RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Карибски пирати: Замунда

    Go down 
    +2
    Mu6o
    Selene
    6 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2
    АвторСъобщение
    Selene
    Rockplacer
    Rockplacer
    Selene


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 1152
    Location : Предимно София О.о
    Рейтинг : 43
    Registration date : 07.04.2009

    Карибски пирати: Замунда - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Карибски пирати: Замунда   Карибски пирати: Замунда - Page 2 EmptyПон 15 Авг 2011, 23:25

    First topic message reminder :

    От време на време се появявам и пускам теми :Д Обичам след като съм водила дискусия с един човек да я представя на повече. Повече гледни точки по-добре.


    Искам да ви попитам какво ви е мнението за пиратството.
    Редно ли е да "крадем" интелектуална собственост и налага ли ни се? (това са различни въпроси)
    Вие теглите ли музика, игри, филми, софтуер, книги или нещо друго?
    При какви условия бихте си купили тези неща и смятате ли някога да го направите?


    Напоследък срещам доста възмутителни мнения по въпроса и искам да разбера вашите Smile
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    fonix
    Rockplacer
    Rockplacer
    fonix


    Male
    Age : 38
    Брой мнения : 770
    Location : Sofia
    Интереси : Колоездене и Обикаляне по чукари
    Рейтинг : 15
    Registration date : 09.09.2008

    Карибски пирати: Замунда - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Карибски пирати: Замунда   Карибски пирати: Замунда - Page 2 EmptyСря 17 Авг 2011, 18:03

    Еми София Wink на 2-3 Септември ще си чествам 26 Годишнината Wink та можеш да се чувстваш поканен, това и за РУ се отнася :Д

    Че като го знам каква е блейка Smile Пак ме е забравил tongue_smile

    А по темата Хора всякакви, аз лично нямам нужда да пиратсвам, ако знам какво искам да играя и играта която ще си купя ще ме удевлетвори точно както очаквам.
    За жалост често не се случва така, което прави повечето покупки ... набутвация Smile А даже не говоря за Тъпите Шутъри дето правиш едно и също като предният и свършва за 6 часа Smile

    Просто примерно може да се кефя на Батман, ама как да знам дали новата игра за него изобщо ще ми пасне без да я пробвам. И какво купувам и се набутвам ... ето за това не съм съгласен.

    Да си измислят trial/demo системи. Дават се милиони и милярди за разработка и да ми казват, че не могат си е чиста подигравка, просто не им се занимава.
    Върнете се в началото Go down
    Стако
    Newbie
    Newbie
    Стако


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 33
    Location : Извън Сексиментоса
    Интереси : Литература, музика, гейминг, фотография, театър
    Рейтинг : -2
    Registration date : 15.03.2012

    Карибски пирати: Замунда - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Карибски пирати: Замунда   Карибски пирати: Замунда - Page 2 EmptyПон 19 Мар 2012, 20:11

    Редно ли е да "крадем" интелектуална собственост и налага ли ни се? - Редно - не, но се налага по очевадни причини. Да имам пари на драго сърце ще давам половината от тях за музика всеки месец.
    Вие теглите ли музика, игри, филми, софтуер, книги или нещо друго? - Разбира се. Освен книги - тях си ги купувам, защото са прекалено ценни.
    При какви условия бихте си купили тези неща и смятате ли някога да го направите? - При условие, че нещото значи много за мен, или че ми харесва или че не се намира никъде.
    Върнете се в началото Go down
    New Age Messiah
    Great
    Great
    New Age Messiah


    Male
    Age : 28
    Брой мнения : 307
    Location : Пловдив
    Интереси : Търсене на нещо по-голямо
    Рейтинг : 9
    Registration date : 23.05.2010

    Карибски пирати: Замунда - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Карибски пирати: Замунда   Карибски пирати: Замунда - Page 2 EmptyПон 19 Мар 2012, 21:42

    Аз за филми не плащам, но и не гледам толкова често, за музичка си плащам само ако е на някоя българска млада банда която много ме кефи, игрите си ги тегля, но ако ми харесат, задължително си ги купувам, въпреки, че досега имам само две игрички (rFactor и rFactor 2), от които едната е тестова версия и не се плаща, за софтуер просто нямам възможност да го платя, така че си го "крада", вижте сега, аз правя дизайн (на автомобили), но как по дяволите едно лапе като мен би могло да си купи софтуер, като качествения дизайнерски софтуер струва над 3000 ДОЛАРА
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Карибски пирати: Замунда - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Карибски пирати: Замунда   Карибски пирати: Замунда - Page 2 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Карибски пирати: Замунда
    Върнете се в началото 
    Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace :: ИНТЕРЕСИ И ХОБИТА :: Мисъл и Слово-
    Идете на: