RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ!

Go down 
+13
littleMICROBE
Немезида
Хаджи
deathrose
Лили.
D(emo)n_Hunter
Bryan
Gunslinger^^
Жоро
Adept
MeTaLmAsTeR
Missy
eMm
17 posters
АвторСъобщение
eMm
Administrator
Administrator



Female
Age : 31
Брой мнения : 2138
Location : Варна
Интереси : Photography
Рейтинг : 22
Registration date : 06.01.2009

НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! Empty
ПисанеЗаглавие: НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ!   НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! EmptyПон 08 Мар 2010, 20:38

Скъпи варненци, виждаме, че има проблем, и той не е никак малък. По време на разговора ми с Геш по темата ни хрумна нещо, а Аня помогна за дооформянето му. Имам разрешение от Администрацията, за това НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ, ето ги нашите правила от днес нататък:


Аз съм РокПлейсър, когато:

1. Зачитам йерархията във форума.
1.1 Мнозинството винаги печели и ако аз не съм в него няма да се цупя.
1.2 Знам си годинките, знам си и вечерния час. Никой не е длъжен да носи отговорност за мен.

2. Намалям децибелите до минимум.

3. Не показвам на обществени места как мама и тати са ме разлигавили.

4. Не превръщам RockPlace в LovePlace. Това е форум за хора с общи интереси и предпочитания за музиката, а не агенция за запознанства.

5. Това, че мама ми е дала 5, а не 6 лева, не е основателна причина да пребия някого до смърт. Моля оставете личните си проблеми настрана. Освен,че не сме LovePlace, не сме и PsychiatryPlace. Ако толкова жестоко се нуждаете да поговорите с някого, сме винаги насреща, но не и за физическо разтоварване.

6. Всяка вечер по десет пъти ще повтарям, че сервитьорките в заведенията не са слуги и не са длъжни да ми угаждат на малкия акъл.

7. Излизам с RockPlace, не с мама => трябва сам да си платя сметката.

8. Ако не съм дал пари, не гепам от чинията на ближния, освен ако не ме е почерпил.

9. Доказвам, че не страдам от Битов Алкохолизъм през пубертета и осъзнавам колко смешен/смешна съм отстрани.

10. Party Time – Обичам да се забавлявам с нашия свят, нашите правила и нашите приятели.



Всеки, който се счита за Рокплейсър, би следвало да спазва тези правила.
Върнете се в началото Go down
Missy
Great
Great
Missy


Female
Age : 32
Брой мнения : 386
Рейтинг : 1
Registration date : 30.11.2009

НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ!   НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! EmptyПон 08 Мар 2010, 20:53

Тези правила наистина трябва да се спазват, но не защото са написани като такива във форума, а защото това е правилният начин на държание....
Върнете се в началото Go down
MeTaLmAsTeR
Advanced
Advanced
MeTaLmAsTeR


Male
Age : 30
Брой мнения : 192
Location : Лудницата, рукото, Варна
Интереси : Засега се изчерпват с пороците и хубавата музика
Рейтинг : 0
Registration date : 02.02.2010

НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ!   НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! EmptyПон 08 Мар 2010, 21:09

Съгласен съм с новите правила
Върнете се в началото Go down
Adept
Rockplacer
Rockplacer
Adept


Male
Age : 30
Брой мнения : 1904
Location : Чирпан
Интереси : Deathcore/Core/Scream
Рейтинг : 3
Registration date : 10.11.2009

НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ!   НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! EmptyПон 08 Мар 2010, 21:24

Правилата наистина изразяват доста проблеми, които доста често се нарушават и в ПЛОВДИВ. Браво за труда и се надявам някой да ви чуе!
Върнете се в началото Go down
Жоро
Rockplacer
Rockplacer



Male
Age : 29
Брой мнения : 1144
Location : Стамболийски
Рейтинг : 0
Registration date : 02.10.2009

НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ!   НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! EmptyПон 08 Мар 2010, 21:27

4. Не превръщам RockPlace в LovePlace. Това е форум за хора с общи интереси и предпочитания за музиката, а не агенция за запознанства.

А общите интересни принципно не водят ли до едното флиртуване или нещо повече?
Това е единственото правило към което имам загадка?
The others are fine with me. (:

И само моля за разяснение, не искам нападки.
Върнете се в началото Go down
Gunslinger^^
Rockplacer
Rockplacer
Gunslinger^^


Female
Age : 28
Брой мнения : 1450
Location : Пловдив
Рейтинг : 11
Registration date : 20.04.2009

НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ!   НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! EmptyПон 08 Мар 2010, 21:32

Fenrir написа:
Правилата наистина изразяват доста проблеми, които доста често се нарушават и в ПЛОВДИВ

точно това щях да напиша и аз,особено това с алкохола.. Smile
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ!   НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! EmptyПон 08 Мар 2010, 21:48

Правилата са за варненци не за майни,на вас не ви трябват :р
Които не е съгласен с правилата да си тегли шута ;р
Върнете се в началото Go down
D(emo)n_Hunter
Moderator
Moderator
D(emo)n_Hunter


Female
Age : 32
Брой мнения : 3541
Location : Плевен
Интереси : хирургия
Рейтинг : 94
Registration date : 10.11.2008

НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ!   НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! EmptyПон 08 Мар 2010, 21:50

Надявам се да има ползва от това и хората, които до сега са се държали по неадекватен начин и да осъзнаят, че това се прави за ТЯХ, защото да може да сте си(сме) заедно, а не да се получават разделения.
Върнете се в началото Go down
Лили.
Moderator
Moderator
Лили.


Female
Age : 29
Брой мнения : 2243
Location : Пловдив
Интереси : *ньо.
Рейтинг : 33
Registration date : 19.05.2009

НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ!   НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! EmptyПон 08 Мар 2010, 21:50

Правилата са нужни за целия форум. Проблемите, които са във Варна, ги има навсякъде. (;
Върнете се в началото Go down
deathrose
Moderator
Moderator
deathrose


Male
Age : 33
Брой мнения : 1901
Location : Асеновград
Интереси : Бира
Рейтинг : 15
Registration date : 31.05.2009

НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ!   НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! EmptyПон 08 Мар 2010, 21:57

Съгласен с Лили и с Мирко. Тези правила трябва да са за целия форум. Проблемите, обсъждани последно време в известна степен ги имаше и в Пловдив.
Върнете се в началото Go down
Хаджи
Banned
Хаджи


Male
Age : 29
Брой мнения : 531
Location : Varna
Интереси : Момчилстване
Рейтинг : 7
Registration date : 07.07.2009

НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ!   НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! EmptyПон 08 Мар 2010, 22:04

На мен ми се иска да добавя и едно "Който има проблем с някого да си го изясни лично с него, а не да го прави проблем на форума." И наистина би било добре на форумни да се спре да се говори зад гърбовете на хората...не това е целта на форумните...Който има да казва нещо на някого, да го казва, а не да се плетат интриги...
Върнете се в началото Go down
Немезида
Кака
Кака
Немезида


Female
Age : 36
Брой мнения : 1809
Location : in his heart
Интереси : Ania
Рейтинг : 61
Registration date : 31.01.2009

НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ!   НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! EmptyПон 08 Мар 2010, 22:11

Иванов. написа:
4. Не превръщам RockPlace в LovePlace. Това е форум за хора с общи интереси и предпочитания за музиката, а не агенция за запознанства.

А общите интересни принципно не водят ли до едното флиртуване или нещо повече?
Това е единственото правило към което имам загадка?
The others are fine with me. (:

И само моля за разяснение, не искам нападки.

Има разлика между "нещо повече" и да знеш любовните проблеми и триъгълници, четиригълници, многоъгълници, и любовни трагедии. Някои като се обичат - да се взимат. Аз се радвам на сладки двойки...мразя да знам всеки техен любовен скандал или по-лошо - да ги гледам как се карат. Има неща, които трябва да си останат лични.
Momchil написа:
"Който има проблем с някого да си го изясни лично с него, а не да го прави проблем на форума." И наистина би било добре на форумни да се спре да се говори зад гърбовете на хората...не това е целта на форумните...Който има да казва нещо на някого, да го казва, а не да се плетат интриги...
Върнете се в началото Go down
littleMICROBE
Rockplacer
Rockplacer
littleMICROBE


Female
Брой мнения : 1417
Location : Избушка на курьих ножках, без окон, без дверей.
Интереси : Magical things
Рейтинг : 47
Registration date : 03.08.2008

НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ!   НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! EmptyПон 08 Мар 2010, 22:14

Цитат :
4. Не превръщам RockPlace в LovePlace. Това е форум за хора с общи интереси и предпочитания за музиката, а не агенция за запознанства.
Това малко (даже повече) ме съмнява, че ще се промени... Разбира се, би следвало да не създаваме интриги от това, но не смятам, че има нещо лошо между някои от потребителите да има нещо повече просто приятелство.

За останалите 'правила' съм абсолютно ЗА!
Върнете се в началото Go down
Жоро
Rockplacer
Rockplacer



Male
Age : 29
Брой мнения : 1144
Location : Стамболийски
Рейтинг : 0
Registration date : 02.10.2009

НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ!   НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! EmptyПон 08 Мар 2010, 22:15

Тъжно е, наистина е тъжно, забелязвате ли въобще какво става?Говори се за интриги,проблеми,неразбирателства,лоши отношения и какво ли още не, защо по-дяволите неможем да бъдем това, което някога бяхме, това за което живота си давам?Някой замислял ли се е върху това, че наистина си заслужава да бъдем събрани на едно място толкова много хора и да ни е весело, да си говорим за нашите интереси и за всичко, което ни интересува, а не да си налагаме правила и постоянно да има "черни овци" наистина е тъжно...аз бях до тук спирам да чета,пиша и каквото и да било просто не ми издържат вече нервите..МОЛЯ ВИ, НАИСТИНА ВИ МОЛЯ СЪС ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ, БЪДЕТЕ ТОВА КОЕТО НЯКОГА БЯХТЕ! Дано тези, които го прочетат да ме разберат..

@Плами

Тук съм напълно съгласен със теб, вярвам че не са малки повечето присъстващи в това семейство за да знаят къде и кога се решават проблемчетата, не на главата на хората,не на обществени места, а на някое приятно затворено тихичко местенце и решението излиза на яве. (;
Върнете се в началото Go down
D(emo)n_Hunter
Moderator
Moderator
D(emo)n_Hunter


Female
Age : 32
Брой мнения : 3541
Location : Плевен
Интереси : хирургия
Рейтинг : 94
Registration date : 10.11.2008

НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ!   НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! EmptyПон 08 Мар 2010, 22:20

Когато на едно място има толков амного хора е логично да има сблъсък на интереси, а от там си тръгват и интригите. Да, жалко е, но това може би е нещо, с което трябва да се справим, за да покажем колко единни можем да сме Smile
Върнете се в началото Go down
ben4
Rockplacer
Rockplacer
ben4


Male
Age : 32
Брой мнения : 168
Location : Varna
Рейтинг : 5
Registration date : 04.09.2008

НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ!   НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! EmptyПон 08 Мар 2010, 22:30

Цитат :
4. Не превръщам RockPlace в LovePlace. Това е форум за хора с общи интереси и предпочитания за музиката, а не агенция за запознанства.

В началото го подразбрах грешно , но мисля, че сега вече разбрах какво се е имало предвид. Става дума за това, че да.. нормално е да има различни взаимоотношения и любовни истории, но нека те да не стават общо достояние и да не се оплитат интриги.. надявам се , че правилно съм подразбрал..
Цитат :
2. Намалям децибелите до минимум.
бих го допълнил - на обществено място.. на каквото повечето пъти сме

Иначе подкрепям абсолютно всички правила и смятам, че са нужни. : )))
Върнете се в началото Go down
Лили.
Moderator
Moderator
Лили.


Female
Age : 29
Брой мнения : 2243
Location : Пловдив
Интереси : *ньо.
Рейтинг : 33
Registration date : 19.05.2009

НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ!   НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! EmptyПон 08 Мар 2010, 22:33

Сталин е казал: Има човек — има проблем, няма човек — няма проблем.

Аз пък си мисля, че тук има достатъчно зрели хора, които знаят къде са попаднали. Нека заедно докажам, че този цитат не се отнася и за форума ни.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ!   НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! EmptyПон 08 Мар 2010, 22:45

eMm написа:



Аз съм РокПлейсър, когато:



9. Доказвам, че не страдам от Битов Алкохолизъм през пубертета и осъзнавам колко смешен/смешна съм отстрани.

Всеки, който се счита за Рокплейсър, би следвало да спазва тези правила.

Това ми направи най-голямо впечатление...Доцент Бинева преди около 5 дни в темата за 3ти март спомена нещо за пиене...а на мен ми стана странно как едно МОМИЧЕ на 14 ще пие най-вероятно ДВУЛИТРОВКА, след като няма пълнолетие jawbreaker
Върнете се в началото Go down
eMm
Administrator
Administrator



Female
Age : 31
Брой мнения : 2138
Location : Варна
Интереси : Photography
Рейтинг : 22
Registration date : 06.01.2009

НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ!   НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! EmptyПон 08 Мар 2010, 23:01

Така, за правило 4..бях го написала по друг начин:

4. Не занимаваме всички съфорумници със своите любовни проблеми.
Ако искате да поговорите с някого просто идете се разходете.
РокПлейс не е изповедалня.

Разбирайте го в този смисъл.


Добре е да създаваме връзки и никой няма нищо против влюбените, стига техните проблеми да не се превръщат във наши и да не се плетат интриги.
Върнете се в началото Go down
Adept
Rockplacer
Rockplacer
Adept


Male
Age : 30
Брой мнения : 1904
Location : Чирпан
Интереси : Deathcore/Core/Scream
Рейтинг : 3
Registration date : 10.11.2009

НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ!   НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! EmptyПон 08 Мар 2010, 23:34

Хора, ще ви го кажа в прав текст: Всеки избира с кого да флиртува и с кого не. Всеки един от нас се е регистрирал във форума с нагласата да намери ПРИЯТЕЛИ, сродна душа и компания, която може да си довери най-ценните неща и да споделя с тях. Всички тук сме единни, всеки седи зад страната на другия. Никой във форума не е по-висш от другия. Админ/Модератор/Потребител всички сме хора и сме приятели! Няма значение до каква степен си приятел с другия. Важното е да има форума и да има приятелство между всички нас, а не да се караме за най-малкото и да стават интриги. Loveplace, C*ckplace няма значение... ROCKPLACE му е майката и ние сме заедно и вървим напред да покорим целия интернет с нашата музика и с нашите интереси! Всеки тук копнее да дойде Събота, да се съберът на някакво място, да бъде с приятели от ФОРУМА! Аз лично съм така! Всеки един от нас копнее да се види с някой, който неможе да се види през седмицата. Франки ни обедини тука, заедно да си прекарваме свободното време, да бъдем с приятели!

ПП. Ние вървим към целта си сега
Пътят ни пак е огрян от звезда,
Може ли някой да спре нашия ход?!!
Рокплейса пак е във възход !

Имаме си ние малка мечта ,
да покорим интернета !
Над планини и гори нашия глас ехти,
Както във вулкани , морета и реки !

Припев:

Рокплейс , заедно единни !
Като викингски войни !
Рокплейс ! Рокплейс ! Рокплейс !

Там започна всичко , приятелство голямо
всеки на всеки би ударил рамо !
А полъхващия ветрец шепти:
“Рокплейса е за всеки!”...

Рокплейсъри дивеят във ноща ,
като вълци по сияеща луна !
Аз съм сред тази лудница ,
Рокплейса е Мечта !!!

Припев:
Рокплейс , заедно единни !
Като вигингски войни !
Рокплейса е мечта ,
за всеки по света !!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ!   НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! EmptyВто 09 Мар 2010, 08:21

Arlong написа:
Това ми направи най-голямо впечатление...Доцент Бинева преди около 5 дни в темата за 3ти март спомена нещо за пиене...а на мен ми стана странно как едно МОМИЧЕ на 14 ще пие най-вероятно ДВУЛИТРОВКА, след като няма пълнолетие jawbreaker

И ако беше на 18 има право да се напие само защото е пълнолетна ли?

Тук не става въпрос за пиенето само по себе си, а за напиването и основно за неадекватното държане на някои хора след като се напият. Не искам да споменавам имена или случки, но е имало доста неприятни такива.

Въпросът не е да не се пие изобщо, а да се пие с мярка и самоконтрол!
Върнете се в началото Go down
Влади
Rockplacer
Rockplacer
Влади


Male
Age : 38
Брой мнения : 641
Location : София/Варна
Рейтинг : 9
Registration date : 02.12.2008

НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ!   НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! EmptyВто 09 Мар 2010, 12:07

DRAGON написа:
Arlong написа:
Това ми направи най-голямо впечатление...Доцент Бинева преди около 5 дни в темата за 3ти март спомена нещо за пиене...а на мен ми стана странно как едно МОМИЧЕ на 14 ще пие най-вероятно ДВУЛИТРОВКА, след като няма пълнолетие jawbreaker

И ако беше на 18 има право да се напие само защото е пълнолетна ли?

Тук не става въпрос за пиенето само по себе си, а за напиването и основно за неадекватното държане на някои хора след като се напият. Не искам да споменавам имена или случки, но е имало доста неприятни такива.

Въпросът не е да не се пие изобщо, а да се пие с мярка и самоконтрол!

И да се уважават законите на Република България, когато някъде ви откажат да ви продадат алкохол!


Относно правилата. Подкрепям ги с всичките си възможни крайници и наистина се надявам да помогнат!
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ!   НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! EmptyВто 09 Мар 2010, 13:18

Хора темата я обърнахе с хастара на горе ае правилата са да ги прочетете и да сте на ясно за кво става дума и как ще се процедира от тук на татък не да пишете 2 страници глупости окей ясно коментирането и обсъждането е добе ама чак пък толкос...
littleMICROBE написа:
Цитат :
4. Не превръщам RockPlace в LovePlace. Това е форум за хора с общи интереси и предпочитания за музиката, а не агенция за запознанства.
Това малко (даже повече) ме съмнява, че ще се промени... Разбира се, би следвало да не създаваме интриги от това, но не смятам, че има нещо лошо между някои от потребителите да има нещо повече просто приятелство.

За останалите 'правила' съм абсолютно ЗА!
Аня има в предвид да не оревавате целия свят и непременно всички да разберат колко ви е гадно щото ви е оставило гаджето,за връзка не става дума (стига после да не ревете като ви остави)'

Са спрете да пишете даже е най добре да се удари един ключ на темата каквто в темата за правилата на рокплейс и така ...
Върнете се в началото Go down
CrazY
Rockplacer
Rockplacer
CrazY


Male
Age : 32
Брой мнения : 2380
Location : ПЛОВДИВ
Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
Рейтинг : 82
Registration date : 15.12.2008

НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ!   НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! EmptyВто 09 Мар 2010, 13:28

Абе уж говорите, че в форума не трябва да се намесват проблеми, но тази и другата подобна тема противоречи на това.

Лелее, ако в Пловдив има подобно нещо, аз всичко ще си кажа дирекно. Кой с кой се натискал, скъсал, спал... няма такива неща от сорта "да не изброявам имена". Ако такова нещо има в Пловдив, не имена ще кажа, ами и ще псувам заподозряните.

Всеки говори, че проблема трябва да се реши, но никой не е толкова директен, за да каже какъв точно е той. Всеки си го знае на ум.

ПП: Всъщност не обръщайте внимание на това какво бих аз направил. Просто няма да търпя лапета да ми серат на главата. Или ще ги убия с игнор, или ще ги шамаросам с думи.
Върнете се в началото Go down
Доцент Бинева
Rockplacer
Rockplacer
Доцент Бинева


Female
Age : 28
Брой мнения : 1071
Location : Асеновград
Интереси :
Рейтинг : 0
Registration date : 26.07.2009

НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ!   НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! EmptyВто 09 Мар 2010, 14:42

Arlong написа:
eMm написа:



Аз съм РокПлейсър, когато:



9. Доказвам, че не страдам от Битов Алкохолизъм през пубертета и осъзнавам колко смешен/смешна съм отстрани.

Всеки, който се счита за Рокплейсър, би следвало да спазва тези правила.

Това ми направи най-голямо впечатление...Доцент Бинева преди около 5 дни в темата за 3ти март спомена нещо за пиене...а на мен ми стана странно как едно МОМИЧЕ на 14 ще пие най-вероятно ДВУЛИТРОВКА, след като няма пълнолетие jawbreaker

Цитат :
Какво ще правим на 3. Тъй като, ще да е почивен ден, аз предлагам да се съберем и да си го отпразнуваме по нашему с биричката и малко песни на Епизод на тепе примерно или пък нещо такова, както искате. Предложете. Може да се иде и до някъде, като например на Шипка ддз :Д

Това е единствения момент в който съм споменала думата алкохол. Поне само това си намирам. СЪжалявам. И защо постоянно подчертаваш думата момиче. И е, какво като съм момиче? Немога да пия бира ли какво? Нямам пълнолетие, това не значи, че не мога да пия. Това, че аз си имам граници говори за всичко. Никой не е казал, че не трябва да пием. А че не бива да се напиваме като свине. Извинявай. Ама не ми казвай, че ти не си пил. Ооу както и да е, забравих ти си момче и си на 13, не си на 14
А колкото до това, ммдам съгласна съм с тях, с правилата за навсякъде
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ!   НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ! Empty

Върнете се в началото Go down
 
НА ВНИМАНИЕТО НА ВАРНЕНЦИ!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace ::   :: Архив-
Идете на: