RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема

    Go down 
    3 posters
    АвторСъобщение
    Гост
    Гост




    Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема Empty
    ПисанеЗаглавие: Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема   Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема EmptyСъб 25 Окт 2008, 21:10

    Така иде реч за Конкурса, който исках да ви предложа.

    Понеже аз разбирам от писане, като за начало ще организирам такъв за писане, ако имате идеи за алтернативни мероприятия по другите изкуства, пишете темичка или ме PM, за да помислим по въпроса.

    Така има две алтернативи когато става дума за форумни състезания от този тип:

    Алтернатива 1: Аз като административен орган, избирам периода и темата, на мен се изпращат произведенията и аз ги оценявам и раздавам награди, комплименти и критики.

    Тва има плюсовете:
    +абсолютно е безпристрастно, щото журито е пич с принципи и вкус.. и е секси и т.н. ама да не се отнасяме
    +изисква минимално внимание от невземащите участие в конкурса, няма гласувания и т.н.

    И минуси:
    - Аз няма да участвам. Искам пък. (франки нямаме ревящи емотикони)
    - Мойто мнение макар и мъдро и брилянтно в повечето ситуации, може да не ви е достатъчно.

    Алтернатива 2: Есетата се пращат на мойта поща и са като цяло анонимни. Гласува се от целия форумен колектив в определен период от време и победителя избира темата за следващия рунд.

    Плюсове:
    +Аз участвам. Което е добре... за мен.
    +Мнението на колектива се взема под внимание над мнението на единичния господоподобен индивид( аз ).

    Минуси:
    - хората трябва да се насилят и да им пука достатъчно, за да прочетат всички участници и да изкажат мнението и гласа си. Защото администрацията в мое лице няма да зачете необосновани гласове.
    - изисква се да се въздържате от компрометиране на вота и т.н.

    Та кое ви се струва по-добре?
    Кратко се изказах по темата, щото бързам за футбол. Надявам се да изкажете някое друго мнение докато са заключени другите секции.
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема   Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема EmptyНед 26 Окт 2008, 00:28

    Позволявам си да double post-на, за да се отличава мнението от темата на тематаSmile

    Иска ми се да е вариант 2, защото...
    ... чисто егоистично искам и аз да участвам. Нямам завършено произведение от години и може би тва е шанса да се завърна.
    ... отговорността, която ми се пада е по-малка. Мога разбира се да понеса и по-голяма, но по-малката ми е по-удобна.
    ... вариант 2 изисква участие от повече хора и това е по-добре за форума. Ако не може няколко човека да се съберат да драснат по една страничка есе/разказче/стихче и накрая да си прочетат едни на други нещата и да кажат "ей тва е най-якото, на ти бира". Мога само да дам на франкито една диагноза за форума и той да вилне с ключа по секциите. Муахахахаха. Тоз франки е скатан evil dude, само са праи на добър и после от засада по 2 секции lock. Дрян.

    Някакво такова.
    Върнете се в началото Go down
    Ади_Психаря
    Rockplacer
    Rockplacer
    Ади_Психаря


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 2517
    Рейтинг : 71
    Registration date : 31.08.2008

    Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема   Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема EmptyНед 26 Окт 2008, 13:08

    Аз големи претенции нямам...и бих била съгласна и на втори вариант...ама ако пишеш твърде добре, казвай, да избера първи.Трябва да се премахва конкуренцията, се пак..
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема   Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема EmptyНед 26 Окт 2008, 13:53

    Ем, аз съм дал линкове към нещата дето пишах едно време, сега сигурно съм пораждясал.
    Върнете се в началото Go down
    Blo0dDrinker
    Newbie
    Newbie
    Blo0dDrinker


    Male
    Age : 35
    Брой мнения : 6
    Location : Plovdiv
    Рейтинг : 0
    Registration date : 24.07.2008

    Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема   Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема EmptyНед 26 Окт 2008, 21:57

    Offtopic кви са тия измишльотини ве ?
    Върнете се в началото Go down
    Ади_Психаря
    Rockplacer
    Rockplacer
    Ади_Психаря


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 2517
    Рейтинг : 71
    Registration date : 31.08.2008

    Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема   Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема EmptyНед 26 Окт 2008, 22:25

    Ъ...за кое точно говориш?
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема   Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема EmptyПон 27 Окт 2008, 02:39

    Блъда е гей-мър не му обръщай внимание. Видя бира и очакваше конкурс "мокра фанелка", което ще е идея за летни сезон в Рокплейс.

    @Блъд: Ходи учи ве студент. Ша дойда та изкармя.
    Върнете се в началото Go down
    Blo0dDrinker
    Newbie
    Newbie
    Blo0dDrinker


    Male
    Age : 35
    Брой мнения : 6
    Location : Plovdiv
    Рейтинг : 0
    Registration date : 24.07.2008

    Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема   Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема EmptyПон 27 Окт 2008, 10:25

    не фе ... просто когато го четох бях в такова яката неадекватно състояне Bounce Сега схванах идеята ... даже не виждам за първи път такава тема и ми е ясна идеята като цяло, но целта каква е? Губене на малкото ценно време което имаме ? Blink
    Върнете се в началото Go down
    Ади_Психаря
    Rockplacer
    Rockplacer
    Ади_Психаря


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 2517
    Рейтинг : 71
    Registration date : 31.08.2008

    Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема   Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема EmptyПон 27 Окт 2008, 10:48

    Е не, принципно конкурсите са за забавление на тези, които имат някакви умения и искат те да бъдат оценени...сорт ъф..
    Който има време, той да участва. Smile
    Върнете се в началото Go down
    Ania
    Moderator
    Moderator
    Ania


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 2011
    Location : Wonderland
    Интереси : pizza
    Рейтинг : 80
    Registration date : 14.07.2008

    Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема   Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема EmptyПон 27 Окт 2008, 13:47

    а.. има ли възможност ако не участвам да получа бира biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Ади_Психаря
    Rockplacer
    Rockplacer
    Ади_Психаря


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 2517
    Рейтинг : 71
    Registration date : 31.08.2008

    Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема   Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема EmptyПон 27 Окт 2008, 19:55

    biggrin Да..от магазина става...а иначе на мене сериозно ми е все едно!
    Ако другите имат предпочитания..
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема   Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Конкурс(или "пие ли ви се бира") - Организационна тема
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace :: ИНТЕРЕСИ И ХОБИТА :: Пишеш? Рисуваш? Снимаш?-
    Идете на: