RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     The Jungle Book / Книга за джунглата (1967)

    Go down 
    АвторСъобщение
    Пате
    Rockplacer
    Rockplacer
    Пате


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 1303
    Location : Paradise City a.k.a Varna
    Интереси : Music, RockPlace
    Рейтинг : 1
    Registration date : 12.08.2008

    The Jungle Book / Книга за джунглата (1967) Empty
    ПисанеЗаглавие: The Jungle Book / Книга за джунглата (1967)   The Jungle Book / Книга за джунглата (1967) EmptyЧет 18 Ное 2010, 21:16

    The Jungle Book / Книга за джунглата (1967) 2678695s

    Режисьор : Волфганг Ритерман

    В ролите : Фил Харис, Себастиън Кабът, Луис Прима, Джордж Сандърс, СтерлингХолоуей, Верна Фелтън, Клинт Хауърд, Чад Стюърт, Лорд Тим Хъдзън, ДжонАбът, Бен Райт, Дарлийн Сар

    Резюме : Световноизвестната "Книга за джунглата" на Ръдиард Киплинг описваисторията на момче, изгубено в джунглата като дете и осиновено отсемейство, което му дава името Маугли. Черната пантера Багира езагрижена за вече порастналия Маугли. Багира иска час по-скоро даотведе човешкото момче там, където трябва да бъде - човешкото село.Бенгалският тигър Шир Хан е разбрал за Маугли и ще направи всичковъзможно за да хване и убие вече порастналия Маугли. Маугли обачесъвсъм не споделя вижданията на Багира. Той обича джунглата и всичко,свързано с нея. Той намира верен приятел в лицето на Балу - ленив изакръглен мечок със страхотно чувство за хумор и усет към забавлението.

    http://vbox7.com/play:365e453c -Това е клипчето с великата песничка.
    Видеото е с БГ аудио, затова е от V-BOX.



    P.S - Това ми е най-любимото детско от всички. Спомням си мама като ми купи касетата, се залепих за това филмче и го гледах по 10-15 пъти на ден.
    С Брат ми го знаехме цялото
    наизуст.
    Тати беше Балу, мама Багира, аз разбира се - Маугли, а брат ми онова шимпанзе. :Д
    Върнете се в началото Go down
     
    The Jungle Book / Книга за джунглата (1967)
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » Mr. Teacher's book

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace :: ИНТЕРЕСИ И ХОБИТА :: Кино-
    Идете на: