RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка

Go down 
+16
RockPlace
Марто!
remy
Мия
Кънчо
heart
Puppet Master
D(emo)n_Hunter
Poltergeist
Massacre
fonix
Ragga.one
nameless
Ania
Ади_Психаря
Пате
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Пате
Rockplacer
Rockplacer
Пате


Female
Age : 27
Брой мнения : 1303
Location : Paradise City a.k.a Varna
Интереси : Music, RockPlace
Рейтинг : 1
Registration date : 12.08.2008

The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 EmptyНед 09 Ное 2008, 17:39

First topic message reminder :

Ех, реших се и аз да си направя тема. Ъъ, казвам Йоана : ) Викат ми Йо, Джо, Уанка, Джо-Джо, Унфо, Йо-йо, Моджоджоджо, Джонка, Ани и пр. Какво интересно за мен : ).. Ужасно емоционален човек съм, говоря прекалено много (по някога хората съжаляват, че са ми казали здрасти дори) спори ли някой с мен (ще съжалява, че се е родил - е, не де ;д ) е трудно да ме наговори, понеже аз не съм ли сигурна в нещо рядко споря : )..

Обожавам да се смея : ).. Обожавам музиката : ) Обожавам рокплейс : ) Обожавам си Аня : ) Обожавам си приятелите : ) Обожавам брат ми.. Обичам си семейството.. нищо, че се разпадна леко : ) Винаги ще си ги обичам всички ^^

Каква музика слушам? - Хард рок : ) и всякакви разновидности на рок-а.. Метъл.. не слушам много : ) Слушаам адски много реге - то ми е в кръвта.. (legalize marijuanna) - (bob marley).. Писала съм колко обожавам Марли : ) и не само него, разбира се.

Обичам да се запознавам с нови хора, но рядко обичам да се сприятелявам.. Наскоро станах прекалено доверчива и това е лошо, много лошо!

Мразя лицемерието, ненавиждам някой да ме лъже.. Не ми допадат тея "женски номерца", което всяко момиче върти.. като се скара с "най-добрата'' си приятелка : )

Имала съм 1 приятел до сега.. - той вече не е тук : ) На никого от форума (дори и на Аня) не съм говорила за него, макар и да съм споменавала нещо такова..! Той ще си остане в сърцето ми винаги! Не, не.. не става дума за любов.. Wink по-силно..! Беше огромно приятелство, което със сигурност щеше да продължи дълго, но уви!

Хмм.. до сега най-големите ми проблеми.. са били главно със здравето ми.. С моето и на семейството ми.. Тея проблеми в училище винаги са били маловажни..

Забелязала съм, че ако някой мой познат или "приятел" е тъжен и аз съм тъжна - изживявам всичко с останалите.. Гледам ли някой филм - мисля за него месеци наред, да не говорим за книги.. Ох, обичам да чета, обичам да гледам филми..

Свиря на китара от близо 6 месеца.. имам от както се помня.. 4 китари - 2 класически (Фендер и бг Кремона), бас и електрическа.. Мога и на 3те, като не владея особено добре баса все още..

Занимавам се от няколко години със www.save-darina.org благодарение на майка ми.. Не претендирам с това (да не си помислите нещо) , правя го по собствено желание и не заради себе си, а заради тея деца : )!


Ох.. яко ме мързи Smile ако има нещо питайте!
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Гост
Гост




The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 EmptyВто 11 Ное 2008, 19:56

The Unforgiven написа:
Ии, че често лъжа, което не е на добре! А, и може би съм прекалено директна..което наранява околните до някъде!
Не се променяй. Лъженето и прекалената директност правят хората велики - виж ме къв съм светъл пример. Laughing
Върнете се в началото Go down
Ragga.one
Newbie
Newbie
Ragga.one


Male
Брой мнения : 34
Интереси : bike
Рейтинг : 0
Registration date : 11.11.2008

The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 EmptyВто 11 Ное 2008, 20:28

Wazaaaa ? - Ей обаче наистина много говори ! biggrin
Върнете се в началото Go down
fonix
Rockplacer
Rockplacer
fonix


Male
Age : 38
Брой мнения : 770
Location : Sofia
Интереси : Колоездене и Обикаляне по чукари
Рейтинг : 15
Registration date : 09.09.2008

The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 EmptyВто 11 Ное 2008, 20:40

Onibaka написа:
The Unforgiven написа:
Ии, че често лъжа, което не е на добре! А, и може би съм прекалено директна..което наранява околните до някъде!
Не се променяй. Лъженето и прекалената директност правят хората велики - виж ме къв съм светъл пример. Laughing

Е как точно, се връзва и лъжа и директност ( тва значи да не криеш чувствата/мислите си сиреч да не лъжеш за тях). Аз са сещам де, когато както ти изнася Wink beer

@Франки
Сори за спама не са сдържах, големи бисери по тия теми Smile
Върнете се в началото Go down
nameless
Rockplacer
Rockplacer
nameless


Female
Age : 31
Брой мнения : 2705
Location : Варна
Рейтинг : 37
Registration date : 15.07.2008

The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 EmptyВто 11 Ное 2008, 21:28

Кой според теб е най-големия недостатък на поколението ни?
Нещо,което може да те разплаче?
Лесно ли се привързваш?
Била ли си предавана?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 EmptyВто 11 Ное 2008, 23:42

fonix написа:
когато както ти изнася Wink beer
Верния път в живота.
Върнете се в началото Go down
Пате
Rockplacer
Rockplacer
Пате


Female
Age : 27
Брой мнения : 1303
Location : Paradise City a.k.a Varna
Интереси : Music, RockPlace
Рейтинг : 1
Registration date : 12.08.2008

The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 EmptyСря 12 Ное 2008, 14:29

Ади (Ади Психаря)
Ахх, Ади.. що мислиш че те обичам толкова (Хей-хей, гръндж генерация, хепи ХИПИ весела нация) - да!
Кой ги обича..?
Ловила съм.. даже обичам : )


Марто (Ragga.one).. трай ;д не говоря чак толкова много! Пък и ти не ме слуушаш така, че не се оплаквай!

Дупе (fonix)
Друго имах предвид.. Аз като лъжа не изразявам чувства или не си казвам мнението.. Прикривам неща за мен, които трябва да се знаят от някой.. Примерно ти казвам.. (Ох, днеска ми е проблем ден бавно загряввам)

Гло (nameless)
Чалгата и емотата ;д;д Не не знам : ) не мога да го отговоря точно

Лоша новина, песен, обида, разочарование.. Аз често плача - до скоро, не.. Но помага наистина : )


Абе, честно да ти кажа.. аз съм като трънчетата, хем се залепват за теб, хем те бодът.. Незнам.. Зависи : )

Била съм предавана от близък човек (роднина) по много гаден начин : ) И, да това ме нарани ужасно
Върнете се в началото Go down
Пате
Rockplacer
Rockplacer
Пате


Female
Age : 27
Брой мнения : 1303
Location : Paradise City a.k.a Varna
Интереси : Music, RockPlace
Рейтинг : 1
Registration date : 12.08.2008

The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 EmptyСря 12 Ное 2008, 14:29

Аа, и още нещо дупе.. Извини се на мен, не на Франки..! НЕ е негова темата ;д;д
Върнете се в началото Go down
fonix
Rockplacer
Rockplacer
fonix


Male
Age : 38
Брой мнения : 770
Location : Sofia
Интереси : Колоездене и Обикаляне по чукари
Рейтинг : 15
Registration date : 09.09.2008

The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 EmptyСря 12 Ное 2008, 15:13

извинявай бебо Wink тоя твоя аватар ме побърква Smile много кефи
Върнете се в началото Go down
Пате
Rockplacer
Rockplacer
Пате


Female
Age : 27
Брой мнения : 1303
Location : Paradise City a.k.a Varna
Интереси : Music, RockPlace
Рейтинг : 1
Registration date : 12.08.2008

The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 EmptyСря 12 Ное 2008, 15:36

прочетох 6е6о (шешо).. ;д прощавам ти, дупе..

и мене си ме "побърква" и мене "много ме кефи" : )
Върнете се в началото Go down
Пате
Rockplacer
Rockplacer
Пате


Female
Age : 27
Брой мнения : 1303
Location : Paradise City a.k.a Varna
Интереси : Music, RockPlace
Рейтинг : 1
Registration date : 12.08.2008

The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 EmptyПет 14 Ное 2008, 13:27

Нямам ли велик аватар Laughing Laughing Laughing да поясня.. тва е брат ми.. От снощната фотосесия ;д
Върнете се в началото Go down
Ади_Психаря
Rockplacer
Rockplacer
Ади_Психаря


Female
Age : 31
Брой мнения : 2517
Рейтинг : 71
Registration date : 31.08.2008

The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 EmptyПет 14 Ное 2008, 13:40

biggrin Хаах, Джоджи, страхотни сте...
Angel Е какво, не мога ли да ти викам...Джоджи?Или Джони, Джу, Джуниър..не, не Джуно..
Топено сирене или кашкавал-големият въпрос?
Върнете се в началото Go down
Пате
Rockplacer
Rockplacer
Пате


Female
Age : 27
Брой мнения : 1303
Location : Paradise City a.k.a Varna
Интереси : Music, RockPlace
Рейтинг : 1
Registration date : 12.08.2008

The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 EmptyПет 14 Ное 2008, 13:47

кашкавал - мразя топено сирене.. Джуно, Джуно ;д или Джу Smile Ама Джуно повече
Върнете се в началото Go down
Massacre
Newbie
Newbie



Female
Age : 30
Брой мнения : 76
Рейтинг : 2
Registration date : 14.11.2008

The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 EmptyПет 14 Ное 2008, 23:23

Откривам много прилики между нас :]
Радвам се,че има хора,които да са емоционални и без да са емота .
Какво е чувството да си някъде с много хора и да ти се пърди? biggrin
Върнете се в началото Go down
Ади_Психаря
Rockplacer
Rockplacer
Ади_Психаря


Female
Age : 31
Брой мнения : 2517
Рейтинг : 71
Registration date : 31.08.2008

The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 EmptyПет 14 Ное 2008, 23:54

Оо, не само емотата са емоционални.
Пък и те...голяма част от тях са позьори...малко им остава да тръгнат да парадират със сълзичките в очичките.хП
Джу.Правила ли си баница?
Само със сирене, или със нещо друго?
София или Варна?хД
Патриот ли си?
Върнете се в началото Go down
Пате
Rockplacer
Rockplacer
Пате


Female
Age : 27
Брой мнения : 1303
Location : Paradise City a.k.a Varna
Интереси : Music, RockPlace
Рейтинг : 1
Registration date : 12.08.2008

The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 EmptyПон 17 Ное 2008, 18:09

Еми, хараби, Massacre
Ами.. не ми се е случвало до сега да ми се пърди пред много хора, но ако се случи.. Ше се изрежа разбира се (нали съм емоционална ;д), някой ако ми направи забележка са смърднята ще кажа: "Твойто да не мирише на теменужки, бе?!"

Иначе, да базикам се ;д

Ади:
Баница не съм, лудо : )
Не съм, не съм
Определено Варна : )
До някъде.
Върнете се в началото Go down
Poltergeist
Newbie
Newbie
Poltergeist


Male
Age : 28
Брой мнения : 19
Location : it doesn't matter ;p
Рейтинг : 0
Registration date : 05.11.2008

The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 EmptyПон 17 Ное 2008, 21:22

йъп, Боб Марли е БОГ *минута мълчание*.
амм, кое ти е любимото място за сядане? XD
Върнете се в началото Go down
Ади_Психаря
Rockplacer
Rockplacer
Ади_Психаря


Female
Age : 31
Брой мнения : 2517
Рейтинг : 71
Registration date : 31.08.2008

The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 EmptyПон 17 Ное 2008, 21:36

Имаш ли си любима чаша?
Каква е?
Диня или пъпеш?
Правила ли си плодова салата?
С какво?
Хили ли се днес?Защо?А защо не? Capfan

Джоуанкаа.
Върнете се в началото Go down
Пате
Rockplacer
Rockplacer
Пате


Female
Age : 27
Брой мнения : 1303
Location : Paradise City a.k.a Varna
Интереси : Music, RockPlace
Рейтинг : 1
Registration date : 12.08.2008

The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 EmptyПон 17 Ное 2008, 23:01

Poltergeist, абсолютно! Обикновено обичам полянки, зеленки ;д ии паметници.. Ии абе, главно хай-лайфа : )

Имам.
Една зелена със снимка на най-добрия ми приятел (минута мълчание), разцепена е чашата на 2.. едната половина остана за мен другата за него : )
Диня.
Да.
С банани, ябълки, портокали..

Не, днес ми беше тежък ден : ) Защото разбрах някои неща, които ме натъжиха -свързани с най-скъпия ми човек в момента. Дупе, много те обичам, нямаш си напредстава колко ми е гадно..! Ти си знаеш : )
Върнете се в началото Go down
Ania
Moderator
Moderator
Ania


Female
Age : 30
Брой мнения : 2011
Location : Wonderland
Интереси : pizza
Рейтинг : 80
Registration date : 14.07.2008

The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 EmptyВто 18 Ное 2008, 09:20

ъм... Уанка, сега ще ти обясня защо питах Марто....
Просто се притеснявам за теб. Страх ме е като не знам какво се случва , а ти знаеш ,четова не са дребни работи, а ти не ми казваш нищо. Това ме побърква. Не се държа като майка, ако бях така щях да ти се карам постоянно и да те наказвам и да ти заповядвам.. омг аз май правя само първото от време на време О.о

П.С. Обичам те бебе сладко и ако искаш ще спра да се интересувам.. но да знаеш,че днеска няма да ти отговарям на обажданията!
Върнете се в началото Go down
Пате
Rockplacer
Rockplacer
Пате


Female
Age : 27
Брой мнения : 1303
Location : Paradise City a.k.a Varna
Интереси : Music, RockPlace
Рейтинг : 1
Registration date : 12.08.2008

The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 EmptyВто 18 Ное 2008, 14:49

Аня, знаеш какво се случва! Като ти кажа, че не мога да говоря ти започваш да ме питаш повече и повече. Майка ми беше до мен, беше ми ужасен ден! За Сашка не мога да й кажа и това е, затънала съм прекалено много и сама ще си оправям недуразоменията. Просто ме изкарваш няква супер безотговорна към съучениците ми. Къвто скапан клас имам ще ми правят проблеми и за тва. Разбираш ли, мила? Казах ти, че .. Попитаме -отговорих ти, щях да ти обясня причината, но не ми беше удобно да говоря. А, и щом на теб не съм казала, мислиш ли, че на Марто бих?

П.П Знаеш, че и аз те обичам.. и се радвам даже, че се интересуваш. Отговаряй ми на обажданията когато пожелаеш.
Върнете се в началото Go down
Ania
Moderator
Moderator
Ania


Female
Age : 30
Брой мнения : 2011
Location : Wonderland
Интереси : pizza
Рейтинг : 80
Registration date : 14.07.2008

The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 EmptyВто 18 Ное 2008, 19:43

Мила, попитах Марто преди да говоря с теб....

П.П. Това на аватара аз и Ти ли сме? Когато правехме жалки опити да играем на хек? biggrin
Върнете се в началото Go down
Пате
Rockplacer
Rockplacer
Пате


Female
Age : 27
Брой мнения : 1303
Location : Paradise City a.k.a Varna
Интереси : Music, RockPlace
Рейтинг : 1
Registration date : 12.08.2008

The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 EmptyВто 18 Ное 2008, 22:15

Попитала си го пишки тогава xD имаха 7 часа, ти ми звънна към 12:30 - той сяда вечер на компа или слетобяд..! А, и ми каза, че вечерта те е питал.. Както и да е : )

П.П Да, това на аватара ми сме ти и аз, когато Мия беше дошла във Варна и излязохме с Лид, Били-то, Надка.. И тук не играем на хек, а те цункааам!
Върнете се в началото Go down
Ania
Moderator
Moderator
Ania


Female
Age : 30
Брой мнения : 2011
Location : Wonderland
Интереси : pizza
Рейтинг : 80
Registration date : 14.07.2008

The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 EmptyСря 19 Ное 2008, 08:52

не бе.. не помниш ли , когато бяхме само двечките на Обса ? Май бях със същата тениска за туй питам Wink

П.П. Когато ти звъннах в 12:30 не ти чувах абсолютно нищо и накрая или ми затвори или нещо прекъсна
Върнете се в началото Go down
D(emo)n_Hunter
Moderator
Moderator
D(emo)n_Hunter


Female
Age : 32
Брой мнения : 3541
Location : Плевен
Интереси : хирургия
Рейтинг : 94
Registration date : 10.11.2008

The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 EmptyСря 19 Ное 2008, 09:30

Защо си такъв пич?
Би ли яла буболечки в Сървайвър?
Върнете се в началото Go down
Пате
Rockplacer
Rockplacer
Пате


Female
Age : 27
Брой мнения : 1303
Location : Paradise City a.k.a Varna
Интереси : Music, RockPlace
Рейтинг : 1
Registration date : 12.08.2008

The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 EmptyСря 19 Ное 2008, 12:03

Ania написа:
не бе.. не помниш ли , когато бяхме само двечките на Обса ? Май бях със същата тениска за туй питам Wink

П.П. Когато ти звъннах в 12:30 не ти чувах абсолютно нищо и накрая или ми затвори или нещо прекъсна

Пиле, тая тениска.. много си я обичаш и когато щях да заминавам за Германия : ) Помниш, нали? Ако ми се наложи ще ми я дадеш {}

П.П Слънце, сега като се замислих.. се признавам за виновна, нега го забравим това : ). Просто, с тая Сашка, болници, наште, брат ми, ти.. и всичко. Изнервена съм, мила и съжалявам, че така ти говоря по някога и се държа толкова тъпо, ама знам, че ме разбираш и не се сърдиш! Обичам те : )

Demon_Hunter написа:
Защо си такъв пич?
Би ли яла буболечки в Сървайвър?

Лъжеш се, дупе няма нищо "пическо" в мене biggrin (пическо Laughing )
Не.. не бих отишла и в Сървайвър : )
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка   The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
The Unforgiven - Джо, Йо, Уанка
Върнете се в началото 
Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace ::   :: Архив-
Идете на: