RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка

    Go down 
    +16
    RockPlace
    Марто!
    remy
    Мия
    Кънчо
    heart
    Puppet Master
    D(emo)n_Hunter
    Poltergeist
    Massacre
    fonix
    Ragga.one
    nameless
    Ania
    Ади_Психаря
    Пате
    20 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
    АвторСъобщение
    Пате
    Rockplacer
    Rockplacer
    Пате


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 1303
    Location : Paradise City a.k.a Varna
    Интереси : Music, RockPlace
    Рейтинг : 1
    Registration date : 12.08.2008

    The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 EmptyНед 09 Ное 2008, 17:39

    First topic message reminder :

    Ех, реших се и аз да си направя тема. Ъъ, казвам Йоана : ) Викат ми Йо, Джо, Уанка, Джо-Джо, Унфо, Йо-йо, Моджоджоджо, Джонка, Ани и пр. Какво интересно за мен : ).. Ужасно емоционален човек съм, говоря прекалено много (по някога хората съжаляват, че са ми казали здрасти дори) спори ли някой с мен (ще съжалява, че се е родил - е, не де ;д ) е трудно да ме наговори, понеже аз не съм ли сигурна в нещо рядко споря : )..

    Обожавам да се смея : ).. Обожавам музиката : ) Обожавам рокплейс : ) Обожавам си Аня : ) Обожавам си приятелите : ) Обожавам брат ми.. Обичам си семейството.. нищо, че се разпадна леко : ) Винаги ще си ги обичам всички ^^

    Каква музика слушам? - Хард рок : ) и всякакви разновидности на рок-а.. Метъл.. не слушам много : ) Слушаам адски много реге - то ми е в кръвта.. (legalize marijuanna) - (bob marley).. Писала съм колко обожавам Марли : ) и не само него, разбира се.

    Обичам да се запознавам с нови хора, но рядко обичам да се сприятелявам.. Наскоро станах прекалено доверчива и това е лошо, много лошо!

    Мразя лицемерието, ненавиждам някой да ме лъже.. Не ми допадат тея "женски номерца", което всяко момиче върти.. като се скара с "най-добрата'' си приятелка : )

    Имала съм 1 приятел до сега.. - той вече не е тук : ) На никого от форума (дори и на Аня) не съм говорила за него, макар и да съм споменавала нещо такова..! Той ще си остане в сърцето ми винаги! Не, не.. не става дума за любов.. Wink по-силно..! Беше огромно приятелство, което със сигурност щеше да продължи дълго, но уви!

    Хмм.. до сега най-големите ми проблеми.. са били главно със здравето ми.. С моето и на семейството ми.. Тея проблеми в училище винаги са били маловажни..

    Забелязала съм, че ако някой мой познат или "приятел" е тъжен и аз съм тъжна - изживявам всичко с останалите.. Гледам ли някой филм - мисля за него месеци наред, да не говорим за книги.. Ох, обичам да чета, обичам да гледам филми..

    Свиря на китара от близо 6 месеца.. имам от както се помня.. 4 китари - 2 класически (Фендер и бг Кремона), бас и електрическа.. Мога и на 3те, като не владея особено добре баса все още..

    Занимавам се от няколко години със www.save-darina.org благодарение на майка ми.. Не претендирам с това (да не си помислите нещо) , правя го по собствено желание и не заради себе си, а заради тея деца : )!


    Ох.. яко ме мързи Smile ако има нещо питайте!
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    Пате
    Rockplacer
    Rockplacer
    Пате


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 1303
    Location : Paradise City a.k.a Varna
    Интереси : Music, RockPlace
    Рейтинг : 1
    Registration date : 12.08.2008

    The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 EmptyСъб 13 Дек 2008, 18:01

    какво за мене, бе.. Да, да.. знам, че съм пич, бе.. знам бе biggrin А, тва клипче, Поли.. незнам намек ли е някъв.. ;д
    Върнете се в началото Go down
    Пате
    Rockplacer
    Rockplacer
    Пате


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 1303
    Location : Paradise City a.k.a Varna
    Интереси : Music, RockPlace
    Рейтинг : 1
    Registration date : 12.08.2008

    The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 EmptyЧет 25 Дек 2008, 12:37

    Върнете се в началото Go down
    Марто!
    Unique
    Unique
    Марто!


    Male
    Age : 111
    Брой мнения : 802
    Location : At Home
    Рейтинг : 48
    Registration date : 17.07.2008

    The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 EmptyЧет 25 Дек 2008, 13:17

    Ебати яките лещи 0.о
    Върнете се в началото Go down
    Мия
    Unique
    Unique
    Мия


    Female
    Age : 114
    Брой мнения : 819
    Рейтинг : 45
    Registration date : 14.07.2008

    The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 EmptyЧет 25 Дек 2008, 18:47

    Нда, стоят ти супер. ^^
    Върнете се в началото Go down
    RockPlace
    Administrator
    Administrator
    RockPlace


    Male
    Брой мнения : 1570
    Рейтинг : 87
    Registration date : 12.07.2008

    The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 EmptyЧет 25 Дек 2008, 18:56

    Джо знае само се хвали biggrin tongue_smile
    Върнете се в началото Go down
    Ади_Психаря
    Rockplacer
    Rockplacer
    Ади_Психаря


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 2517
    Рейтинг : 71
    Registration date : 31.08.2008

    The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 EmptyЧет 25 Дек 2008, 20:04

    biggrin Еми Джо, знаеш какво ти мисля за лещите..иначе си сладур..хД
    Върнете се в началото Go down
    Пате
    Rockplacer
    Rockplacer
    Пате


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 1303
    Location : Paradise City a.k.a Varna
    Интереси : Music, RockPlace
    Рейтинг : 1
    Registration date : 12.08.2008

    The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 EmptyСря 07 Яну 2009, 13:57

    www.impulse.bg/DownOnMyKnees

    Аууу, Франкии не съм те видяла и съм пропуснала да ти плюя в мозъка...

    Не се хваляяяя biggrin Пък и тва е служебна тайна няма нужда да споменавате ЛЕЩИ biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Пате
    Rockplacer
    Rockplacer
    Пате


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 1303
    Location : Paradise City a.k.a Varna
    Интереси : Music, RockPlace
    Рейтинг : 1
    Registration date : 12.08.2008

    The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 EmptyПет 23 Яну 2009, 14:35

    - ЗНАЧИ СЪЩЕСТВУВАМ а също мисля , че незаслужено ми викат плямпалото и великия мислител , но хич не ми пука . дай некой лев на заем този път ще бъда сериозен - май

    Планета : Меркурий
    Управлява 3 дом : Подвижен Въздушен Мъжки

    Общи приказки - Охо - за приказване ли стана дума ?
    Хайди Клум разтяга всяка дума , кат ЛокумБлизнаци е много приказлив и общителен знак. Привлича другите с непринуденото, приветливо и лъчезарно излъчване, което притежава в изобилие.Той има за цел да изобрети нещо уникално, да създаде весела обстановка и да завърже безброй приятелства и връзки. Много му харесва да има публика, която да се наслаждава на безспирните му словоизлияния, които винаги са доукрасени и преувеличени до неузнаваемост. Нервен и жив. Непрекъснато прави нещо, а в повечето случаи минимум две неща едновременно. Има доста голям мисловен резервоар и дори страда от безсъние поради тази причина. Бърз и нервен с резки движения и хитроват поглед. Плямпа толкова много, че когато е сам, или си запява някой хит или общува със самия себе си по един странен начин. Скрийте телефоните си. В чатовете и Нюзгрупите на мрежата е бъкано от тези. Водят убедително пред Стрелеца и Девата, които се боричкат за второто място в тази класация. За съжаление са на първо място и в клиниките за борба с алкохолизма. Пушат като строшени комини. Приятелски настроени, но непостоянни. Противоречив и сложен знак. Умее да изкарва кинти, но по му се отдава харченето им. Трудно запазва някакво положение за дълго време, отегчава се от всеки и всичко с изключително бързи темпове. Един от най мразените и трудни за съжителство знаци.......


    Добри черти - Ех . Мии...

    Веднъж я попитах - Какво ви е ковало така , а тя ми каза че фамилията и е достатъчно красноречива и ако имах малко сиво вещество щях и сам да се досетя...С Близнак в компанията никога не е скучно. Непринудени. Без излишно придаване на важност и позьорство. И най тъпия виц бива превърнат в шедьовър с такова майсторство от което и Стрелеца би се вцепенил. Много добри певци и музиканти. Имат многостранни интереси и широк кръгозор. Бива ги за почти всичко. Повечето знаят минимум един чужд език. Бързо прощават почти всякакви издънки с изключение на откровената простотия и прекаленото демонстриране на любовни чувства. В спорта също са много напред с материала. Любознателни, красноречиви, убедителни и учтиви. Обичат шумните, весели компании и са добри събеседници. Радват се на живота и имат силно развито чувство за хумор. Адски добро телосложение пригодено по съвършен начин за дейността която изпълняват и начина им на живот. Буден новаторски ум. Мнозина учени са родени под този знак, като оспорват прозвището Гений, която принадлежи на Водолея. Оптимисти. Не пестят енергия за да ти помогнат и са ненадминати когато става въпрос за морална подкрепа. Много талантливи. Авангардни. Бързо се ориентират във всяка обстановка и новостите не са проблем за тях. Весели. Умеят да те развеселят и да ти осигурят огромни порции разнообразие. Любопитни до нива прескачащи определените норми, но пък да не забравяме че именно любопитството е присъщо на интелигентните хора ........

    Лоши черти - Охоо

    Близнаците имат доста над средното ниво опитвайки се да задминат дори световния лидер - Овена и най лошото е че хич не им пука за това и не го приемат сериозно. Те знаят, че са най одумвания знак, но самите те нямат равни по клюкарщина. В дъното на повечето сплетни стои някой от тези. Не си мерят приказките и въпреки огромния си интелект, при това безспирно плямпане просто няма как да не изтърсят някоя и друга глупост. Около тях е бъкано с интриги. Най големите мошеници. Може да ти продаде на баба си хвърчилото за Боинг. Не давайте пари назаем никога на Близнак. Те са не само рекордьори по вземането на такива, но техен е и рекорда по неиздължаване на взетите суми. Не че са виновни, не, как можа да си го помислиш въобще, - просто все нещо им се случва - иначе тъкмо бил приготвил мангизите и тръгвайки да ти ги върне го отвлекли мутрите и му ги взели, предишния път виновни бяха извънземните и .т . н.. Когато си говориш с Близнак не си мисли, че те слуша внимателно - всъщност много е трудно между пролуките в които той си поема въздух докато говори да изтърсиш 2 - 3 думи, но все пак ако имаш това щастие то ще бъде краткотрайно. Много са повърхностни и никога не се обвързват емоционално дори с любимия човек. Липсата на чувствителност често им пречи в отношенията. Къркат яко. Цигарите ги палят една от друга много често по две без да се усетят. Разхвърляни. Вятърничави. Прахосват време, средства и енергия с лека ръка. Започват нещо и рядко го завършват - а то да беше само едно... Недоверчиви поради факта, че те са върли лъжци, а който много лъже не вярва на никого. Измамници и мошеници от класа. Използуват завидното количество акъл за да те прецакат или за да постигнат тяхната си цел. Обещават такива работи каквито и най големия мечтател не си е и помислял. По брой вързани тенекии са на първо място. Водолея е единствения им сериозен конкурент. Имат развинтена фантазия и несериозно отношение към важни и злободневни теми от живота. Обръщат всичко на майтап и ако усетят, че си прекалено сериозен и решителен бързо те заебват и си намират друг балък. Ако им направиш емоционални предложения за близост и си разкриеш чувствата може да постигнеш истински подвиг в отношенията с един Близнак - Да го накараш да млъкне завинаги и да се разкара от живота ти в който самият той се е натрапил преди това......

    ЖЕНА - ( Сестричка )

    Страхотни са. Божествени тела. Влажни, необикновенни, любопитни и топли очи. А устните - как само се мърдат - спри за малко да говориш за да ги видя по добре ако обичаш. За тях може да се каже - че освен красиви са и умни, нещо което сме свикнали да определяме като абсурд. Притежават онова излъчване и поглед от които ти се подгъват крачоците. Направо неустоими. В самата природа на 90 % от мъжете съществува една брънка, която ги кара да обожават дами с Близнашки възгледи и поведение. Обикновено мъжа си мисли за секс и чат пат за ... май - ... пак за секс. Не за обвързване, чувства и любовни сценки още по малко за женитба и деца. Именно това ги кара да желаят така силно Близначките. Тези жени демонстрират по някакъв особен начин, че са именно от този свободолюбив, непокорен и жизнен тип. Сякаш създадени да си прекараш добре в тяхната компания. Излъчените от тях флуиди те удрят първо между краката и евентуално после и в тъпата глава. Имат виталитет много над средното ниво и са свръхактивни. Доста са нервни. Бърборани. Сладурани. Когато обясняват нещо, активно използуват освен ръцете си и лицето, правейки страхотни мимики и гримаси, че на човек му става мило и драго да се наслаждава на подобна гледка дори с часове - (Не забравяйте памук за ушите). Подходящ подарък е освен скъп парфюм, тежкарски дрехи и диск Ана КУР-никовасъс музика или направо цяла музикална система, а един як GSM ще предизвика истински фурор, така че може да станеш свидетел на емоционални изблици придружени с искрено и неподправено благодарствено словоизлияние в което е възможно да се доловят и нотки на чувства. Истинско чудо. Закръглените са по голяма рядкост дори от сибирския тигър. Ненавиждат конвенционалното и на драго сърце се впускат в експерименти. Разнообразието при тях е много важно. Не трябва да ги ревнуваш. Близначките може и да кръшнат от правия път, но то е заради пустото разнообразие и любопитство. Едва ли не с научна цел. Те няма да престанат да те обичат или пък да избягат с любовника си. Дори обратното . Сякаш се чувстват гузни и започват да те глезят и да се грижат малко повечко за теб. В леглото са неоценими. Страстни и горещи. Владеят положението и са в състояния да ти изкривят гьона. Обичат любовната предигра и за разлика от повечето други са склонни да прекъснат същинския секс за да се позабавляват отново с малко палави игрички. Няма нещо което да не им доставя удоволствие, стига да не ги наранява. Разнообразието е издигнато в култ. Малцина са тези смелчаци, които могат да се справят с тази. Ако търсиш силни преживявания ще ти дойдат в повече. Правят страхотни свирки, с много желание и талант. Може би са добри почти колкото Лъвицата и Скорпионката, но все пак зависи кой как обича да му духат. Ела ме изяж ли каза ???Близначката има много игрив език и често сменя начина и темпото, сякаш се опитва да ти направи десет вида свирки в рамките на една - докато Скорпионката го смуче по един подлудяващ начин бавно и страстно, а Лъвицата с много финес и топлина. Обичат честата смяна на позите и положенията. Дават да го завираш навсякъде включително и отзад. Дори някои дами предпочитат да се чукат именно там повечко време. Близначките обожават груповия секс и особено да го правят с поне двама мъже. Малцина си го признават преди втората чашка, но после всичко си идва на мястото. Също си траят по въпроса за използуването на предмети и вибратори, но почти всяка е изпробвала тези благинки и продължава да го прави. Когато се влюбиш лудо в тази жена - идва един много труден момент. НаомиИзпитвайки нужда да разкриеш колко са дълбоки твоите чувства, колко много я обичаш само, как за нея би направил еди какво си, как без нейната усмивка и думи светът е кръгла нула ....... и точно тук ще направиш най голямата грешка. Oсобено пък ако се опиташ да бъдеш ревнив и да я контролираш. Вместо ответна реакция в подобен стил очаквай скорошна раздяла. Самите Близначки не пестят думи за да опишат колко много обичат някого, но това не е онзи лигав, наивен и романтичен стил, който мнозина са го гледали само по филмите. Те са много нежни и раними същества. Хубавото е че бързо забравят, но пък лошото е че по бързо може да са те забравили теб самия.

    Съвети и Молби



    Близнаците приемат съвети само в писмен вид , защото трудно можеш да се включиш в разговора :



    Опитай се да замълчиш. Стига де. В момента в който четеш това съм убеден, че правиш още няколко неща. - Чатиш, - Работиш ? - А, да ... онази прословута страница за онзи тъпак гдето искал да има сериозно присъствие в Интернет. А нали бях получил обещание да се обадиш - забрави ли ? - Чекай малко. Кога ще ми върнеш заема? А знам знам - случват се наистина такива странни работи, но защо все на теб. По спокойно - какво е това ръкомахане - внимавай докато се оправдаваш, че може да си бутнеш чашата с питието върху копчалъците на клавиатурата. С какви работи и колко се занимаваш все още. Кво стана с онази твоя тайна връзка - как беше ? - забравих името - ами то да беше един път да го бях запомнил..........

    И накрая - не забравяй, че съществуват 144 вида Близнаци според това къде в индивидуалния хороскоп им се намират Луната и Асцендента. Като прибавим и другите планети барабар с аспектите помежду им и за капак в кой дом се намирт - се получава, освен манджа с грозде - и един напълно завършен и уникален характер, който е възможно въобще да не отговаря на описанието за Близнаци...

    Ех - Защо звездите са ви създали толкова умни ?


    Ъъъъ, много съм разочарована от тоя хороскоп... Не казаха нищо вярно! О.о
    Ако го прочете някой, ще го черпя бира! :Д
    Върнете се в началото Go down
    Ади_Психаря
    Rockplacer
    Rockplacer
    Ади_Психаря


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 2517
    Рейтинг : 71
    Registration date : 31.08.2008

    The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 EmptyПет 23 Яну 2009, 14:51

    Засега прочетох добрите черти и доста от тях пасват..непринуденост, Много добри певци и музиканти, никога не е скучно с тях.. Ashamed Ай после ще дочета другото, че бягам след малко..
    Върнете се в началото Go down
    Пате
    Rockplacer
    Rockplacer
    Пате


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 1303
    Location : Paradise City a.k.a Varna
    Интереси : Music, RockPlace
    Рейтинг : 1
    Registration date : 12.08.2008

    The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 EmptyПет 23 Яну 2009, 14:55

    Знам аз, колко обичаш бира... biggrin biggrin biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 EmptyПет 23 Яну 2009, 15:55

    Пате, подписа, нали говорихме вече веднъж, моля ти се. Дори на малък шрифт е много много дълъг.
    Върнете се в началото Go down
    Пате
    Rockplacer
    Rockplacer
    Пате


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 1303
    Location : Paradise City a.k.a Varna
    Интереси : Music, RockPlace
    Рейтинг : 1
    Registration date : 12.08.2008

    The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 EmptyПет 23 Яну 2009, 15:58

    Они, ти си гаден, бе! И твоя е дълъг! АМАХАЯ, какво ти пречии!?
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 EmptyПет 23 Яну 2009, 16:00

    Моя е 6 реда и сам по себе си не е по-дълъг от аватара+инфото. Влез под тва и няма да плачкаме и двамата.
    Върнете се в началото Go down
    Пате
    Rockplacer
    Rockplacer
    Пате


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 1303
    Location : Paradise City a.k.a Varna
    Интереси : Music, RockPlace
    Рейтинг : 1
    Registration date : 12.08.2008

    The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 EmptyПет 23 Яну 2009, 16:09

    СЕГААА?!
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 EmptyПет 23 Яну 2009, 16:14

    Мерси.
    Върнете се в началото Go down
    Пате
    Rockplacer
    Rockplacer
    Пате


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 1303
    Location : Paradise City a.k.a Varna
    Интереси : Music, RockPlace
    Рейтинг : 1
    Registration date : 12.08.2008

    The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 EmptyСъб 24 Яну 2009, 23:44

    Хора, снимки, снимки с дълга коса от преди 3 години О.о

    http://prikachi.com/files/561669b.jpg

    http://prikachi.com/files/561672l.jpg

    Ужас, пълен идиот! О.о хаха :Д посмейте се малко! Разрешавам..
    Върнете се в началото Go down
    Ади_Психаря
    Rockplacer
    Rockplacer
    Ади_Психаря


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 2517
    Рейтинг : 71
    Registration date : 31.08.2008

    The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 EmptyНед 25 Яну 2009, 18:30

    Джо!!!
    Първо..леле..какво ми е странно да те видя така..но много си хубава тук.
    И косата <3333
    Върнете се в началото Go down
    Пате
    Rockplacer
    Rockplacer
    Пате


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 1303
    Location : Paradise City a.k.a Varna
    Интереси : Music, RockPlace
    Рейтинг : 1
    Registration date : 12.08.2008

    The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 EmptyНед 01 Фев 2009, 02:45

    Тука съм беби! biggrin

    Голямо беби! :Д
    Върнете се в началото Go down
    Немезида
    Кака
    Кака
    Немезида


    Female
    Age : 36
    Брой мнения : 1809
    Location : in his heart
    Интереси : Ania
    Рейтинг : 61
    Registration date : 31.01.2009

    The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 EmptyНед 01 Фев 2009, 02:52

    Хах....каква хубава коса. Искам и моята пак да порастне....още не ми побира главата как я одрязах. Недей прави и ти такава грешка...друго си е дългата коса Wink
    Върнете се в началото Go down
    Пате
    Rockplacer
    Rockplacer
    Пате


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 1303
    Location : Paradise City a.k.a Varna
    Интереси : Music, RockPlace
    Рейтинг : 1
    Registration date : 12.08.2008

    The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 EmptyНед 01 Фев 2009, 03:00

    Ох, леле колко ревах като ми е клъцнаха! И това ми беше наказанието, защото си обожавах косата ии никога не я връзвах и ми влизаше в чинията като ям! И един ден баща ми се беше ядосал и каза на майка ми да ме пострижат на черта - идиоти, представяш ли си? Приличах на онея кукли от филмите на ужасите... После пък свикнах ии, сега няма да правя тази грешка... Макар, че съм почти на мнение, че приличам на селска пръчка с дълга коса! Затова ще гледам да е средна дължина:-)

    А, теб те харесвам с къса повече... Подмладявате... Абе, на тебе сякак ти отива, ти си прекрасна! <33
    Върнете се в началото Go down
    Немезида
    Кака
    Кака
    Немезида


    Female
    Age : 36
    Брой мнения : 1809
    Location : in his heart
    Интереси : Ania
    Рейтинг : 61
    Registration date : 31.01.2009

    The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 EmptyНед 01 Фев 2009, 03:13

    Хехе...мерси. А ти още имаш време да експериментираш с косата си, така че... Wink
    Върнете се в началото Go down
    Пате
    Rockplacer
    Rockplacer
    Пате


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 1303
    Location : Paradise City a.k.a Varna
    Интереси : Music, RockPlace
    Рейтинг : 1
    Registration date : 12.08.2008

    The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 EmptyНед 01 Фев 2009, 03:16

    Мдае, до миналата седмица мислех нула номер! Оу, йеаа... Започнах да приличам на комодски варан и мисля, че Джикс като разбере ще ме убие!
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 EmptyПон 02 Фев 2009, 00:32

    Пате, давам ти ден-два да научиш нещата, които си питала хората.

    После ще те препитам и ако видя, че само си поствала щот нямаш кво друго да правиш ще си първата от спамерите, на които ще забраня достъпа до Индентифицирай се.

    Имаш предимството че ти давам предупреждение да си назубриш.


    Франки, ща помоля да ме оставиш да си проведа тоз образователен експеримент, без да ме надцакваш с амнистии.
    Върнете се в началото Go down
    Пате
    Rockplacer
    Rockplacer
    Пате


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 1303
    Location : Paradise City a.k.a Varna
    Интереси : Music, RockPlace
    Рейтинг : 1
    Registration date : 12.08.2008

    The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 EmptyПон 02 Фев 2009, 09:07

    Ха, ми айде... ако искаш още днеска ще се видим и ще ме "изпиташ", Они.. Макар, че не е твоя работа по какъв повод задавам въпроси на хората...
    Върнете се в началото Go down
    Вильо.
    Epic
    Epic



    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 687
    Рейтинг : 29
    Registration date : 15.07.2008

    The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 EmptyПон 02 Фев 2009, 09:20

    еваала бе, Джони Деп,
    направи ли допинг тест
    Dance
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 7 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка
    Върнете се в началото 
    Страница 7 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
     Similar topics
    -
    » Unforgiven

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Архив-
    Идете на: