото и да пусна в колкото и часа да е само манафски глупости! Направо побеснях..
Върнете се в началото Go down
Fr0st NoVa
Fan
Fan
Fr0st NoVa


Female
Age : 30
Брой мнения : 593
Location : Пловдив
Интереси : музика, фантастика(литература)
Рейтинг : 1
Registration date : 21.11.2009

Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда   Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда EmptyПет 05 Мар 2010, 19:56

Мда,за жалост са доста повече от тези двата... ;[
Върнете се в началото Go down
Железен
Ultimate Rockplacer
Ultimate Rockplacer
Железен


Male
Age : 32
Брой мнения : 1441
Location : Пловдив
Интереси : Слово, праведна музика и красивото в живота
Рейтинг : 62
Registration date : 07.06.2009

Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда   Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда EmptyСъб 06 Мар 2010, 18:43

Ако бях държавен глава, щях да повторя за момент Петър Младенов, мисля е точно по-случая...
Върнете се в началото Go down
Руто
Administrator
Administrator
Руто


Male
Брой мнения : 3990
Location : Пловдив
Интереси : Езици, философия, психология
Рейтинг : 313
Registration date : 17.07.2008

Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда   Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда EmptyСъб 06 Мар 2010, 19:11

Които думи са: "Май е най-добре да пуснем танковете".
Върнете се в началото Go down
silian
Banned
silian


Female
Age : 30
Брой мнения : 139
Location : Плевен
Рейтинг : 0
Registration date : 23.02.2010

Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда   Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда EmptyСъб 06 Мар 2010, 20:19

Мехмед и Инджи... Ужас... С манията по Хана Монтана и целия фурор от рекламни стоки-по-разбирам, ама па за тая турска простотия?! Безработните лелки кой знае колко са се охарчили тая година... То не бяха календари, то не са мартеници, то не е чудо... На всички им писна вече!
Върнете се в началото Go down
Gunslinger^^
Rockplacer
Rockplacer
Gunslinger^^


Female
Age : 28
Брой мнения : 1450
Location : Пловдив
Рейтинг : 11
Registration date : 20.04.2009

Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда   Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда EmptyСъб 06 Мар 2010, 21:50

...нямам думи
Наистина просто вече прекаляват,но най-лошото е,че реално погледнато нищо не може да се направи,имам предвид,че все едно да се мрънка,защо има в прайм тайма има американски сериали и т.н. Вярно е тъпи са,безмислени са и т.н. Но по тая логика трябва да спрат и американските сериали..Просто за жалост няма как да се спрат..
Върнете се в началото Go down
Thrak
Newbie
Newbie
Thrak


Male
Age : 37
Брой мнения : 23
Location : Варна
Интереси : музика
Рейтинг : 0
Registration date : 04.03.2010

Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда   Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда EmptyВто 09 Мар 2010, 01:27

Ще ми се да си мисля, че фурора около турските сериали ще отмине, както преди около 10 г. отмина този на латиноамериканските. Но пък ми се струва, че маанетата заемат голяма част от програмното време на телевизиите и вече започна да втръсва. А пък интересното е, че съм приказвал с хора, които разправят че ги дразнели толкова много сериали, но в същото време продължават да ги гледат. В тези сериали живота на турците е представен толкова изкривено и нямащ нищо общо с реалността.

То, не само мартеници, а и преди това съм виждал календари, тетрадки, дъвки и всякакви други мити стоки с лика на турски актьори. По принцип не съм расист, но пък не мисля че е необходимо така да се натрапват в живота ни продукции от дадена държава, без значение коя е тя. Та нали по едно време bTV излъчваха доста често немски филми, а пък Германия принципно не са кой знае колко големи майстори в киното. Така че мисля, че всичко опира до кинти. От Турция ни дават евтино, ако не и без пари сериалите си, нашите ТВ печелят от това доста, тъй като турските сериали имат рейтинг, но и от Турция печелят, тъй като си рекламират държавата.

С изключение на новините и някой що-годе интересен филм, почти не гледам ТВ. То, при това "разнообразие" в ефира какво да гледам?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда   Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда Empty

Върнете се в началото Go down
 
Инджи и Мехмед убиват Пижо и Пенда
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace ::   :: Архив-
Идете на: