RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Epica се разделиха с китариста Ad Sluijter

    Go down 
    3 posters
    АвторСъобщение
    nameless
    Rockplacer
    Rockplacer
    nameless


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 2705
    Location : Варна
    Рейтинг : 37
    Registration date : 15.07.2008

    Epica се разделиха с китариста Ad Sluijter Empty
    ПисанеЗаглавие: Epica се разделиха с китариста Ad Sluijter   Epica се разделиха с китариста Ad Sluijter EmptyПет 19 Дек 2008, 15:58

    EPICA направиха следното изявление:

    "Тъжни сме да обявим, че (китаристът) Ad(Sluijter) реши да се раздели с Epica. Ad е един от основателите на Epica и имаше голям принос за групата. Искаме да използваме възможността да благодарим на Ad за безкрайното му посвещение към Epica!" На страницата на Ad в MySpace можете да прочетете неговото лично изявление. Никога няма да забравим страхотните моменти, които споделихме заедно и желаем на Ad най-доброто за в бъдеще!!! Надяваме се да можем да обявим наследника на Ad скоро и ще ви държим в течение. Mrk, Simone, Ives, Coen и Arien"

    А ето го и въпросното изявление на Ad:

    "Здравейте, С много тъга трябва да ви съобщя, че след 6,5 години реших да напусна Epica. От началото на съществуването на Epica през 2002г. винаги съм се стремял да давам 100% от себе си за музиката на групата и съм много горд от това, което постигнахме за това относително кратко време. Невероятно преживяване за мен беше издаването на последния ни албум The Divine Conspiracy и чудесното турне, което последва. За съжаление целият този успех има и обратна страна. Колкото по-успешен ставаш като група, толкова по-трудно става да продължиш с това, което е наистина важно, а именно музиката. Като резултат от натоварената концертна програма и липсата на време за работа по нов материал, усещах как се намирах в положение, в което трябваше да композирам, вместо да искам да композирам. Не се смятам за голям композитор на песни. Трябва да прекарам много време и положа много усилия за това, за да остана доволен от крайния резултат. И понеже съм такъв перфекционист, ставаше все по-депресиращо за мен да нямам това време и съответно да постигна възможно най-добрия краен резултат. Поради това аз просто загубих удоволствието от композирането и това беше ясен знак за мен, че трябва да променя нещо. След сериозно обмисляне достигнах до заключението, че единствената промяна, която трябва да направя е да напусна групата. Това не е решение, което исках да направя, а такова, което трябваше да направя. Благодарен съм за времето в Epica и съм горд с това, което постигнахме. Искам да благодаря на бандата, на екипа, на звукозаписната компания, на групите, с които бяхме по турнета и разбира се на феновете, които направиха всичко това възможно! Желая всичко най-добро на оставащите членове на групата и се надявам, че ще продължат да правят страхотна музика за още много години. Така, какво планирам в близко бъдеще? От комерсиална гледна точка би било хубаво да мога да кажа, че вече съм сформирал нова група, че съм готов с половината материал за нов диск, който ще издадем скоро, но честно казано трябва да кажа, че нищо подобно не се е случило. Не смятам, че ще сформирам нова банда. Просто искам да започна работа по нови песни без да се притеснявам от крайни срокове. На този етап нова група не би се вписала в картинката. Бих могъл да си представя да запиша и издам песни като проект, но ще видим когато му дойде времето. През последните няколко години бях канен многократно като сесиен музикант за записи и турнета, но поради липса на време трябваше да откажа повечето от тях. Така, че сега бих приел с удоволствие нови покани. Винаги съм бил заинтересован от звукозаписния процес и вече съм работил като инженер, но отново липсата на време ми е пречила да се занимавам повече с това. Така, че и тук бих искал да продължа малко повече в тази насока. С най-добри пожелания, Ad."
    Върнете се в началото Go down
    temples of death
    Newbie
    Newbie
    temples of death


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 95
    Location : Каварна
    Интереси : Каварна, мишки, Естония, езици и най-различни интересни такива.
    Рейтинг : 4
    Registration date : 07.12.2008

    Epica се разделиха с китариста Ad Sluijter Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Epica се разделиха с китариста Ad Sluijter   Epica се разделиха с китариста Ad Sluijter EmptyНед 21 Дек 2008, 17:39

    Epica са яки, но преди повече ги слушах.
    Не съм се интересувала от членовете на групата, с изключение на Simone Simons, но винаги е тъпо, когато трябва състав да се раздели с някои от членовете си.
    И така.
    И ми е било интересно защо става така, че в един определен момент някой си тръгва, в която и да е група, нз. Кой не би се радвал на популярност и обичта на публиката? Е, явно това натежава понякога.
    Върнете се в началото Go down
    nameless
    Rockplacer
    Rockplacer
    nameless


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 2705
    Location : Варна
    Рейтинг : 37
    Registration date : 15.07.2008

    Epica се разделиха с китариста Ad Sluijter Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Epica се разделиха с китариста Ad Sluijter   Epica се разделиха с китариста Ad Sluijter EmptyНед 21 Дек 2008, 19:09

    Наистина е жалко,когато някои напуска,но да се надяваме,че няма да има лоши последици нито за Epica нито за Ad..просто всеки да продължи по пътя си..можем да им пожелаем само успех..вероятно е да е било и за добро както за групата,така и за Ad.
    Върнете се в началото Go down
    Доцент Бинева
    Rockplacer
    Rockplacer
    Доцент Бинева


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1071
    Location : Асеновград
    Интереси :
    Рейтинг : 0
    Registration date : 26.07.2009

    Epica се разделиха с китариста Ad Sluijter Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Epica се разделиха с китариста Ad Sluijter   Epica се разделиха с китариста Ad Sluijter EmptyЧет 17 Сеп 2009, 20:31

    еее кофти Disgust
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Epica се разделиха с китариста Ad Sluijter Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Epica се разделиха с китариста Ad Sluijter   Epica се разделиха с китариста Ad Sluijter Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Epica се разделиха с китариста Ad Sluijter
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » Epica

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace :: ВСИЧКО ЗА ЖАНРОВЕТЕ ::  -
    Идете на: