RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Какво е любовта според децата

    Go down 
    +16
    grain_of_sand
    nikoletito
    Вилито
    EmmyCannibal
    Влади
    nelcho
    Adept
    stunnka
    Доцент Бинева
    Bubble
    "Рури"
    Zombiecupcake
    Fofo0
    Бавен_Клошар
    Руто
    Немезида
    20 posters
    АвторСъобщение
    Немезида
    Кака
    Кака
    Немезида


    Female
    Age : 36
    Брой мнения : 1809
    Location : in his heart
    Интереси : Ania
    Рейтинг : 61
    Registration date : 31.01.2009

    Какво е любовта според децата Empty
    ПисанеЗаглавие: Какво е любовта според децата   Какво е любовта според децата EmptyПет 09 Апр 2010, 11:21

    Малко старо, но много яко. : )


    "Група от професионалисти задали на деца от 4 до 8 години въпроса: „Какво според теб значи ЛЮБОВ?"Отговорите, които получили, били по-смислени и по-дълбоки, отколкото някой е можел да очаква:

    *Когато баба получи артрит, тя не можеше повече да се навежда и да си лакира ноктите на краката. Оттогава дядо прави това вместо нея винаги, дори след като и той получи артрит на ръцете. Това е любов. - Ребека, 8 години.

    *Когато някой те обича, той произнася името ти различно. Ти просто знаеш, че името ти е чисто, произнесено от него. - Били, 4 години.

    *Любов е, когато едно момиче си слага парфюм и едно момче си слага афтършейв и те излизат заедно и се миришат. - Карл, 5 години.

    *Любов е, когато ти отиваш да си купиш нещо за ядене и даваш на някого повече от твоя чипс, без да искаш той да ти дава изобщо от своя. - Криси, 6 години.

    *Любов е това, което те кара да се усмихваш, когато си тъжен. - Тери, 4 години.

    *Любов е, когато мама прави кафе на татко и сръбва от чашата му, преди да му я даде, за да е сигурна, че е хубаво и не пари. - Дани, 7 години.

    *Любов е, когато се целуваш с някого през цялото време и когато се уморите да се целувате, ти искаш още да бъдеш с него и да си говорите още. Мама и татко са такива. Те изглеждат неприлично, когато се целуват. - Емили, 8 години.

    *Любов е това, което е в стаята с теб на Коледа, ако ти спреш да отваряш подаръците си и се заслушаш. - Боби, 7 години.

    *Ако искаш да се научиш да обичаш по-добре, трябва да започнеш с хората, които мразиш. - Ника, 6 години.

    *Любов е, когато казваш на едно момче, че харесваш ризата му, когато го виждаш с нея всеки ден. - Ноил, 7 години.

    *Любов е, когато една стара жена и един стар мъж са още приятели, макар че се познават много добре. - Томи, 6 години.

    *По време на моя рецитал по пиано, когато излязох на сцената, много се страхувах. Видях колко много хора има в залата! Всички ме гледаха. И видях татко, който ми махна с ръка и ми се усмихна. Той беше единственият, който направи това. Повече не се страхувах. Това е любов. - Синди, 8 години.

    *Мама ме обича повече от всеки друг. Никой друг не ме целува, преди да си легна. - Клер, 6 години.

    *Любов е, когато мама дава на татко най-хубавото парче от пилето. - Илейн, 5 години.

    *Любов е, когато мама вижда татко мръсен и потен, и въпреки това му казва, че е по-хубав от Робърт Редфорд. - Крис, 7 години.

    *Любов е, когато кученцето те близва по лицето дори тогава, когато си го оставил цял ден само. - Мери-Ан, 4 години.

    *Зная, че по-голямата ми сестра ме обича, защото ми дава всичките си стари дрехи, а после трябва да излезе и да си купи нови. - Лорен, 4 години.

    *Когато обичаш някого, клепачите ти подскачат нагоре и надолу и очите ти излъчват звездички. - Карен, 7 години.

    *Любов е, когато мама вижда татко седнал на тоалетната, и не мисли, че това е срамно. - Марк, 6 години.

    *Любов е когато кажеш на някого нещо лошо за себе си и се уплашиш, че той вече няма да те обича. Но след това се изненадваш, защото не само, че той все още те обича, но те обича повече. - Матю, 7 години.

    *Наистина не трябва да казваш на някого „Обичам те", ако не мислиш така. Но ако го мислиш, то трябва да му го казваш много пъти. Защото хората забравят. - Джесика, 8 години.

    Победителят било едно четиригодишно момченце, чийто възрастен съсед наскоро изгубил съпругата си. Когато малкото дете видяло, че мъжът плаче, отишло в двора на господина, покатерило се в скута му и останало седнало там. Когато се върнало при майка си, тя го попитала какво е казало на съседа, а малчуганът отвърнал: ”Нищо, само му помогнах да поплаче”."
    Върнете се в началото Go down
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Какво е любовта според децата Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е любовта според децата   Какво е любовта според децата EmptyПет 09 Апр 2010, 11:28

    *Любов е това, което те кара да се усмихваш, когато си тъжен. - Тери, 4 години.

    Това е! Thumbup

    А това ме изкърти:

    *Ако искаш да се научиш да обичаш по-добре, трябва да започнеш с хората, които мразиш. - Ника, 6 години.
    Astounded Astounded Astounded
    Върнете се в началото Go down
    Бавен_Клошар
    Rockplacer
    Rockplacer
    Бавен_Клошар


    Male
    Age : 27
    Брой мнения : 979
    Location : Виена/Варна
    Интереси : Хора и музика
    Рейтинг : 12
    Registration date : 28.08.2009

    Какво е любовта според децата Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е любовта според децата   Какво е любовта според децата EmptyПет 09 Апр 2010, 11:45

    *Любов е, когато едно момиче си слага парфюм и едно момче си слага афтършейв и те излизат заедно и се миришат. - Карл, 5 години.

    *Любов е, когато ти отиваш да си купиш нещо за ядене и даваш на някого повече от твоя чипс, без да искаш той да ти дава изобщо от своя. - Криси, 6 години.

    Laughing тези са ми забавни. А това което е пуснал Руто (*Ако искаш да се научиш да обичаш по-добре, трябва да започнеш с хората, които мразиш. - Ника, 6 години.)
    и *Любов е това, което е в стаята с теб на Коледа, ако ти спреш да отваряш подаръците си и се заслушаш. - Боби, 7 години.

    Ме изумиха супер много.
    Тея деца радват. Ще станат страхотни човеци и човекини като пораснат =)
    Върнете се в началото Go down
    Fofo0
    Rockplacer
    Rockplacer
    Fofo0


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 1342
    Location : Manchester, UK
    Интереси : Books.
    Рейтинг : 6
    Registration date : 15.08.2009

    Какво е любовта според децата Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е любовта според децата   Какво е любовта според децата EmptyПет 09 Апр 2010, 11:58

    *Когато баба получи артрит, тя не можеше повече да се навежда и да си лакира ноктите на краката. Оттогава дядо прави това вместо нея винаги, дори след като и той получи артрит на ръцете. Това е любов. - Ребека, 8 години. biggrin

    *Любов е, когато едно момиче си слага парфюм и едно момче си слага афтършейв и те излизат заедно и се миришат. - Карл, 5 години. biggrin:D:D



    *Любов е, когато мама вижда татко седнал на тоалетната, и не мисли, че това е срамно. - Марк, 6 години.

    LoL Laughing
    Върнете се в началото Go down
    Zombiecupcake
    Fan
    Fan
    Zombiecupcake


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 481
    Location : Варна
    Рейтинг : 0
    Registration date : 20.09.2009

    Какво е любовта според децата Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е любовта според децата   Какво е любовта според децата EmptyПет 09 Апр 2010, 12:01

    Цитат :
    *Любов е, когато едно момиче си слага парфюм и едно момче си слага афтършейв и те излизат заедно и се миришат. - Карл, 5 години.

    Laughing biggrin
    Върнете се в началото Go down
    "Рури"
    Legendary
    Legendary
    Какво е любовта според децата 493-61


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 1051
    Location : Варна
    Рейтинг : -1
    Registration date : 22.07.2009

    Какво е любовта според децата Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е любовта според децата   Какво е любовта според децата EmptyПет 09 Апр 2010, 12:14

    Цитат :
    *Любов е, когато мама вижда татко мръсен и потен, и въпреки това му казва, че е по-хубав от Робърт Редфорд. - Крис, 7 години.

    Найс. xD



    Цитат :
    *Ако искаш да се научиш да обичаш по-добре, трябва да започнеш с хората, които мразиш. - Ника, 6 години.


    Наистина.. 0_o 0_o 0_o
    Върнете се в началото Go down
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Какво е любовта според децата Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е любовта според децата   Какво е любовта според децата EmptyПет 09 Апр 2010, 12:53

    "Рури" написа:
    Цитат :
    *Ако искаш да се научиш да обичаш по-добре, трябва да започнеш с хората, които мразиш. - Ника, 6 години.


    Наистина.. 0_o 0_o 0_o

    Дано да не го забрави, докато порасне.
    Върнете се в началото Go down
    Bubble
    Fan
    Fan
    Bubble


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 519
    Location : Варна
    Рейтинг : 9
    Registration date : 17.04.2009

    Какво е любовта според децата Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е любовта според децата   Какво е любовта според децата EmptyПет 09 Апр 2010, 15:59

    *Когато някой те обича, той произнася името ти различно. Ти просто знаеш, че името ти е чисто, произнесено от него. - Били, 4 години.
    *Любов е това, което е в стаята с теб на Коледа, ако ти спреш да отваряш подаръците си и се заслушаш.
    *Любов е, когато кученцето те близва по лицето дори тогава, когато си го оставил цял ден само. - Мери-Ан, 4 години

    Heart Heart Heart
    Бях чела тези отговори отдавна, но колкото и пъти да ги чета, винаги ме радват.
    Върнете се в началото Go down
    Доцент Бинева
    Rockplacer
    Rockplacer
    Доцент Бинева


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1071
    Location : Асеновград
    Интереси :
    Рейтинг : 0
    Registration date : 26.07.2009

    Какво е любовта според децата Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е любовта според децата   Какво е любовта според децата EmptyНед 11 Апр 2010, 20:15

    Ако искаш да се научиш да обичаш по-добре, трябва да започнеш с хората, които мразиш. - Ника, 6 години.
    Аз също загубих ума и дума тук. Това лапе е на 6, а вече е по- мъдро от половината свят. Браво на това прекрасно дете, дано да е кротко, колкото е и умно и родителите му статуя трябва да му издигнат biggrin Perfect child. Колкото до всички мнения, във всяко едно има капка истина и детска мъдрост . Wink
    Върнете се в началото Go down
    stunnka
    Epic
    Epic
    stunnka


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 716
    Location : Варна
    Рейтинг : 1
    Registration date : 22.09.2009

    Какво е любовта според децата Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е любовта според децата   Какво е любовта според децата EmptyНед 11 Апр 2010, 21:32

    Детският ум - най-чистото и необрменено със глупости, лъжи и проблеми нещо.
    Върнете се в началото Go down
    Adept
    Rockplacer
    Rockplacer
    Adept


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 1904
    Location : Чирпан
    Интереси : Deathcore/Core/Scream
    Рейтинг : 3
    Registration date : 10.11.2009

    Какво е любовта според децата Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е любовта според децата   Какво е любовта според децата EmptyНед 11 Апр 2010, 22:18

    Дръзки написа:
    Детският ум - най-чистото и необрменено със глупости, лъжи и проблеми нещо.

    Така е. Изумих се на това :

    *Любов е това, което те кара да се усмихваш, когато си тъжен. - Тери, 4 години.
    Върнете се в началото Go down
    nelcho
    Great
    Great
    nelcho


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 241
    Location : варна
    Интереси : неизвестни дългоименни американски поп скейт пънк групи!
    Рейтинг : 0
    Registration date : 20.01.2010

    Какво е любовта според децата Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е любовта според децата   Какво е любовта според децата EmptyПон 12 Апр 2010, 16:00

    Тези са ми любими :
    *Наистина не трябва да казваш на някого „Обичам те", ако не мислиш така.
    Но ако го мислиш, то трябва да му го казваш много пъти. Защото хората
    забравят. - Джесика, 8 години.

    *Любов е това, което те кара
    да се усмихваш, когато си тъжен. - Тери, 4 години.
    Върнете се в началото Go down
    Влади
    Rockplacer
    Rockplacer
    Влади


    Male
    Age : 38
    Брой мнения : 641
    Location : София/Варна
    Рейтинг : 9
    Registration date : 02.12.2008

    Какво е любовта според децата Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е любовта според децата   Какво е любовта според децата EmptyВто 13 Апр 2010, 15:59

    Мен най-много ме впечатли това:
    *Зная, че по-голямата ми сестра ме обича, защото ми дава всичките си стари дрехи, а после трябва да излезе и да си купи нови. - Лорен, 4 години.

    Незнам защо точно то, но ми хареса най-много Smile
    Върнете се в началото Go down
    EmmyCannibal
    Advanced
    Advanced
    EmmyCannibal


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 148
    Интереси : Ларп,рисуване,снимане
    Рейтинг : 2
    Registration date : 28.09.2009

    Какво е любовта според децата Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е любовта според децата   Какво е любовта според децата EmptyВто 13 Апр 2010, 16:26

    Адски сладко са се изразили.Изумително е как малките деца виждат любовта.Всички много ми харесват и определено темата ме накара да се усмихна. Sunshine

    Когато някой те обича, той произнася името ти различно. Ти просто знаеш, че името ти е чисто, произнесено от него. - Били, 4 години.
    Върнете се в началото Go down
    Вилито
    Rockplacer
    Rockplacer
    Вилито


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1745
    Location : Плевен :)
    Интереси : музика (:
    Рейтинг : 9
    Registration date : 12.06.2009

    Какво е любовта според децата Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е любовта според децата   Какво е любовта според децата EmptyВто 13 Апр 2010, 16:36

    Адски сладките са ^^

    *Когато някой те обича, той произнася името ти различно. Ти просто знаеш, че името ти е чисто, произнесено от него. - Били, 4 години.

    *Любов е това, което те кара да се усмихваш, когато си тъжен. - Тери, 4 години.

    Ако искаш да се научиш да обичаш по-добре, трябва да започнеш с хората, които мразиш. - Ника, 6 години.

    Тези са невероятно верни и казани от толкова малки деца ... просто им правя евалата
    Имаше и доста забавни ...


    А това:
    *Когато обичаш някого, клепачите ти подскачат нагоре и надолу и очите ти излъчват звездички. - Карен, 7 години. Е АДСКИ СЛАДКО
    Върнете се в началото Go down
    nikoletito
    Rockplacer
    Rockplacer
    nikoletito


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 1202
    Интереси : УайтСнейк, Лами, РокПлейс, Музика
    Рейтинг : 0
    Registration date : 21.10.2009

    Какво е любовта според децата Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е любовта според децата   Какво е любовта според децата EmptyЧет 15 Апр 2010, 14:24

    Адски интересни са ми.. Дано да не забравят това, което са казали, когато пораснат.. Е с няко изключения :Д
    Върнете се в началото Go down
    grain_of_sand
    Advanced
    Advanced
    grain_of_sand


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 151
    Location : ~Warna
    Рейтинг : 0
    Registration date : 02.02.2010

    Какво е любовта според децата Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е любовта според децата   Какво е любовта според децата EmptyЧет 15 Апр 2010, 14:44

    Ахх наистина са стархотни...като ги чета и ме изпълват... Sunshine
    Върнете се в началото Go down
    denityyy666
    Fan
    Fan
    denityyy666


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 447
    Location : Пловдив
    Интереси : Психология, фотография, музика, литература! :)
    Рейтинг : 0
    Registration date : 03.12.2009

    Какво е любовта според децата Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е любовта според децата   Какво е любовта според децата EmptyЧет 15 Апр 2010, 17:34

    Цитат :
    *Когато обичаш някого, клепачите ти подскачат нагоре и надолу и очите ти излъчват звездички. - Карен, 7 години.
    Laughing уникално.. браво на хлапето Laughing
    Върнете се в началото Go down
    Ками
    Rockplacer
    Rockplacer
    Ками


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 877
    Location : Пловдив
    Рейтинг : 2
    Registration date : 13.12.2009

    Какво е любовта според децата Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е любовта според децата   Какво е любовта според децата EmptyЧет 15 Апр 2010, 21:47

    Браво на децатааа Smile
    Върнете се в началото Go down
    Fr0st NoVa
    Fan
    Fan
    Fr0st NoVa


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 593
    Location : Пловдив
    Интереси : музика, фантастика(литература)
    Рейтинг : 1
    Registration date : 21.11.2009

    Какво е любовта според децата Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е любовта според децата   Какво е любовта според децата EmptyЧет 15 Апр 2010, 21:55

    *Зная, че по-голямата ми сестра ме обича, защото ми дава всичките си стари дрехи, а после трябва да излезе и да си купи нови. - Лорен, 4 години.

    Laughing Laughing
    Върнете се в началото Go down
    Screamer
    Advanced
    Advanced
    Screamer


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 181
    Рейтинг : 0
    Registration date : 04.09.2009

    Какво е любовта според децата Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е любовта според децата   Какво е любовта според децата EmptyПет 16 Апр 2010, 19:42

    Очарователни са ^_^

    Цитат :
    *Любов е, когато едно момиче си слага парфюм и едно момче си слага афтършейв и те излизат заедно и се миришат. - Карл, 5 години
    Laughing
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Какво е любовта според децата Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е любовта според децата   Какво е любовта според децата Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Какво е любовта според децата
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Архив-
    Идете на: