RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Т'ва ромче направо ми пълни душата!

    Go down 
    +8
    D(emo)n_Hunter
    Влади
    Вилито
    Bryan
    Кент
    Phantom 1912
    Yob
    CrazY
    12 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2
    АвторСъобщение
    CrazY
    Rockplacer
    Rockplacer
    CrazY


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 2380
    Location : ПЛОВДИВ
    Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
    Рейтинг : 82
    Registration date : 15.12.2008

    Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Т'ва ромче направо ми пълни душата!   Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 EmptyВто 02 Ное 2010, 14:11

    First topic message reminder :

    Ето го единия клип.


    Тука хората полудяват от кеф..


    Някой заможен ще го намери това ромче и ще направи пари от него..
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    Кент
    Rockplacer
    Rockplacer
    Кент


    Male
    Age : 33
    Брой мнения : 974
    Location : Пловдив
    Рейтинг : 27
    Registration date : 12.01.2009

    Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Т'ва ромче направо ми пълни душата!   Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 EmptyСъб 06 Ное 2010, 02:24

    Щом не проси,да направи благотворителен концерт Laughing
    Върнете се в началото Go down
    Железен
    Ultimate Rockplacer
    Ultimate Rockplacer
    Железен


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 1441
    Location : Пловдив
    Интереси : Слово, праведна музика и красивото в живота
    Рейтинг : 62
    Registration date : 07.06.2009

    Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Т'ва ромче направо ми пълни душата!   Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 EmptyСъб 06 Ное 2010, 02:29

    Сега... че ромчето го прави от сърце, прави го. Че дразни яко слуха - абе дразни го.

    Цитат :
    Къде са ви сръбските уши бе

    "Па шта си ти?" - можеш ли да си го преведеш? Погледни малко историята и Вазовото произведение, което се казва така. След това се замисли как всъщност приемам това с ушите.
    Върнете се в началото Go down
    CrazY
    Rockplacer
    Rockplacer
    CrazY


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 2380
    Location : ПЛОВДИВ
    Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
    Рейтинг : 82
    Registration date : 15.12.2008

    Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Т'ва ромче направо ми пълни душата!   Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 EmptyСъб 06 Ное 2010, 03:56

    Прочетох произведението на Вазов току що и ми светна как тези клипчета ти се отразяват.

    И все пак аз не свързвам певческите способности (дразнещи или не) на едно съвременно цигане с Вазови произведения.
    Ако трябва изобщо нещо да свързвам с историята ни, значи трябва да излеза навън с един ятаган и да почна да коля наред всичко що не е българин.


    ПП: Тая тема отиде в ташкент.. ;д
    Върнете се в началото Go down
    Железен
    Ultimate Rockplacer
    Ultimate Rockplacer
    Железен


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 1441
    Location : Пловдив
    Интереси : Слово, праведна музика и красивото в живота
    Рейтинг : 62
    Registration date : 07.06.2009

    Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Т'ва ромче направо ми пълни душата!   Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 EmptyСъб 06 Ное 2010, 08:06

    Явно нищо не си разбрал от произведението, щото говорех за това със "сръбските уши".
    Съжалявам, но е жалко, когато се обръща внимание на няк'во сръбско цигане, вместо на положението с българската музикална сцена, което между другото е трагедия.
    Върнете се в началото Go down
    Йен
    Rockplacer
    Rockplacer
    Йен


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1260
    Location : Пловдив
    Интереси : Adventures~
    Рейтинг : 20
    Registration date : 28.09.2009

    Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Т'ва ромче направо ми пълни душата!   Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 EmptyСъб 06 Ное 2010, 12:37

    Кент написа:
    А за какво пее според теб,ако не да проси ? Точно си проси,мога да кажа biggrin
    Ако не иска да проси,да не взима парите на хората,лесно е biggrin

    Ама ти и Пешо сте много забавни. tongue_smile
    Мисълта ми, драги, беше, че пее, а не като другите "дай, како, 20 стинки" или да ходи да краде. Сещаше се, нали.
    Върнете се в началото Go down
    Yob
    Great
    Great
    Yob


    Male
    Брой мнения : 346
    Location : Пловдив
    Рейтинг : 2
    Registration date : 09.03.2010

    Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Т'ва ромче направо ми пълни душата!   Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 EmptyНед 07 Ное 2010, 21:26

    Железен написа:

    "Па шта си ти?" - можеш ли да си го преведеш? Погледни малко историята и Вазовото произведение, което се казва така. След това се замисли как всъщност приемам това с ушите.
    Ако пък му дадеш да прочете "В окопа" съвсем ще се обърка.
    Върнете се в началото Go down
    Wicked Child
    Advanced
    Advanced
    Wicked Child


    Брой мнения : 191
    Рейтинг : 0
    Registration date : 23.11.2009

    Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Т'ва ромче направо ми пълни душата!   Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 EmptyНед 07 Ное 2010, 21:49

    А така, избивайте комплексите си, породени от неща, които не сте изпитали, върху хора, които не са ги причинили. Да живее националната гордост! Три пъти "ура" за българите, на които светът им е крив, че са им малки п*шките.
    Светът от доста време се отърсва от разбирания като вашите, за щастие.
    Впрочем, един интересен факт за Вазов, който не знам дали се споменава в училище - той участва в Сопотския революционен комитет, но когато избухва въстанието, се посира и бяга. Това между другото де.
    А ромчето не ме кефи - ама не щото е циганче, щото пее сръбски песни или щото проси. А просто щото музиката и изпълнението не ми харесват.

    Edit:
    P.S. Това за п*шките е съвсем фигуративно и не цели да обиди никого.


    Последната промяна е направена от Wicked Child на Нед 07 Ное 2010, 22:16; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    Yob
    Great
    Great
    Yob


    Male
    Брой мнения : 346
    Location : Пловдив
    Рейтинг : 2
    Registration date : 09.03.2010

    Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Т'ва ромче направо ми пълни душата!   Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 EmptyНед 07 Ное 2010, 21:59

    Wicked Child написа:
    А така, избивайте комплексите си, породени от неща, които не сте изпитали, върху хора, които не са ги причинили. Да живее националната гордост! Три пъти "ура" за българите, на които светът им е крив, че са им малки п*шките.
    Разбрахме и от другите ти постове,че си мургавичък,не овъртай.
    Върнете се в началото Go down
    Вилито
    Rockplacer
    Rockplacer
    Вилито


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1745
    Location : Плевен :)
    Интереси : музика (:
    Рейтинг : 9
    Registration date : 12.06.2009

    Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Т'ва ромче направо ми пълни душата!   Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 EmptyНед 07 Ное 2010, 22:04

    ^
    Не смятам, че цвета на кожата има значение...
    Просто хора, не ценете националноста, цвета на кожата,п**ките или каквото там още си казахте....
    Кога ще оцените таланта? Да, не отирчам момчето е от ромски произход, но пее ли хубаво? Пее : ) Останалото за мен няма значение.
    Все пак една от певиците с най-голям диапазон - 5 октави е от ромски произход.
    Върнете се в началото Go down
    Wicked Child
    Advanced
    Advanced
    Wicked Child


    Брой мнения : 191
    Рейтинг : 0
    Registration date : 23.11.2009

    Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Т'ва ромче направо ми пълни душата!   Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 EmptyНед 07 Ное 2010, 22:13

    Yob написа:
    Wicked Child написа:
    А така, избивайте комплексите си, породени от неща, които не сте изпитали, върху хора, които не са ги причинили. Да живее националната гордост! Три пъти "ура" за българите, на които светът им е крив, че са им малки п*шките.
    Разбрахме и от другите ти постове,че си мургавичък,не овъртай.
    "Увъртам" се пише, ученико на Климента и Наума.
    Ех, език свещен...
    А това, че съм циганин, никога не съм го отричал, нито пък ме е срам от него. Така че, забележката ти се получава леко комична.
    Върнете се в началото Go down
    D(emo)n_Hunter
    Moderator
    Moderator
    D(emo)n_Hunter


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 3541
    Location : Плевен
    Интереси : хирургия
    Рейтинг : 94
    Registration date : 10.11.2008

    Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Т'ва ромче направо ми пълни душата!   Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 EmptyНед 07 Ное 2010, 22:19

    Yob написа:
    Wicked Child написа:
    А така, избивайте комплексите си, породени от неща, които не сте изпитали, върху хора, които не са ги причинили. Да живее националната гордост! Три пъти "ура" за българите, на които светът им е крив, че са им малки п*шките.
    Разбрахме и от другите ти постове,че си мургавичък,не овъртай.

    Yob, това беше доста не на място, човек.
    Не мисля, че имаш право да нападаш когото и да е било по този начин, само защото мненията ви не съвпадат.
    Върнете се в началото Go down
    Wicked Child
    Advanced
    Advanced
    Wicked Child


    Брой мнения : 191
    Рейтинг : 0
    Registration date : 23.11.2009

    Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Т'ва ромче направо ми пълни душата!   Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 EmptyНед 07 Ное 2010, 22:37

    Технически, аз съм инициаторът. После си промених мнението, за да е ясно, че не говоря буквално.
    Върнете се в началото Go down
    CrazY
    Rockplacer
    Rockplacer
    CrazY


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 2380
    Location : ПЛОВДИВ
    Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
    Рейтинг : 82
    Registration date : 15.12.2008

    Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Т'ва ромче направо ми пълни душата!   Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 EmptyПон 08 Ное 2010, 00:19

    Yob написа:
    Железен написа:

    "Па шта си ти?" - можеш ли да си го преведеш? Погледни малко историята и Вазовото произведение, което се казва така. След това се замисли как всъщност приемам това с ушите.
    Ако пък му дадеш да прочете "В окопа" съвсем ще се обърка.

    Ти недей са прай на много умен.

    Уикед +++
    Върнете се в началото Go down
    Yob
    Great
    Great
    Yob


    Male
    Брой мнения : 346
    Location : Пловдив
    Рейтинг : 2
    Registration date : 09.03.2010

    Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Т'ва ромче направо ми пълни душата!   Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 EmptyПон 08 Ное 2010, 14:35

    Wicked Child написа:

    А това, че съм циганин, никога не съм го отричал, нито пък ме е срам от него.
    Що не си го каза още в началото,нямаше да се тормозим с анти-българските ти мнения.

    А крейзи,говорех че двете Вазови произведения имат напълно различно отношение към сърбите,ако ги прочете.

    D(emo)n_Hunter,той човека си се гордее с циганския произход,не виждал да съм го обидил хаха.
    Върнете се в началото Go down
    Железен
    Ultimate Rockplacer
    Ultimate Rockplacer
    Железен


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 1441
    Location : Пловдив
    Интереси : Слово, праведна музика и красивото в живота
    Рейтинг : 62
    Registration date : 07.06.2009

    Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Т'ва ромче направо ми пълни душата!   Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 EmptyПон 08 Ное 2010, 16:20

    Wicked Child написа:
    А така, избивайте комплексите си, породени от неща, които не сте изпитали, върху хора, които не са ги причинили.

    Комплекси? Опитах се да покажа, че това със "сръбските уши" ме обижда. Ако приемаш нежеланието ми да бъда обиждан, макар и нецеленасочено като комплекс, значи имаш проблем.

    Wicked Child написа:
    Светът от доста време се отърсва от разбирания като вашите, за щастие.
    Да, виждаме докъде води това.
    Долу с правото да застанеш зад собствената си култура, религия, език и род. Да живее САЩ! Да живее нихилизмът и мъдреците, за които той е начин на живот.


    Wicked Child написа:
    Впрочем, един интересен факт за Вазов, който не знам дали се споменава в училище - той участва в Сопотския революционен комитет, но когато избухва въстанието, се посира и бяга.
    Как го описа... сякаш си бил там. Всъщност неучастието му в боевете води до огромната му творческа продуктивност и изявата на онези писателски качества, които го превръщат в "Патриарха на българската литература". Дали щеше да допринесе повече за Освобождението и възстановяването на България след това, ако беше умрял още в първите битки?


    Wicked Child написа:
    А ромчето не ме кефи - ама не щото е циганче, щото пее сръбски песни или щото проси. А просто щото музиката и изпълнението не ми харесват.
    Тук поне сме на едно мнение.
    Върнете се в началото Go down
    Вилито
    Rockplacer
    Rockplacer
    Вилито


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1745
    Location : Плевен :)
    Интереси : музика (:
    Рейтинг : 9
    Registration date : 12.06.2009

    Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Т'ва ромче направо ми пълни душата!   Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 EmptyПон 08 Ное 2010, 21:14

    Нужно ли е всяка подпбна тема да става адския спор....
    Ако трябва направете отделна тема, за националности и расизма в България : )
    Като гледам има какво да се каже...
    Върнете се в началото Go down
    Puppet Master
    Rockplacer
    Rockplacer
    Puppet Master


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2354
    Location : Пловдив
    Интереси : ego trips
    Рейтинг : 134
    Registration date : 15.07.2008

    Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Т'ва ромче направо ми пълни душата!   Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 EmptyПон 08 Ное 2010, 22:03

    Мноо' исках да видя до къде ще се стигне. biggrin

    Вилито написа:
    Нужно ли е всяка подобна тема да става адския спор...
    Не. Хората издребняват. И не, не казвам, че е лошо да споделяш мнението си, но да знаеш по какъв начин да го представиш.

    В цялата тая история виждам леко чукване на
    Administrator написа:
    2. Зад всеки ник стои човек. Не забравяйте това и ние няма да го забравим. Всякаква проява, демонстрираща липсата на обикновено човешко държание, ще бъде НАКАЗАНА според разбиранията на Администрацията.
    (или просто ми е удобно да го използвам, както желаете го приемайте).

    Заключвам темата със същата мисъл, с която преди време се заключваха или триеха всички теми на основа, примерно, различна сексуалност с главна точка за разискване граничеща с нетолерантността и обидата. Темата се измести прекалено много към разните ви "комплекси" и идеологии.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Т'ва ромче направо ми пълни душата!   Т'ва ромче направо ми пълни душата! - Page 2 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Т'ва ромче направо ми пълни душата!
    Върнете се в началото 
    Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Булл-шитс-
    Идете на: