RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Всички на оръжие !!!

    Go down 
    2 posters
    АвторСъобщение
    New Age Messiah
    Great
    Great
    New Age Messiah


    Male
    Age : 28
    Брой мнения : 307
    Location : Пловдив
    Интереси : Търсене на нещо по-голямо
    Рейтинг : 9
    Registration date : 23.05.2010

    Всички на оръжие !!! Empty
    ПисанеЗаглавие: Всички на оръжие !!!   Всички на оръжие !!! EmptyВто 19 Фев 2013, 22:27

    Писна ли ви нашите "владетели" , да ни третират като лабораторни мишки и да си правят с нас експеримент след експеримент, писна ли ви от цялата тая кочина, писна ли ви сметките ви да надхвърлят вашата заплата, сега е времето, според мен дойде моментът който смятах, че никога няма да настъпи, дойде моментът за който таях(ме) надежда, дойде моментът в който ние Българите да кажем "Не" !
    Не на мутрите и монопола !
    Не на мафията в България !
    Не !
    Ние Българите спираме да търпим това !

    Писна ми - Напред !

    Който е с подобно на моето мнение и възгледи да пише в темата или на лични или в скайп .
    Върнете се в началото Go down
    DeathBreeder
    Newbie
    Newbie
    DeathBreeder


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 37
    Location : Varna
    Интереси : Guitar ,(growl , scream vocals) History , Astronomy , Sports , Some Arts
    Рейтинг : 0
    Registration date : 01.03.2013

    Всички на оръжие !!! Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Всички на оръжие !!!   Всички на оръжие !!! EmptyПет 01 Мар 2013, 17:56

    ДОЛУ ТАЯ СГАН ДОЛУ !!!! ВРЕМЕ ЗА ПРОМЯНА !!!
    Върнете се в началото Go down
    New Age Messiah
    Great
    Great
    New Age Messiah


    Male
    Age : 28
    Брой мнения : 307
    Location : Пловдив
    Интереси : Търсене на нещо по-голямо
    Рейтинг : 9
    Registration date : 23.05.2010

    Всички на оръжие !!! Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Всички на оръжие !!!   Всички на оръжие !!! EmptyСъб 11 Май 2013, 02:55

    Здравейте, предварително се извинявам ако мнението ми нарани някого, но истината винаги наранява, но не, всъщност не се извинявам, по-хубаво истината да нарани един човек, отколкото лъжата да ощастливи един човек, българите (пиша го с малко "б" защото сегашния български народ или поне 94.4% от него не е заслужил дори и моето нищожно уважение, ако българите сме велик народ, със сравнително приятна усмивка на уста и дори лекичко погаделичкване в панталоните бих написал тази думичка с голямо "б" , ще се старая да се цензурирам на макс за да не си изпрося някакъв бан/ан . Ashamed
    Направих тази тема защото за миг се заблудих, че митовете които се пишат за съвременните българи са истина, но тотално сгреших, в тези митове пише, че българите са войнствен народ който не се предава без значение колко по-мощен е опонентът му, а аз в момента виждам как всички българи видяха по-слаби опоненти от тях и какво направиха, застанаха пред тях, свалиха си бельото и си дадоха задните части, пък опонента да прави каквото си иска със задните им части, в българия (отново с малко "б" поради горе-споменатите причини) няма много патриоти, псевдо-патриоти има навсякъде в тая не много приятна държава, всъщност доста неприятна, всъщност не, мисля, че ако кажа най-правилния термин с който може да се определи тази държава и народът в нея, ще съм forever banned .
    Сега доста ме изби на гняв, защото се сетих, че "големите патриоти" от моя скапан българо-чалгарски клас пишат "българия" с малка буква (и аз я пиша с малка, но поради по-рано споменатите причини), а почти винаги пишат мъжките полови органи с три или пет главни букви .
    Много хора ми казват "като си толкова отворен, защо не правиш нищо за държавата" и аз обичам да отговарям така : Една птичка пролет не прави, всъщност, за да направя нещо в тази пародия на държава (дори не е качествена пародия), ми трябват три неща : пари, власт, и огромно количество простотия, живеем в държава в която индивидуалните хора биват психически, а понякога и физически малтретирани докато не станат като огромната маса от еднаквите простаци .
    Аз съм го изпитал на гърба си, цялото ми училище (98% от съучениците, всичките даскали и директорът) ме мразят (и ми го казват всеки ден), защото слушам музика различна от тяхната и предпочитам да си нося косата по друг начин и защото НИКОГА не си въртя задните части на чалга .

    П.П. : Ако някой иска да даде мнение различно от моето, въобще да не се чуди, а да го дава !

    П.П. 2 : Защо "мръсните" думички трябва да ги цензурирам, вече всички (без мен Disgust ) имате 18, аз не съм виновен, мама и тате са решили първо да си правят дъщеричка, а пък аз не съм кой знае колко планиран Ashamed .

    П.П. 3 : Мразя да си цензурирам мислите .


    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Всички на оръжие !!! Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Всички на оръжие !!!   Всички на оръжие !!! Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Всички на оръжие !!!
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Лафплейс-
    Идете на: