RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Секс

    Go down 
    +72
    Wicked Child
    Shinah
    Shit_For_Brainss
    Adept
    Billy
    Purblindd
    Halinor
    БуБи!
    irrealiste
    Kaamos
    Brightly
    Лили.
    independent7647
    Nox
    Ане
    fn.0.rd
    bellz
    nikoletito
    Линн
    I Cum Blood !
    Mo.
    Доцент Бинева
    wolfheulen
    Zupaman
    remy
    The_Eyes_Set_To_Kill
    Ash....
    Дан
    balduran
    Miss Fatty
    DevilFromHell
    qkitaki
    Мо7о_ейнджъл
    Вилито
    Железен
    marmot
    Selene
    BlazeOfGlory
    40wek
    <.LeX. >
    nameless
    Cheshire Cat
    scum
    antani
    Bryan
    Eleutheria
    Мия
    Немезида
    Боровинка
    fonix
    ПуФчОоО
    In_Flames91
    dark_soul
    CrazY
    Me4o PuH(OpasNia)
    Opheliac
    lluussii
    Руто
    wolf-eyes
    FAIRY
    (s)Ain't
    Кънчо
    heart
    D(emo)n_Hunter
    Rancid
    Марто!
    littleMICROBE
    Пате
    RockPlace
    Ади_Психаря
    Ravenhill
    Ania
    76 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next
    АвторСъобщение
    Ania
    Moderator
    Moderator
    Ania


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 2011
    Location : Wonderland
    Интереси : pizza
    Рейтинг : 80
    Registration date : 14.07.2008

    Секс - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Секс   Секс - Page 6 EmptyПон 27 Окт 2008, 18:05

    First topic message reminder :

    Тази тема нарочно я правя тук. Няма да обсъждаме на всеки псотиженията, спокойно, а това от което лично аз се отвращавам. 13-14 годишни момичета правят имат по няколко сексуални партньора!!!!

    Мое си мнение : Не приемам това за нормално, но виновни не са само тези наивни момиченца , тамън навлезли в пубертета, виновни са и батковците, които не знам какво сексапилно намират в едва започващото развитие на тялото!
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    Гост
    Гост




    Секс - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 6 EmptyПон 23 Мар 2009, 13:24

    само с памперс нинжите.
    Върнете се в началото Go down
    antani
    Unique
    Unique
    antani


    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 958
    Location : Пловдив
    Интереси : Hardcore,Japan,World of Warcraft
    Рейтинг : 25
    Registration date : 06.02.2009

    Секс - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 6 EmptyПон 23 Мар 2009, 19:12

    Onibaka написа:
    ще ви кача меренето на пишки на една каручка и ще си го карате на село. чичо ви Они кат нищо ще ви го начука без презерватив или предупреждение.
    Е сори Они ама просто кат го видях тва ако бяхме някаде навам от някав лаптоп щех да зема да псувам кат луд аз у нас просто се побърках...
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    Секс - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 6 EmptyВто 24 Мар 2009, 07:40

    Еми секи си има мнение Антани Smile.Макар че и на мене ми се струва малко глупавато но
    "whatever"
    Върнете се в началото Go down
    In_Flames91
    Banned
    In_Flames91


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 552
    Location : Land of cybernation
    Рейтинг : 1
    Registration date : 15.01.2009

    Секс - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 6 EmptyВто 24 Мар 2009, 14:50

    Frankie написа:
    "13 годишно момче стана баща"

    Пхах, докъде стига младежта, днес...
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    Секс - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 6 EmptyВто 24 Мар 2009, 16:04

    Отврат ... та дои дори незнае какво е финанс? За какво говорим направо ми става противно... . Но какво да се прави това е живота... хубав или не трябва да го преживеем и да гледаме само напред Smile
    Върнете се в началото Go down
    nameless
    Rockplacer
    Rockplacer
    nameless


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 2705
    Location : Варна
    Рейтинг : 37
    Registration date : 15.07.2008

    Секс - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 6 EmptyВто 24 Мар 2009, 19:57

    Горкото им дете..
    Върнете се в началото Go down
    <.LeX. >
    Rockplacer
    Rockplacer
    <.LeX. >


    Male
    Age : 28
    Брой мнения : 259
    Location : България-Варна
    Интереси : музика, рокплейс
    Рейтинг : 8
    Registration date : 24.03.2009

    Секс - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 6 EmptyВто 14 Апр 2009, 11:01

    Баси извратените...Детето и бащтата имат сиг едно 12 години разлика а това не е нормално.

    Да се върна по темата:Аз съм на 13 и скоро ще стана на 14. Ходя на училище и имам съученички дето вече буквално са станали КУРВИ... Срам ме е да кажа какви неща са ми разказвали за тях Astounded Thumbdown WTF?!?!? Това е извратено.... Crazyzu
    Върнете се в началото Go down
    Боровинка
    Newbie
    Newbie
    Боровинка


    Female
    Брой мнения : 34
    Location : Варна
    Интереси : Фотография
    Рейтинг : 1
    Registration date : 14.02.2009

    Секс - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 6 EmptyПон 18 Май 2009, 10:47

    lluussii написа:
    Боровинка написа:
    Според мен.. всеки си има правото на избор кога ще си направи сефтето и с кого. Лично аз не съм спала с много момчета.. Но съм се чувствала готова, когато съм го правила. Няма значение на колко години си и с колко си го правил. Важното е да има любов и да бъдеш сигурен. Rolleyes

    Хах.. ти направо се подигра с любовта. А тя не е да легнеш с колкото се може повече момчета/момичета. Искала си да кажеш, че сте се привличали физически и не си се сдържала. Дотам. Защото любовта е нещо вечно и съвършенно. Ако обичаш някого, няма да го консумираш само за секса,няма и да го предадеш, а зарязването е предателство. Значи нищо е нямало. Така че важното е да има любов! А дали я има..

    Не съм се подиграла с любовта.. Smile Физически ме привличат много хора, но не съм правила секс с тях. Любовта ми към бившите ми приятели, с които съм спала, не е свършила.. просто пламъчето е угаснало.. запали се при друг.. Smile
    Всеки с разбиранията си.. обаче никой не може да е сигурен дали любовта е вечна..
    Върнете се в началото Go down
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    Секс - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 6 EmptyПон 18 Май 2009, 11:02

    ае ей хора спорите за секс бе, я се оспокойте баси няма значение на колко си ако ще и на 12 да си като ти се прави секс прави,къде го пише че не можеш да правиш секс на 12-13 годишна въздраст ...
    Върнете се в началото Go down
    40wek
    Advanced
    Advanced
    40wek


    Male
    Брой мнения : 170
    Location : All Along The Watchtower,Pumpin' My Retard
    Рейтинг : 3
    Registration date : 28.08.2008

    Секс - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 6 EmptyВто 19 Май 2009, 17:49

    In_Flames91 написа:
    Frankie написа:
    "13 годишно момче стана баща"

    Пхах, докъде стига младежта, днес...
    13-годишният ученик Алфи Патън, който от февруари с любов се грижи за своята новородена дъщеря, не е баща на бебето.

    ДНК тестът показал, че биологичният родител на малката Мейзи е 15-годишният Тайлър Баркър, съобщава в. "Дейли телеграф".

    Историята на невръстния татко влезе в световните медии преди няколко месеца и повдигна дебат в английското общество за сексуалното възпитание на децата и ранната бременност.

    Тогава други двама младежи заявиха, че са правили секс с майката на бебето, 15-годишната Шантал. Нейната майка ги отрече и категорично заяви, че тийнейджърката е загубила девствеността си от Алфи и не е била с други момчета. Той също беше сигурен, че е бащата.

    "Аз съм единственото гадже, което Шантал е имала. Заедно сме от две години, следователно аз трябва да съм баща на бебето", отсече той, но на 13 години освен че разбра какво е да си родител, научи и какво е да ти изневерят.

    Истинският татко на Мейзи разказал пред медиите, че е правил секс с Шантал, без да използват предпазни средства, и е "ужасен" от перспективата да сменя пелени.

    Секретарят на правителствения отдел, отговарящ за децата, образованието и семействата, Ед Болс казва, че първата му мисъл, когато видял снимки на бебето в прегръдките на Алфи, била, че това, което се случва на момчето, не е честно.

    Лидерът на консерваторите Дейвид Камерън коментира, че случаят поражда "тревожещи въпроси" за съвременна Великобритания.

    През последните години броят на децата, носители на инфекции, предавани по полов път, се е увеличил, сочи официалната статистика. Ръстът на заболеваемостта при младежите до 16 години е 58% за периода 2003-2007 г.

    Crazyzu
    Върнете се в началото Go down
    BlazeOfGlory
    Advanced
    Advanced
    BlazeOfGlory


    Male
    Age : 35
    Брой мнения : 162
    Location : Just behind the corner
    Интереси : Being lazy
    Рейтинг : 8
    Registration date : 30.03.2009

    Секс - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 6 EmptyВто 19 Май 2009, 21:15

    Bryan написа:
    ае ей хора спорите за секс бе, я се оспокойте баси няма значение на колко си ако ще и на 12 да си като ти се прави секс прави,къде го пише че не можеш да правиш секс на 12-13 годишна въздраст ...
    На тази възраст приоритетно момичетата не са здравословно готови. При по-голямата част няма още оформена полова система и това може да си причини вреди..
    Върнете се в началото Go down
    Selene
    Rockplacer
    Rockplacer
    Selene


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 1152
    Location : Предимно София О.о
    Рейтинг : 43
    Registration date : 07.04.2009

    Секс - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 6 EmptyВто 19 Май 2009, 21:20

    Пък и не мисля, че има желание на тази възраст...
    Сми.. трябва да си физически готов, за да имаш вътрешен подтик... поне така мисля О.о
    Върнете се в началото Go down
    BlazeOfGlory
    Advanced
    Advanced
    BlazeOfGlory


    Male
    Age : 35
    Брой мнения : 162
    Location : Just behind the corner
    Интереси : Being lazy
    Рейтинг : 8
    Registration date : 30.03.2009

    Секс - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 6 EmptyВто 19 Май 2009, 21:37

    Хормони ала-бала , дисбаланс може да се получи , ама проблема е като има мозъчен дисбаланс.. Имал съм случай 13 годишни да ми се свалят о.0 С ква умисъл не е ясно..но не мерси
    Върнете се в началото Go down
    lluussii
    Great
    Great
    lluussii


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 292
    Location : Варна
    Интереси : рок музика, клавири
    Рейтинг : 9
    Registration date : 23.10.2008

    Секс - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 6 EmptyВто 19 Май 2009, 23:30

    Какво казва днес светът? - "На 18 си и си все още девствен!? Ха-ха-ха, не се излагай, направи го в някой кенефец, толкова е просто!" Днес сексът е начин на живот, търговия, бизнес, даже и начин на поддържане на връзка, но не и нещо, което ще носи удоволствие само на двойката, която е решила да прекара живота си заедно. Затова и възникват всичките тези истории - със спина, хомосексуализма, изневерите, ....(парите) - докато ги има, няма да има нормални отношения между жената и мъжа. А докато има нормални отношения, няма да има и такива проблеми ....
    Върнете се в началото Go down
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Секс - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 6 EmptyВто 19 Май 2009, 23:54

    Замисляли сте се как повечето от нас (да не кажа всички) сбърчваме цинично нос, когато чуем думата "любов" и как същевременно думата "секс" ни е толкова естествена, колкото и думата "закуска"?

    Темата със заглавие "Секс" е 10 страници. Потърсете с търсачката теми, които съдържат думата "любов" (има такива теми) и вижте там страниците колко са...
    Върнете се в началото Go down
    Немезида
    Кака
    Кака
    Немезида


    Female
    Age : 36
    Брой мнения : 1809
    Location : in his heart
    Интереси : Ania
    Рейтинг : 61
    Registration date : 31.01.2009

    Секс - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 6 EmptyСря 20 Май 2009, 00:18

    Темата на Ина...
    Днес сексът е много по-нормално нещо от любовта. Тъпо...според мен трябва да вървят заедно. Но пък са ми казвали, че имам остарели разбирания, така че няма да коментирам това.

    А кога е нормално да започне да се прави секс. Не и на 13, когато момичетата още не са развити. Не само физически, но и емоционално и психически. Според мен една възраст от 16-17-18 е по-подходяща.
    Или като чуя "Секс, голяма работа." Blink Да, голяма работа е.
    Върнете се в началото Go down
    BlazeOfGlory
    Advanced
    Advanced
    BlazeOfGlory


    Male
    Age : 35
    Брой мнения : 162
    Location : Just behind the corner
    Интереси : Being lazy
    Рейтинг : 8
    Registration date : 30.03.2009

    Секс - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 6 EmptyСря 20 Май 2009, 19:53

    Руто написа:
    Замисляли сте се как повечето от нас (да не кажа всички) сбърчваме цинично нос, когато чуем думата "любов" и как същевременно думата "секс" ни е толкова естествена, колкото и думата "закуска"?

    Темата със заглавие "Секс" е 10 страници. Потърсете с търсачката теми, които съдържат думата "любов" (има такива теми) и вижте там страниците колко са...
    Ру не знам и за мен секса и любовта не вървят ръка за ръка от 16 годишен.. Понякога е просто секс..като и двамата са съгласни защо не ?
    Върнете се в началото Go down
    marmot
    Newbie
    Newbie
    marmot


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 96
    Location : Варна
    Рейтинг : 4
    Registration date : 19.04.2009

    Секс - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 6 EmptyПон 25 Май 2009, 03:37

    ам..според мен секс без любов е като снимка без фокус.. може да си харесва, но е сигурно че ще е още по - яка фокусирана(дам тъп пример biggrin) така е и за мен...
    сега всичко е така обсебено от СЕКС...
    секс с баби с деца с роднини с приятели..как ще правиш секс с ПРИЯТЕЛ/ка..някфо.. ебаси хормоните да нарушиш чистотата на приятелството щото много ти се е*е Smile
    не можах да се изкажа много добре, но дано е станало ясно каво се опитах да кажа Smile
    Върнете се в началото Go down
    Железен
    Ultimate Rockplacer
    Ultimate Rockplacer
    Железен


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 1441
    Location : Пловдив
    Интереси : Слово, праведна музика и красивото в живота
    Рейтинг : 62
    Registration date : 07.06.2009

    Секс - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 6 EmptyСря 10 Юни 2009, 16:28

    Руто написа:
    Замисляли сте се как повечето от нас (да не кажа всички) сбърчваме цинично нос, когато чуем думата "любов" и как същевременно думата "секс" ни е толкова естествена, колкото и думата "закуска"?

    Темата със заглавие "Секс" е 10 страници. Потърсете с търсачката теми, които съдържат думата "любов" (има такива теми) и вижте там страниците колко са...

    Ру...секс като дума звучи много по-добре от думата любов..
    Естествено двете понятия не трябва да се бъркат...макар че са тясно свързани.
    При сексът може да няма любов, но при любовта задължително има секс.
    Ето и аргументацията ми : запознанствата имат 3 мотива - любопитство(интерес), грандомания или лична изгода.
    Принципно първата мисъл на един мъж, когато види една красива непозната жена е секс, чак след някакво опознаване и сближаване тази жажда отслабва за сметка на любов, душелейничество и т.н. Но за да се влюбиш в някого първо трябва да си помислиш за секс с дадения човек.

    Любовта не е заложена в човешкото същество(изключвам родителството - там е друга мазаница), докато сексът...е водещият инстинкт на всичко, що се движи.

    С природата не може да се спори Naughty
    Върнете се в началото Go down
    Вилито
    Rockplacer
    Rockplacer
    Вилито


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1745
    Location : Плевен :)
    Интереси : музика (:
    Рейтинг : 9
    Registration date : 12.06.2009

    Секс - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 6 EmptyЧет 18 Юни 2009, 16:54

    ми аз лично съм отвратена .. на 14 съм и мисля,че секса е една адски трудна и важна стъпка .. и смятам,че първия ти не трябва да е с някой който го познаваш от два часа,а с някой който първо познаваш .. и ако естествено имате нещо сериозно Smile Предочитам да е нещо уникално .. защото човек само веднъж си губи девствеността и ако е някакъв кофти момент /изнасилване или загорял батко/ се губи и тръпка и всичко .. точно в момента двама загорели батковци ми се натискаха, НО и двамата ги резнах .. първо искам момче което е сериозно и което няма да ме на**е и да ме остави ... и второ не съм ненормална да тръгна с човек който не ми е приятен и е на 19 .. Любовта няма граници - това е истина .. но още не съм сигурна какво искам Smile
    Върнете се в началото Go down
    wolf-eyes
    Fan
    Fan
    wolf-eyes


    Male
    Age : 34
    Брой мнения : 404
    Location : Пловдив
    Рейтинг : 6
    Registration date : 02.01.2009

    Секс - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 6 EmptyНед 21 Юни 2009, 11:49

    StyleIsAWar написа:
    ми аз лично съм отвратена .. на 14 съм и мисля,че секса е една адски трудна и важна стъпка .. и смятам,че първия ти не трябва да е с някой който го познаваш от два часа,а с някой който първо познаваш .. и ако естествено имате нещо сериозно Smile Предочитам да е нещо уникално .. защото човек само веднъж си губи девствеността и ако е някакъв кофти момент /изнасилване или загорял батко/ се губи и тръпка и всичко .. точно в момента двама загорели батковци ми се натискаха, НО и двамата ги резнах .. първо искам момче което е сериозно и което няма да ме на**е и да ме остави ... и второ не съм ненормална да тръгна с човек който не ми е приятен и е на 19 .. Любовта няма граници - това е истина .. но още не съм сигурна какво искам Smile
    Добре разсъждаваш...недей бърза ! Wink
    Върнете се в началото Go down
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    Секс - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 6 EmptyНед 21 Юни 2009, 11:54

    Цитат :
    StyleIsAWar написа:

    ми аз лично съм отвратена .. на 14 съм и мисля,че секса е една адски трудна и важна стъпка .. и смятам,че първия ти не трябва да е с някой който го познаваш от два часа,а с някой който първо познаваш .. и ако естествено имате нещо сериозно Smile Предочитам да е нещо уникално .. защото човек само веднъж си губи девствеността и ако е някакъв кофти момент /изнасилване или загорял батко/ се губи и тръпка и всичко .. точно в момента двама загорели батковци ми се натискаха, НО и двамата ги резнах .. първо искам момче което е сериозно и което няма да ме на**е и да ме остави ... и второ не съм ненормална да тръгна с човек който не ми е приятен и е на 19 .. Любовта няма граници - това е истина .. но още не съм сигурна какво искам :Smile:
    Цитат :
    Добре разсъждаваш...недей бърза ! Wink

    така е чакай защото сега момчетата са гадни прасета само търсят лесното за да се нае*ат и да зарежат момичето,недей се доверява лесно Wink
    Върнете се в началото Go down
    Мия
    Unique
    Unique
    Мия


    Female
    Age : 114
    Брой мнения : 819
    Рейтинг : 45
    Registration date : 14.07.2008

    Секс - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 6 EmptyНед 21 Юни 2009, 12:24

    пък секса сега го използват и като предпоставка
    хич не ми става тъжно като видя някой разреван лигльо,
    който не е спечелил от лотарията от 845 път, в който пробва,
    и затова плаче на рамото на 'любимата' и после се 'любят страстно'
    и - видиш ли, взело, че му минало ...
    пфф biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Мо7о_ейнджъл
    Legendary
    Legendary
    Мо7о_ейнджъл


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1325
    Location : Everywhere
    Рейтинг : 40
    Registration date : 12.05.2009

    Секс - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 6 EmptyНед 21 Юни 2009, 13:12

    Офф мене вече до гуша ми дойде от тея "гъзари" дето се чудят как да та нае*ът.. до болка си ми ясни... вече поне са научих да разбирам какво искат още преди да са го казали или намекнали... Пфф бива да си разгонен.. ама чак пък толкоз... И на всичкото отгоре са и тъпи.. е*ат някоя и я зарязват.. за ко я зарязват кат може да я е*ът още biggrin
    Върнете се в началото Go down
    qkitaki
    Epic
    Epic
    qkitaki


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 687
    Location : Варна
    Интереси : Музика,китари
    Рейтинг : 10
    Registration date : 03.11.2008

    Секс - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 6 EmptyНед 21 Юни 2009, 22:18

    значи аверката ми сега е на 14 и септември ще прай 15 аз ги направих ся хоим от 1 година и 1 месец някаде и го напрайхме на 6 месец но на мен ми беше първа ии последна за нея аз съм пръв и последен не е няква тъпа фешанка-курва а металка !!! Обича само мен и аз само нея и друга нямама да обичам.Но за темата съм за защото е пълно с курви които имат по 2 3 авера ииии ... Wink
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Секс - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 6 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Секс
    Върнете се в началото 
    Страница 6 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Архив-
    Идете на: