RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     R.I.P Ronnie James Dio

    Go down 
    +45
    Mycaka
    (s)Ain't
    The Marlboro Man
    denityyy666
    dilaila1
    Kaamos
    Downingtn
    Ellie
    Доцент Бинева
    Agent Orange
    Жоро
    Devils.Reject
    Morticia
    nikoletito
    Борко
    Different~girl
    sad_but_true_
    stunnka
    Fofo0
    Руто
    Нат
    ~different
    krissilent55
    w_h_i_t_e_s_n_a_k_e
    Panda_
    Pubstomper
    Дан
    Phantom 1912
    Petar Motörhead
    Bryan
    Кент
    Fallen Angel
    Линн
    MaDe In HeLL
    Imperial
    mi7kyy
    Цвет
    LoaDinG
    Gunslinger^^
    skyforger
    Ками
    qkitaki
    Вилито
    Лили.
    Wicked Child
    49 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3
    АвторСъобщение
    Wicked Child
    Advanced
    Advanced
    Wicked Child


    Брой мнения : 191
    Рейтинг : 0
    Registration date : 23.11.2009

    R.I.P Ronnie James Dio - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Дио е мъртъв.   R.I.P Ronnie James Dio - Page 3 EmptyНед 16 Май 2010, 22:28

    First topic message reminder :

    След обявените за "неверни" слухове, на официалната Фейсбук страница, както и на официалния сайт на Рони Джеймс Дио се появи информация за неговата смърт. Няма да му пожелавам да почива в мир, защото съм сигурен, че ще възкръсне.
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    Jester
    Advanced
    Advanced
    Jester


    Male
    Брой мнения : 144
    Рейтинг : 1
    Registration date : 08.06.2010

    R.I.P Ronnie James Dio - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: R.I.P Ronnie James Dio   R.I.P Ronnie James Dio - Page 3 EmptyСря 09 Юни 2010, 01:11

    С известно закъснение, трябва да го напиша и тук:

    Нека почива в Мир, винаги ще бъде велик и никога няма да бъде забравен!
    Върнете се в началото Go down
    The Invisible
    Newbie
    Newbie
    The Invisible


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 100
    Location : Карлово
    Интереси : Rock music
    Рейтинг : 0
    Registration date : 02.05.2010

    R.I.P Ronnie James Dio - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: R.I.P Ronnie James Dio   R.I.P Ronnie James Dio - Page 3 EmptyПет 18 Юни 2010, 23:39

    Cry Ronnie James Dio Cry
    Rest In Peace!
    Върнете се в началото Go down
    Сакс
    Administrator
    Administrator
    Сакс


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 669
    Location : Пловдив и София;
    Интереси : Математика, физика, поезия, спорт;
    Рейтинг : 38
    Registration date : 01.01.2010

    R.I.P Ronnie James Dio - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: R.I.P Ronnie James Dio   R.I.P Ronnie James Dio - Page 3 EmptyПет 02 Юли 2010, 12:05




    RONNIE JAMES DIO MEMORIAL
    /съкратен/



    R.I.P Ronnie James Dio - Page 3 250620106511103

    "Огромна част от живота ми изчезна. Думите ми не стигат, а емоциите са прекалено много. Най-дълбоки съболезнования към семейството и приятелите на Ronnie"
    Roger Glover (DEEP PURPLE)


    "Ronnie имаше уникален, прекрасен глас. Ще липсва много в света на рокендрола."
    Ritchie Blackmore (DEEP PURPLE, RAINBOW)


    "Ronnie беше един от най-милите хора, които съм срещал. Прекарахме наистина страхотни времена заедно. Той обичаше това, което правеше - да създава музика, да бъде на сцената. Обичаше своите фенове толкова много. Също така беше такъв човек, който би жертвал себе си, зада помогне на другите. За мен беше чест да свиря до него толкова много години. Музиката муще живее вечно! Човекът с магическия глас сега е звезда меду звездите Липсваш ми толкова много, скъпи приятелю"
    Tony Iommi (BLACK SABBATH)


    "Чувствам се благословен за това, че споделих толкова много музика с него. А дори повече съм благодарен за неговото приятелство. Ronnie беше добросърдечен, грижовен човек. Донесе не света толкова много щастие чрез музиката си. Благодаря ти, Ronnie, за даровете, които сподели с нас. Той създавапе магия - винаги е бил и винаги ще бъде истинско злато за нас."
    Doug Aldrich (DIO, WHITESNAKE)


    "Ronnie беше единствен по рода си. Феномен. Срещали сме се толквоа много пъти, а сякаш вчера сложихме заедно отпечатъците си на Рок алеята в L.A. Той беше съвършен джентълмен - този тип рок звезди, каквито висчки трябва да бъдат, а не арогантни задници. Ronnie беше толкова искрен, внимателен и мил към всички"
    Slash (G N' R, VELVET REVOLVER)


    "Хеви метълът загуби един велик творец и истинси джентълмен."
    Joey DeMaio (ManOwaR)


    "Скърбим за загубата на великия Dio. Освен невероятните му вокални способности, Ronnie беше истински джентълмен, който винаги излъчваше топли приятелски чувства към нас, както и към всички около него. Ще ни липсва"
    KISS


    "Силно съм натъжен за смъртта на Ronnie. Метълът загуби още един от най-великите си гласове. Сърцето ми е с неговото семейство и всичките му фенове.
    Ozzy Osbourne (BLACK SABBATH)


    "Бях напълно завладян от силата в гласа ти, от присъствието ти на сцената и лекотата, с която комуникираше с 6 000 датчани и едно втренчено 11-годишно хлапе. Ще ни липсваш на всяка една от датите и ще мислим за теб постоянно с възхищение и обич. Беше толкова на място да бъдеш с нас на това турне на така наречената Голяма четворка, защото очевидно ти бе една от причините тези четири банди въобще да съществуват."
    Lars Ulrich (METALLICA)


    "Малко са хората, които могат да изпълнят песен като Dio, буквално приковаващ вниманието ти със своето изпълнение, който сякаш без усилие пресъздаваше песните от албума на живо по най-страхотния начин. Странно е как могат да ти отнемат нещо толквоа бързо. Видях се с него преди месец. Осъзнавам какъв щастливец съм да познавам Ronnie - един от най-гоинте типове в музикалния бизнес. Ще ни липсва много."
    Kerry King (SLAYER)


    "Ronnie беше един от най-милите хора, които познавам. Ако имаше късмета поне веднъж да се срещнеш с един от своите идоли, пък дори да сте заедно на турне, и той се окаже по-готин, отколкото си очаквал - това е нещото, коети никога не трябва да спираш да цениш. За късмет - аз ще помня и почитам тези мои спомени завинаги..."
    Shawn Draver (MEGADETH)


    "Тъжен ден за света на метъла е този, в който загубихме изпълнител, уникален и специален като Ronnie James Dio. Никога няма да спрем да го имитираме, но втори като него никога няма да се появи."
    Rob Zombie (WHITE ZOMBIE)


    "Няколко са имената, които са синоними на понятието "хеви метъл" - Ronnie James Dio е едно от тях. Да разбереш, че един истински пионер в нашия жанр си е отишъл от този свят, бе ужасяващо. Благодарим ти, Ronnie, за невероятно силния ти глас, отдадеността ти към феновете и за това, че павира пътя за поколения амбициозни музиканти - сега и за в бъдеще. Рогата горе - завинаги!"
    MASTODON




    ***




    В тенденциите на световната музика (а и не само) култура е заложена една закономерност. Става въпрос за това, че винаги има даден изпълнител, който е боготворен от едни и яростно оплюван от други. Така е било завинаги и това няма да се промени. Обаче, както всички знаем, всяко правило си има изключение. В случая изключението се нарича Ronnie James Dio.
    Едно изключение, обичано и признато от всеки. Изключение, пуснало корените си на толкова много места, че без него днешното дърво на тежката музика едва ли би било така огромно и пъстро. Изключение, запечатано сякаш неземния си глас в толкова много от бисерите в короната на тежката музика. Изключение, вдъхновило толкова много хлапета да застанат зад микрофона, барабаните или китарите, като към днешна дата тези хлапета вече пълнят стадиони.
    Човекът, чието сърце бе дори по-голямо от гласа му. Обичаме те, Дио и никога не ще те забравим!

    ~ В. Велчев
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    R.I.P Ronnie James Dio - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: R.I.P Ronnie James Dio   R.I.P Ronnie James Dio - Page 3 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    R.I.P Ronnie James Dio
    Върнете се в началото 
    Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
     Similar topics
    -
    » R.I.P Ronnie James DIO

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Архив-
    Идете на: