RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Alice Cooper: "Когато ми трябва китарист, аз не се сещам за Yngwie Malmsteen."

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
nameless
Rockplacer
Rockplacer
nameless


Female
Age : 31
Брой мнения : 2705
Location : Варна
Рейтинг : 37
Registration date : 15.07.2008

Alice Cooper: "Когато ми трябва китарист, аз не се сещам за Yngwie Malmsteen." Empty
ПисанеЗаглавие: Alice Cooper: "Когато ми трябва китарист, аз не се сещам за Yngwie Malmsteen."   Alice Cooper: "Когато ми трябва китарист, аз не се сещам за Yngwie Malmsteen." EmptyПет 02 Яну 2009, 23:30

Бившият китарист на GUNS N' ROSES и настоящ на VELVET REVOLVER Slash се появява в новия албум на ALICE COOPER Along Came A Spider където забива разбиващо соло в парчето Vengeance Is Mine. Ето какво какво казва за това самия Alice пред BW&BK Magazine:

"Той прилича на китарист от 70-те. Ето защо го харесвам. Guns N’ Roses звучаха като група от 70-те. Звученето им е подобно. Те харесваха групите от 70-те и ги наподобяваха. Когато ми трябва китарист, аз не се сещам за YNGWIE MALMSTEEN. Не съм се побъркал по тежкото звучене. Смятам, че има своето място в музикалния свят, но не и в моя. Предпочитам да слушам китаристи, които свирят на средните прагчета на китарата като Slash или Joe Perry (AEROSMITH), някой който е просто рок китарист. Вероятно затова и двамата китаристи в групата ми Keri Kelli and Jason Hook са свирили със Slash".
Върнете се в началото Go down
HARD ROCK MONSTER
Newbie
Newbie
HARD ROCK MONSTER


Male
Age : 33
Брой мнения : 97
Location : Разград с.Гецово
Интереси : Изкуство, музика, авто, документални филми, образователни канали
Рейтинг : 6
Registration date : 16.03.2009

Alice Cooper: "Когато ми трябва китарист, аз не се сещам за Yngwie Malmsteen." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alice Cooper: "Когато ми трябва китарист, аз не се сещам за Yngwie Malmsteen."   Alice Cooper: "Когато ми трябва китарист, аз не се сещам за Yngwie Malmsteen." EmptyВто 17 Мар 2009, 15:55

Heart Аlice Cooper & Slash Heart това трябва да се чуе.....
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

Alice Cooper: "Когато ми трябва китарист, аз не се сещам за Yngwie Malmsteen." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alice Cooper: "Когато ми трябва китарист, аз не се сещам за Yngwie Malmsteen."   Alice Cooper: "Когато ми трябва китарист, аз не се сещам за Yngwie Malmsteen." EmptyСря 18 Мар 2009, 11:58

слаш несъмнено е невероятен китарист ! алис тои не ми харесва много но комбото ще е хубаво наистина трябва да се чуе
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Alice Cooper: "Когато ми трябва китарист, аз не се сещам за Yngwie Malmsteen." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alice Cooper: "Когато ми трябва китарист, аз не се сещам за Yngwie Malmsteen."   Alice Cooper: "Когато ми трябва китарист, аз не се сещам за Yngwie Malmsteen." Empty

Върнете се в началото Go down
 
Alice Cooper: "Когато ми трябва китарист, аз не се сещам за Yngwie Malmsteen."
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace ::   :: Архив-
Идете на: