RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония

Go down 
+10
(s)Ain't
motorrbreath
Wicked Child
Imperial
Ellie
deathrose
Илмари
Сакс
Adept
Phantom 1912
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Phantom 1912
BULTRAS
BULTRAS
Phantom 1912


Male
Age : 32
Брой мнения : 1409
Location : Бирената фабрика
Интереси : Ботев Пловдив, Праведна музика, ядене, пиене, бързо ускоряващи превозни средства и жени
Рейтинг : 48
Registration date : 14.05.2009

Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония   Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 EmptyВто 16 Мар 2010, 12:18

First topic message reminder :

Продуцентска компания "Art BG" има удоволствието да съобщи, че
величествената симфоник метъл формация от Германия HAGGARD се завръща у
нас след огромния успех, който пожъна при предишното си гостуване у нас
през 2008 г. в столичния клуб "Blue Box".

Този път родната публика ще стане свидетел на нещо невиждано досега в
България: на 19 април 2010 г. от 19 ч. музикантите от HAGGARD ще
излязат на сцената на Летния театър в Пловдив заедно с Пловдивската
филхармония като двете формации ще изнесат един зрелищен
концерт-спектакъл.

Събитието се осъществява под патронажа на областния управител на
област Пловдив Иван Тотев.

В програмата на събитието са предвидени уникални аранжименти на
класически изпълнения на HAGGARD, преработени специално за случая и
предвидени да докоснат слуха както на суровите метъл фенове, така и на
най-критично настроените почитатели на класическата музика.

Концертът на HAGGARD у нас заедно с Пловдивската филхармония е
единствен по рода си в цялото европейско турне на групата "Era Divina
Tour 2010", което преминава още през Австрия, Италия, Чехия, Германия,
Гърция, Румъния и др.

Съвместният проект на HAGGARD и Пловдивската филхармония никак не е
случаен – 18 музиканти от HAGGARD, в това число цигулари, виолисти,
виолончелисти и оперни певци, се доближават много повече до симфоничен
оркестър, отколкото до метъл група. Техен "диригент" и основател на
групата е Asis Nasseri (китара, барабани, вокали).

Билетите за концерта тръгват в продажба на 17 март (сряда) онлайн на
Eventim.bg, в магазини "Офис 1", "Мултирама", "Пикадили", "Германос" и
др. от партньорската мрежа на "Eventim". Цените ще бъдат както следва:
10 лв. за първите 66 промоционални бройки, редовна цена – 15 лв. и в
деня на концерта – 25 лв.
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Phantom 1912
BULTRAS
BULTRAS
Phantom 1912


Male
Age : 32
Брой мнения : 1409
Location : Бирената фабрика
Интереси : Ботев Пловдив, Праведна музика, ядене, пиене, бързо ускоряващи превозни средства и жени
Рейтинг : 48
Registration date : 14.05.2009

Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония   Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 EmptyНед 18 Апр 2010, 01:35

Аз ще дойда направо към 18:30.
Върнете се в началото Go down
deathrose
Moderator
Moderator
deathrose


Male
Age : 33
Брой мнения : 1901
Location : Асеновград
Интереси : Бира
Рейтинг : 15
Registration date : 31.05.2009

Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония   Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 EmptyНед 18 Апр 2010, 08:30

Нека Marlboro Man каже кога пристига, че да го чакам.
Върнете се в началото Go down
The Marlboro Man
Great
Great
The Marlboro Man


Male
Age : 36
Брой мнения : 272
Location : Загоре и прилежащите му хоримаци / Майнатаун
Интереси : myself
Рейтинг : 0
Registration date : 08.02.2010

Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония   Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 EmptyНед 18 Апр 2010, 23:03

deathrose написа:
Нека Marlboro Man каже кога пристига, че да го чакам.

Утре в пет на обръщалото пред пиците ще държа билета за концерта в ръка за да ме познаеш. Отличителните ми белези са смешна полудълга коса. biggrin
Върнете се в началото Go down
Imperial
Rockplacer
Rockplacer
Imperial


Male
Age : 28
Брой мнения : 1348
Location : Пловдив
Интереси : Музика... свирене на китара (бас, ритъм, акустична, соло) и РокПлейс
Рейтинг : 3
Registration date : 19.12.2009

Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония   Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 EmptyНед 18 Апр 2010, 23:34

Ясно утре ще те чакам още от 4:30 на пиците.

Отличителните ми белези са кожено яке,къса коса,камуфлажи и се обръщам на името Николай biggrin .
<------ ето така ще съм Wink.
Върнете се в началото Go down
Желязната_Девица_666
Newbie
Newbie
Желязната_Девица_666


Female
Age : 28
Брой мнения : 57
Location : Пловдив
Рейтинг : -1
Registration date : 15.11.2009

Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония   Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 EmptyНед 18 Апр 2010, 23:45

Аз се прецаках и ще трябва да се изръся 25 кинта, нооо ще дойда Sunshine
Върнете се в началото Go down
deathrose
Moderator
Moderator
deathrose


Male
Age : 33
Брой мнения : 1901
Location : Асеновград
Интереси : Бира
Рейтинг : 15
Registration date : 31.05.2009

Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония   Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 EmptyПон 19 Апр 2010, 14:15

аз или ще съм от 16.30 там, или от 17.30
Върнете се в началото Go down
Imperial
Rockplacer
Rockplacer
Imperial


Male
Age : 28
Брой мнения : 1348
Location : Пловдив
Интереси : Музика... свирене на китара (бас, ритъм, акустична, соло) и РокПлейс
Рейтинг : 3
Registration date : 19.12.2009

Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония   Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 EmptyПон 19 Апр 2010, 23:28

Беше УНИКАЛНО!!!!

П.С немога да говоря biggrin
Върнете се в началото Go down
Йен
Rockplacer
Rockplacer
Йен


Female
Age : 30
Брой мнения : 1260
Location : Пловдив
Интереси : Adventures~
Рейтинг : 20
Registration date : 28.09.2009

Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония   Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 EmptyВто 20 Апр 2010, 00:19

Усещам как главата ми не си стои на раменете.. Музиката още звучи в ушите ми и образите са пред очите ми...
Беше красиво, беше страхотен лайв, само ш*баните озвучители почти осраха положението, но се справиха със ситуацията бързо. Успяхме да ги извикаме на бис, което за Хагард си е истинско чудо иии... се забавлявахме с приятели.
Много се радвам, че ви открих там, иначе цяла вечер щеше да ми се наложи да си седя самичка.
Беше невероятно! Мечо, благодаря, че ме качи на конче!! beer Sunshine
Върнете се в началото Go down
Fr0st NoVa
Fan
Fan
Fr0st NoVa


Female
Age : 30
Брой мнения : 593
Location : Пловдив
Интереси : музика, фантастика(литература)
Рейтинг : 1
Registration date : 21.11.2009

Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония   Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 EmptyВто 20 Апр 2010, 00:27

It was DAMN GOOD!!! Главата ми...Ще падне :Д Беше страхотно! Smile
Върнете се в началото Go down
Phantom 1912
BULTRAS
BULTRAS
Phantom 1912


Male
Age : 32
Брой мнения : 1409
Location : Бирената фабрика
Интереси : Ботев Пловдив, Праведна музика, ядене, пиене, бързо ускоряващи превозни средства и жени
Рейтинг : 48
Registration date : 14.05.2009

Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония   Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 EmptyВто 20 Апр 2010, 00:34

Готино си изкарахме.Единствено лиготията в началото беше в повече и не на място.Признавам,че трудно мога да се нарека фен на бандата,но ме изкефиха много.Мисля,че беше добра загрявка за големите концерти,които предстоят.
Върнете се в началото Go down
Илмари
Rockplacer
Rockplacer
Илмари


Male
Age : 31
Брой мнения : 1492
Location : Пловдив
Интереси : интересни
Рейтинг : 9
Registration date : 24.01.2009

Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония   Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 EmptyВто 20 Апр 2010, 02:13

Беше прекрасно, много повече от очакваното. Sunshine
Само гадното беше, че много се забавиха, ама се преживя Wink

Най-важнот оза мен беше че пипнах вокалистката за ръката и китариста за кубинката. biggrin biggrin
Коце, как успя да ни забележи опитите да и покажем че обичаме вокалистката, а?
Инак Сирме, за нищо..другия път може повече :Р...пък то един късмет..аз тъкмо да те кача и ония почна да благодари и да се обяснява. beer

Като цяло беше отлично представяне, както и публиката взе че живна по едно време. Sunshine
Върнете се в началото Go down
deathrose
Moderator
Moderator
deathrose


Male
Age : 33
Брой мнения : 1901
Location : Асеновград
Интереси : Бира
Рейтинг : 15
Registration date : 31.05.2009

Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония   Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 EmptyВто 20 Апр 2010, 14:23

Беше страшно якия концерт. Много яко се надивяхме. Skeleton
Върнете се в началото Go down
Wicked Child
Advanced
Advanced
Wicked Child


Брой мнения : 191
Рейтинг : 0
Registration date : 23.11.2009

Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония   Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 EmptyВто 20 Апр 2010, 16:32

Илмари написа:
Беше прекрасно, много повече от очакваното. Sunshine
Само гадното беше, че много се забавиха, ама се преживя Wink

Най-важнот оза мен беше че пипнах вокалистката за ръката и китариста за кубинката. biggrin biggrin
Коце, как успя да ни забележи опитите да и покажем че обичаме вокалистката, а?
Инак Сирме, за нищо..другия път може повече :Р...пък то един късмет..аз тъкмо да те кача и ония почна да благодари и да се обяснява. beer

Като цяло беше отлично представяне, както и публиката взе че живна по едно време. Sunshine

Ти трябваше да останеш след концерта за автограф. Целунах й ръка, снимах се с нея, казах й, че я обичам и я помолих да се омъжи за мен. Каза "не"... Cry
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония   Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 EmptyВто 20 Апр 2010, 20:18

Дамн, а аз исках автограф от ония по-дребничкия китарист, тъкмо отидох да си взета и той взе че избега...поне си запазих спомен с 2 картички и 1 химикалче XD. Концерта беше тотална разбивация...
Върнете се в началото Go down
Йен
Rockplacer
Rockplacer
Йен


Female
Age : 30
Брой мнения : 1260
Location : Пловдив
Интереси : Adventures~
Рейтинг : 20
Registration date : 28.09.2009

Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония   Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 EmptyВто 20 Апр 2010, 23:16

Фаак! Аз защо не останах!? Дори не знаех, че ще се навият за снимки и автографи! Ще ревна.. ;/
Върнете се в началото Go down
The Marlboro Man
Great
Great
The Marlboro Man


Male
Age : 36
Брой мнения : 272
Location : Загоре и прилежащите му хоримаци / Майнатаун
Интереси : myself
Рейтинг : 0
Registration date : 08.02.2010

Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония   Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 EmptyСря 21 Апр 2010, 15:40

Хареса ми концерта и останах като цяло доволен, но да си призная звучаха (според мен) сякак нещо им липсва в случая мисля, че това беше половината група ( къде бяха тези хора ?) добре, че по някое време се включи филхармонията за да запълни тази празнина. Очаквах, че пловдичани ще очастват още в началото, но поради някаква причина (може да не са имали достатъчно време да репетират незнам) това не се случи. Щеше да стане много по-здрав концерт ако филхармонията беше налице от самото начало и въпреки всичко се получи едно наистина добро представление. Диригентът обаче му трябваха няколко секунди да се осъзнае от скандиранията и топлото посрещане от наша страна. Едва ли е очаквал да чуе "Пловдивска филхармония" и бурни ръкопляскания от такава публика. biggrin


Последната промяна е направена от The Marlboro Man на Сря 21 Апр 2010, 16:41; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Йен
Rockplacer
Rockplacer
Йен


Female
Age : 30
Брой мнения : 1260
Location : Пловдив
Интереси : Adventures~
Рейтинг : 20
Registration date : 28.09.2009

Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония   Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 EmptyСря 21 Апр 2010, 16:07

Много хора от публиката се държаха грозно на този концерт.
Хагард свирят красиво. Колкото и да са "жицести" толкова са и нежни. Повечето хора само врякаха и ръмжаха. Особено онзи пияният, който пищеше ужасно (предполагам всички сте го чули, а за мен се превърна в легенда ;д )
А когато Филхармонията излезе на сцената, беше посрещната по отвратително гнусен начин. Затова диригентът не можа да се ориентира в първия момент. Те са свикнали да свирят на спокойствие, сред възпитана аудитория.
А ние се държахме като животни. ;д


Последната промяна е направена от Yen на Сря 21 Апр 2010, 17:14; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Imperial
Rockplacer
Rockplacer
Imperial


Male
Age : 28
Брой мнения : 1348
Location : Пловдив
Интереси : Музика... свирене на китара (бас, ритъм, акустична, соло) и РокПлейс
Рейтинг : 3
Registration date : 19.12.2009

Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония   Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 EmptyСря 21 Апр 2010, 16:31

Да , но накрая всички викахме: "Пловдивска филхармония" ... и те и Хагард се изкефиха много. biggrin
Върнете се в началото Go down
Fr0st NoVa
Fan
Fan
Fr0st NoVa


Female
Age : 30
Брой мнения : 593
Location : Пловдив
Интереси : музика, фантастика(литература)
Рейтинг : 1
Registration date : 21.11.2009

Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония   Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 EmptyСря 21 Апр 2010, 19:36

Ъх?!Автографи... ;ДДПропуснала съм тази подробност ;D
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония   Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 EmptyСря 21 Апр 2010, 22:06

И аз така Cry
Върнете се в началото Go down
deathrose
Moderator
Moderator
deathrose


Male
Age : 33
Брой мнения : 1901
Location : Асеновград
Интереси : Бира
Рейтинг : 15
Registration date : 31.05.2009

Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония   Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 EmptyСря 21 Апр 2010, 22:37

Час след началото на шоуто вокала обяви: "Това е много специален момент, защото за първи път в 20-годишната история на групата ще свирим със симфоничен оркестър". И покани музикантите от Пловдивската филхармония. С шуби и шапки в ледената нощ те подеха мистичните композиции на ръба между хард рока и класиката.След поредното изпълнение може би за първи път в кариерата си изпълнителите чуха рокаджии да скандират "Плов-див-ска фил-хармония!"
Върнете се в началото Go down
Йен
Rockplacer
Rockplacer
Йен


Female
Age : 30
Брой мнения : 1260
Location : Пловдив
Интереси : Adventures~
Рейтинг : 20
Registration date : 28.09.2009

Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония   Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 EmptyСря 21 Апр 2010, 22:37

Има моя снимка на последната страница на вестник "Марица"!!! Там където са писали за Хагард и феновете. :prance: yummy

- Съжалявам за спама ^^
Върнете се в началото Go down
Илмари
Rockplacer
Rockplacer
Илмари


Male
Age : 31
Брой мнения : 1492
Location : Пловдив
Интереси : интересни
Рейтинг : 9
Registration date : 24.01.2009

Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония   Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 EmptyСря 21 Апр 2010, 23:07

Яяяяя, ако можеш снимай да видим. Sunshine
Върнете се в началото Go down
Йен
Rockplacer
Rockplacer
Йен


Female
Age : 30
Брой мнения : 1260
Location : Пловдив
Интереси : Adventures~
Рейтинг : 20
Registration date : 28.09.2009

Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония   Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 EmptyСря 21 Апр 2010, 23:29

Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 Imag0105d

Вярно, че съм ужасна, но все пак ми е няква гордост! Щото тука помахах на фотографа и му позирахме. ;д
А аз бях в такава еуфория, че не можах да си прибера усмивката ;д;д
Върнете се в началото Go down
Wicked Child
Advanced
Advanced
Wicked Child


Брой мнения : 191
Рейтинг : 0
Registration date : 23.11.2009

Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония   Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 EmptyСря 21 Апр 2010, 23:34

Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 25813_116272588390458_100000231519318_208274_136779_n
Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 25813_116601781690872_100000231519318_209543_5556577_n

К'во, к'во?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония   Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Официално е - HAGGARD ще свирят в Пловдив на 19 април с местната Филхармония
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace ::   :: Архив-
Идете на: